fbpx

Zima nadciąga nie tylko w Grze o Tron? Czy czekają nas kolejne spadki na BTC?

Vinny Lingham, komplementariusz w krypto-funduszu Multicoin Capital oraz współzałożyciel i dyrektor generalny Civic, uważa, że na rynku kryptowalut czekają nas jeszcze mocne spadki.

Jego zdaniem niedawny wzrost BTC do 5 200 USD może równie dobrze być korektą długich spadków i nie przekreśla dalszej bessy. W czasie rozmowy na antenie CNBC (towarzyszyli mu Ran Neu-Ner z Onchain Capital i Changpeng „CZ” Zhao z Binance) Lingham stwierdził, że rynek niedźwiedzia jeszcze się nie skończył. By to nastąpiło, BTC musiałby wznieść się do 6 200 USD i utrzymać tam parę dni. Argumentuje to w taki sposób, że jeśli dolna granica spadku wynosiła 3 100 USD, Bitcoin musi znaleźć się na dwa razy wyższym poziomie, aby uniknąć kolejnej krypto-zimy.

Niedźwiedzie wrócą?

Lingham jest nadal pesymistycznie nastawiony w kwestii inwestowania w BTC:

“Jest absolutnie szansa, że ​​możemy spaść poniżej 3 000 USD. Nie sądzę, aby cykl niedźwiedzi był zakończony.”

Wcześniej obrazowo mówił w mediach, że „jeśli przebijemy 3 000 USD za 1 Bitcoina, krypto-zima stanie się krypto-nuklearną-zimą”. Zanim więc schowacie do szaf puchowe kurtki, czapki i szaliki przeczytajcie, co biznesmen napisał też na Twitterze:

“Oznacza to, że wraz ze wzrostem ceny Bitcoina rośnie również cena innych produktów kryptograficznych, niezależnie od wartości. To jest kluczowa kwestia – Bitcoin może podwoić się z dnia na dzień, ale czy oznacza to także, że inne aktywa również powinny się rosnąć, nawet jeśli nic się nie zmieniło pod względem rozwoju, sieci itp.?”
– Vinny Lingham (@VinnyLingham) 10 kwietnia 2019 r.

Tym tweetem chciał zapewne przekazać, że cały rynek kryptowalut jest nadal mocno związany z BTC. Korzystają zaś na tym często projekty, które nie zawsze na to zasługują.

Co dalej z kursem?

No właśnie! Co dalej z kursem? Na to pytanie nikt nie zna raczej pewnej odpowiedzi, zaś sprzeczne opinie zawsze pojawiają się w momentach przełomowych dla ceny. Warto może zacytować tu tradera ukrywającego się od pseudonimem Nexushash, który dość trafnie określa jak na razie kolejne losy kursu:

“Wybicie do oczekiwanego poziomu fibo 161.8% czyli okolic $5000 nieco nam się przedłużyło o ponad miesiąc. Cały okres wzrostów można traktować jako 3 falę Elliota, co znaczy, że czeka nas kilka tygodni stabilizacji i wykonanie 5 fali o zasięgu $6000. Dalej w ciągu lata korekta ABC, a wyjście w stronę 10 tys $ dopiero na jesień 2019 wtedy też przypada nam kumulacja kilku pozytywnych wydarzeń ze świata krypto: nowe fundusze ETF, platforma Bakkt i regulacje rządu Indii. Myślę, że tegoroczne wzrosty były związane w dużej mierze z halvingiem na Litecoinie, który odbędzie się 6 sierpnia. Co do innych projektów, które mocno działają i spełniają obietnice także widzimy wzrosty rzędu 200-300% w ciągu ostatnich 4 mc.”

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 8,841.57
ethereum
Ethereum (ETH) $ 167.90
xrp
XRP (XRP) $ 0.232302
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 338.77
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 291.48
tether
Tether (USDT) $ 1.00
litecoin
Litecoin (LTC) $ 59.01
eos
EOS (EOS) $ 3.87
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 17.57
tron
TRON (TRX) $ 0.017298