fbpx

John McAfee: zdecentralizowane giełdy spowodują największy ekonomiczny boom w historii

John McAfee, twórca znanego oprogramowania antywirusowego, słynie również z dużego entuzjazmu do kryptowalut. Przewiduje on, że scentralizowane giełdy przestaną istnieć w ciągu pięciu lat. Ich miejsce zajmą zdecentralizowane giełdy. Spowoduje to jego zdaniem największy boom ekonomiczny w historii ludzkości.

John McAfee: Scentralizowane giełdy znikną w ciągu pięciu lat.

Scentralizowane giełdy kryptowalut są podobne do tradycyjnych giełd, takich jak Nasdaq, CBOE i NYSE. Giełdy te zależą od podmiotu lub pośrednika, który kontroluje przepływ aktywów będących przedmiotem handlu. Za tę usługę pośrednik żąda opłaty. Dla wielu osób ta konstrukcja jest zaprzeczeniem dla idei Bitcoina i innych kryptowalut.

Zdecentralizowane giełdy lub DEXy są niezależne od pośredników. Właśnie dlatego są bliższe istoty Bitcoina.

W wywiadzie dla BoxMining McAfee stwierdził, że scentralizowane giełdy są skorumpowane i znikną w ciągu pięciu lat. Nadejdzie wtedy czas, kiedy użytkownicy z milionami portfeli na swoich smartfonach i innych urządzeniach rozproszonych po całym świecie położą kres “rządom wojennym”.

Niezależnie od władzy, jaką posiada rząd, nie będzie w stanie zablokować rozwoju kryptowalut. McAfee wyjaśnia:

“Nie ważne, ile masz władzy jako rząd, ile policji, ilu żołnierzy, czegokolwiek. Jeśli giełda jest dystrybuowana w 20 milionach portfeli na smartfonach, laptopach i tabletach, co wtedy zrobisz?. Musiałbyś zamknąć wszystkie dwadzieścia milionów z nich rozproszonych po całym świecie.”

McAfee: Musimy zwalczać regulacje

mcafee zdecentalizowane giełdy

Podczas wywiadu McAfee wyjaśnił również, dlaczego wprowadzanie przepisów jest bezcelowe. Stwierdził, że technologia kryptowalut umożliwia stworzenie społeczeństwa bez nadzoru. Uważa, że ​​scentralizowane giełdy kryptowalut są skorumpowane. Klienci nie wiedzą, z jakiego kraju pochodzą, ani kto jest właścicielem giełdy. Mimo to przetwarzają setki milionów dolarów należących do użytkowników, każdego dnia.

Przepisy i cała policja na świecie są bezużyteczne, ponieważ nie wiemy, gdzie są ulokowane scentralizowane giełdy. McAfee twierdzi, że zamiast tego potrzebujemy prawdy, blockchaina i ochrony naszych własnych interesów. Podkreśla, że: “Blockchain jest absolutnym zapisem prawdy”.

“Blockchain to pierwsza technologia, która jestem arbitrem prawdy. Proszę zrozumieć, że prawda i regulacje nie mogą współistnieć.”

Zasubskrybuj nasz kanałKryptowalutowe wiadomości w formie wideo Dołącz do naszego TelegramaDodatkowe newsy na telefon
 

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 3,870.18
ethereum
Ethereum (ETH) $ 134.96
ripple
XRP (XRP) $ 0.314094
eos
EOS (EOS) $ 3.61
litecoin
Litecoin (LTC) $ 52.41
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 131.73
tether
Tether (USDT) $ 1.01
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 13.14
stellar
Stellar (XLM) $ 0.085529
tron
TRON (TRX) $ 0.023344