fbpx

Wykonawca piosenki o Pokemonach śpiewa o BTC

Oryginalny wykonawca słynnej piosenki, która rozpoczynała popularny serial animowany o Pokemonach, śpiewa dziś jej nową wersję. Tyle że jej bohaterami nie są już zabawne stworki z pokeballów, a Bitcoiny.

Bitcoin, Gotta Cash Them All

Piosenka jest dostępna na YouTube i wpada w ucho:

Prawdę powiedziawszy jest oparta na tej samej melodii, co oryginał. Piosenka została zresztą napisana i wykonana przez pierwotnego wykonawcę, Jasona Paige’a. Czytając napisany przez niego tekst, można założyć, że jest on fanem nie tylko Pokemonów, ale też kryptowalut.
Mimo tego, że w istocie jest to parodia słynnego songu o japońskich potworkach, treść zaskakuje wielością tematów związanych z Bitcoinem – w tym kopaniem, płatnościami elektronicznymi, blockchainem i decentralizacją.

Bitcoin jest w piosence “naszym przeznaczeniem”. Wspomina się też o jego globalnej i peer-to-peer naturze.

Paige nie obawia się też zauważyć, że banki boją się Bitcoina, w szczególności banki centralne, które “są dla głupców”. Pod górkę z BTC musi mieć też Fed, bowiem kryptowaluty “nie można zniszczyć”. Dodaje (a konkretnie dośpiewuje), że BTC zostanie już z nami na dłużej.

Fajna reklama BTC

Teraz wyobraź sobie dziecko (lub już dorosłego człowieka) wychowane na Pokemonach, które teraz zobaczy ten filmik i usłyszy piosenkę. To na prawdę kreatywna i ciekawa reklama! Dzięki tej nowej parodii Paige sprawia, że ​​Bitcoin zaczyna się jawić jako atrakcyjna alternatywa do papierowych walut.

Wcześniej w sieci pojawiały się już inne ciekawe piosenki o BTC z różnych gatunków. Internet zna np. raperów, którzy poświęcali swoje utwory kryptowalutom. Motyw cyfrowych pieniędzy pojawił się np. w refrenie polskiego duetu hip-hopowego Taconafide w numerze “Kryptowaluty”.

Tymczasem kurs BTC nadal rośnie. W momencie pisania tych słów wynosi już 10 916 USD i wzrósł o ok. 2% w skali doby. Cena parę dni temu przebiła poziom 9 000 USD i tym samym miała już otwartą drogę do 10 000 USD. Niektórzy sugerują już, że czeka nas prosta droga do nowego ATH, które może wynieść nawet 40 000 USD, jak uważa Tom Lee z Fundstrat.

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 8,733.69
ethereum
Ethereum (ETH) $ 169.18
xrp
XRP (XRP) $ 0.236185
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 342.33
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 317.99
tether
Tether (USDT) $ 0.999893
litecoin
Litecoin (LTC) $ 57.66
eos
EOS (EOS) $ 3.62
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 18.20
stellar
Stellar (XLM) $ 0.061537