Współpraca na linii Binance i niemieckiej firmy CM-EQUITY

Współpraca pomiędzy dwoma spółkami została zakontraktowana oraz oficjalnie ogłoszona przez Binance. Celem jest rozszerzenie swoich usług na terenie…

Współpraca pomiędzy dwoma spółkami została zakontraktowana oraz oficjalnie ogłoszona przez Binance. Celem jest rozszerzenie swoich usług na terenie całego kontynentu europejskiego. Mieszkańcy Europy mogą zatem spodziewać się nowych korzyści.

Binance ogłosił zawarcie umowy 23 lipca. Oficjalne informacje pojawiły się na firmowym blogu oraz na Twitterze.

Wpis wyglądał tak:

Binance nawiązał współpracę z niemiecką firmą inwestycyjną CM-Equity w celu rozszerzenia usług dla klientów z Niemiec i Europy.(23 lipca 2020 roku).

Co można powiedzieć o firmie CM-Equity?

CM-Equity jest niemiecką firmą inwestycyjną. Przedsiębiorstwo zostało założone niemal dwie dekady temu w Niemczech, a więc siedziba ciągle znajduje się w tym samym państwie co obecnie. Jest to jedna z głównych niemieckich firm, które zarządzają aktywami oraz wszystkim, co jest z nimi związane. W szerszym znaczeniu, jest to pionier na niemieckim rynku cyfrowych walut.

Niemiecka firma posiada liczne zezwolenia na swoje działania. Niemieckie organy regulacyjne wyraziły zgodę na funkcjonowanie przedsiębiorstwa, natomiast niemiecki organ nadzoru finansowego (BaFin) wydał CM-Equity odpowiednią licencję umożliwiającą świadczenie przez nią usług maklerskich i handlowych.

W firmie inwestycyjnej CM-Equity został wypracowany profesjonalny system, który umożliwia sprawne wyszukiwanie najkorzystniejszych form sprzedaży aktywów. Zaletą tego systemu jest także możliwość dowolnego zarządzania portfelem, który umożliwia wybór konkretnych akcji oraz obligacji. Inwestorzy mają również możliwość przeglądania ofert tokenów bezpieczeństwa (STO), które pochodzą wyłączenie od nowych, lecz profesjonalnych spółek. Natomiast od przedsiębiorstw publicznych i prywatnych inwestorzy mogą spodziewać się dostępu do sprzedaży prywatnych aktywów.

Nowatorska umowa na linii Binance – CM-Equity

Binance podjęło się współpracy z CM-Equity, aby rozszerzyć swoją europejską działalność. Dzięki nowej umowie z niemiecką firmą będą oni mogli dotrzeć ze swoimi usługami do większej liczby europejskich użytkowników.

Jednym z najważniejszych planów firmy Binance jest powiększenie liczby cyfrowej waluty dla użytkowników w Europie. Zwiększenie oferty tyczy się także produktów oraz usług finansowych. Spółce w tym ma pomóc współpraca z niemiecką firmą, dzięki której Binance będzie miało dostęp do najlepszej infrastruktury z najwyższymi standardami bezpieczeństwa.

Swoich kilka słów wygłosił publiczne Changpeng Zhao, prezes firmy Binance. Powiedział, że współpraca jest planowana długoterminowo i ma wspomóc rozwój branży aktywów cyfrowych oraz zwiększyć dostęp usług dla większej liczby europejskich użytkowników. Wspomniał także, że dokładne plany obu spółek będą zdradzane w późniejszym okresie.

Kolejny Binance IEO również zbliża się wielkimi krokami. Może nastąpić to szybciej niż się tego ktokolwiek spodziewa. Wszystkie oferty są przez nas wyjaśniane.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts