fbpx

World Crypto Con organizuje Blockchain Summit. Już 31 października w Aria Hotel w Las Vegas.

World Crypto Con Blockchain Experience to wydarzenie zorganizowane z okazji 10 urodzin Bitcoina. Z tej okazji odbędzie się m.in. Hackathon Blockchain, Turniej Pokerowy, eWyścigi, Token Tank oraz wielkie Halloweenowe Crypto Party w Omnia Nightclub, którego gospodarzem będzie Steve Aoki.

Las Vegas, 31 pażdziernika – World Crypto Con (WCC) wprowadza na rynek najbardziej wciągające i interaktywne doświadczenie w obszarze blockchaina i kryptowalut. Ekscytujący harmonogram działań zaplanowany został z myślą o entuzjastach kryptowalut oraz dla nowych osób, które chcą dołączyć do społeczności i dowiedzieć się więcej.

Harmonogram obejmuje ponad 120 prelegentów z rozwijającej się branży kryptowalut. Wśród nich są przedstawiciele takich projektów jak Bitshares, Bitcoin Foundation, Litecoin oraz WAX. Wydarzeniu towarzyszyć będzie również prezentacja zdecentralizowanej giełdy kryptowalut, SuperSonicEx. Uczestnicy będą mieli możliwość poznania przyszłości technologii blockchain, a także poznania zmian prawnych w obszarze kryptowalut, które mają znaczenie dla całej branży.

Trzydniowa impreza odbędzie się w hotelu Aria w Las Vegas. Rozpocznie się o godz. 11 w dniu 31 października, z okazji 10-lecia przedstawienia whitepapera Bitcoina przez Satoshiego Nakamoto. Przypomnijmy, że 31 października 2016 r. wartość jednego Bitcoina oscylowała wokół 530 USD, a dziś, zaledwie 24 miesiące później, BTC jest warte ponad 6300 USD za jednostkę!

World Crypto Con zostanie poprowadzone przez Stewarta Rogersa, dyrektora marketingu VentureBeat, który wraz z Joel Commem i Travisem Wrightem z The Bad Crypto Podcast, da szansę spotkania z największymi markami z branży.

“World Crypto Con to ogromne wydarzenie, podczas którego na terenie ponad 200 000 stóp kwadratowych (ponad 18 500 m2) wystąpi 120 prelegentów. Różni się od innych eventów w obszarze blockchaina i kryptowalut, ponieważ nie chodzi tu tylko o tworzenie sieci kontaktów z partnerami z branży czy słuchanie o najnowszych regulacjach. World Crypto Con wykracza daleko poza to. To wydarzenie oferuje wciągające i interaktywne doświadczenie łączące społeczność, które pozwala zgłębić sposób, w jaki technologia zmienia świat.” – powiedział Adam Williams, współzałożyciel World Crypto Con.

Willams dodał: “Zależy nam na dostarczeniu najbardziej angażujących doświadczeń, które wykraczają poza przeciętną konferencję w branży kryptowalut. Obejmują działania społeczności takie jak Hodl Rally i Tour de Crypto (#cryptokindness), w których początkujący użytkownicy krypto spotykają przedsiębiorców, inwestorów, traderów, prawników i ludzi zainteresowanych tematem. Czegoś takiego nie doświadczycie na żadnym innym wydarzeniu. ”

World Crypto Con to ponad 150 wystawców na 200 000 stóp kwadratowych powierzchni. Wydarzeniu towarzyszyć będzie m.in. tym uruchomienie Global Fintech Platform, SuperSonicEx, Token Tank Live Experience i wiele innych atrakcji.

Zasubskrybuj nasz kanałKryptowalutowe wiadomości w formie wideo Dołącz do naszego TelegramaDodatkowe newsy na telefon

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 7,215.25
ethereum
Ethereum (ETH) $ 144.13
xrp
XRP (XRP) $ 0.220037
tether
Tether (USDT) $ 1.00
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 206.79
litecoin
Litecoin (LTC) $ 43.58
eos
EOS (EOS) $ 2.56
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 14.69
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 92.59
tezos
Tezos (XTZ) $ 1.75