fbpx

Wicked Crypto Meetup już 2 października na Google Campus

Już w najbliższy wtorek, 2 października na warszawskim Google Campus odbędzie się kolejna edycja Wicked Crypto Meetup. Tym razem poruszone zostaną tematy takie jak skalowalność blockchaina, mechanizmy konsensusu i bezpieczeństwo na giełdach kryptowalut i w firmach FinTech. Będzie to kolejne niesamowite wydarzenie organizowane przez Wicked Crypto we współpracy z Luno.

Tym razem będziemy gościć prelegentów z IOST (platforma dla zdecentralizowanych aplikacji), Luno (portfel wymiany walut oraz giełda). Everipedia (encyklopedia online oparta na EOS) połączy się z nami prosto z Los Angeles!

Prelegenci na Wicked Crypto Meetup

Sam Kazemian jest irańsko-amerykańskim twórcą oprogramowania, przedsiębiorcą i pasjonatem blockchaina z Los Angeles w Kalifornii. Jest współzałożycielem i prezesem Everipedia, pierwszej na świecie bazy wiedzy zbudowanej na blockchainie.

Everipedia przedstawi porównanie platform do smart kontraktów, wyjaśni, dlaczego wybrała EOS i powie nieco więcej o samej Everipedii.

Aaron Cunningham jest Menedżerem ds. Społeczności w IOST.

IOST skoncentruje się na zagadnieniach związanych z skalowalnością blockchaina, w szczególności z mechanizmami konsensusu. Zespół podsumuje i porówna różne mechanizmy konsensusu oraz omówi mechanizm konsensusu rozwijany przez IOST, czyli Proof of Believability.

Magdalena Golebiewska przez ostatnią dekadę pracowała w branży Fintech. Budowała, rozwijała i promowała rozwiązania finansowe w PayU, Kreditech i TransferGo. Obecnie jest Country Managerem w Europie Wschodniej w projekcie Luno.

Luno (portfel oraz giełda kryptowalut) – przedstawi prezentację dotyczącą przechowywania kryptowalut, środków bezpieczeństwa podejmowanych przez giełdy kryptowalut, procesu KYC w firmach powiązanych z kryptowalutami. Omówi również proces monitorowania transakcji, przypadki naruszenia bezpieczeństwa oraz powie kiedy firma może przekazywać informacje o transakcjach klienta do FBI.

Partnerzy

Luno: https://www.luno.com/en/
Fiat based token: https://fiatbasedtoken.com/

Sponsorzy

Coinpaprika: https://coinpaprika.com/
Google Campus Warsaw: https://www.campus.co/warsaw/en/

Miejsce: Campus Warsaw, Plac Konesera 10

Czas: 2 października 2018, godz. 19:00

Zespół CryptoProfit też tam będzie. Do zobaczenia!

Zasubskrybuj nasz kanałKryptowalutowe wiadomości w formie wideo    Dołącz do naszego TelegramaDodatkowe newsy na telefon

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 7,568.86
ethereum
Ethereum (ETH) $ 149.58
xrp
XRP (XRP) $ 0.226396
tether
Tether (USDT) $ 1.01
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 214.68
litecoin
Litecoin (LTC) $ 45.98
eos
EOS (EOS) $ 2.76
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 15.70
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 97.00
stellar
Stellar (XLM) $ 0.055868