W Grand Theft Auto (GTA) będą możliwe płatności Bitcoin (BTC)

Najnowsze doniesienia – Rockstar, mówią o tym, że najprawdopodobniej w najnowszej wersji GTA 6 zostanie wprowadzona kryptowaluta.  Będzie…

Najnowsze doniesienia – Rockstar, mówią o tym, że najprawdopodobniej w najnowszej wersji GTA 6 zostanie wprowadzona kryptowaluta.  Będzie to kolejny strategiczny element tej kultowej gry.

Waluty cyfrowe już niebawem mogą pojawić się w Grand Theft Auto (GTA) 6

GTA 5 w dalszym ciągu nie traci na popularności. Nie zmienia to jednak faktu, że w sieci ciągle pojawiają się nowe pogłoski odnośnie wprowadzenia nowej wersji. Wszystko podsycają dodatkowo informacje o tym, że ma ona zostać rozbudowana o system płatności oparty na walutach cyfrowych.

Gracz za wykonanie niektórych misji (w zależności od zleceniodawcy) będzie mógł odebrać przysługujące mu wynagrodzenie właśnie w formie kryptowalut. Jak zapewne wiecie tradycyjną gotówkę w odróżnieniu do tej wirtualnej można zdecydowanie łatwiej namierzyć. Takie podejście do tematu skłania graczy do myślenia, że w najnowszej wersji kultowej gry może pojawić się system  związany z praniem brudnej gotówki.

Dodatkowo w GTA 6 ma funkcjonować także giełda walut cyfrowych za pomocą której postać będzie mogła pomnożyć lub też stracić swój majątek.

O jakiej walucie mowa jeszcze się nie wiadomo. Ale jak się dobrze nad tym zastanowić to wszystko zaczyn wskazywać na to, że będzie to król kryptowalut czyli Bitcoin (BTC). Rockstar może jednak zdecydować się na ulokowanie swojej wirtualnej waluty tylko i wyłącznie na potrzeby GTA 6.

Dokładny termin premiery GTA 6 w dalszym ciągu owiany jest tajemnicą

Gracze oczekujący na publikację najnowszego tytułu z serii Grand Theft Auto muszą uzbroić w cierpliwości. Wszystko bowiem wskazuje na to, że premiera nastąpi nie wcześniej niż w 2023 roku. Nie jest to jednak jeszcze nic pewnego, gdyż termin ten nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony przez studio. A wszystko pozostaje w kategorii spekulacji i domysłów, które mogą okazać się jedynie pobożnymi życzeniami.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts