fbpx

Justin Sun: programiści EOS i Ethereum przenieście swoje DApps na Tron!

CEO Tron, Justin Sun, ponownie nawołuje programistów i firmy, które tworzą swoje DApps na Ethereum oraz EOS do przejścia na platformę Tron. 

Zgodnie z postem na Twitterze, Justin Sun, chce “uratować” programistów tworzących DApps na Ethereum oraz EOS, od “zawalenia się” ich platform. Proponuje zbawienie poprzez przeniesienie swoich projektów na blockchain Tron, dodatkowo zapewniając o “funduszu”, który ma wspierać uchodźców z EOSa i ETH.

Jak zawsze kontrowersyjne podejście Trona do marketingu, wywołało kontrowersje wśród społeczności. Jedni komentowali “super! zróbmy to!”; inni byli wręcz oburzeni; jeszcze inni stwierdzali “Więc… wyskakujemy z tonącego statku do innego tonącego statku?”. W komentarzach udzielali się również oficjalni przedstawiciele zespołu EOS Nowy Jork – tak odpowiedzieli na tweeta Justina Suna:

“Myślimy, że damy sobie radę, z miliardami dolarów od funduszy VC dla EOS oraz EOS.io, które zostały już przypieczętowane przez firmy z całego świata: Galaxy, SVK Crypto, Tomorrow, itp. Jednakże, doceniamy Twoją ofertę. Życzymy dużo szczęścia Justin.”

Jak zawsze przy takich okazjach nie zabrakło też głosów łagodzących sytuację, nawołujących do tego, że deweloperzy DApps powinni się zjednoczyć, jako uczestnicy tej samej branży. Jeszcze inni porównali sytuację do ostatniego forka Bitcoin Cash, mówiąc “wygląda na to, że po hashwar mamy teraz wojnę dapps”.

Tron – podstawy do przechwał

Nie jest to pierwsze (i zapewne nie ostatnie) tego typu wyzwanie, które Justin Sun rzuca konkurencyjnym blockchainom. Na początku października, CEO Tron ogłosił ostatnią aktualizację Tron – Odyssey 3.1. Przy okazji stwierdził on również, że bije ona Ethereum pod kątem szybkości oraz EOSa pod kątem kosztów.

Dodatkowo, nie można zaprzeczyć, że TRX lepiej radzi sobie w tym trudnym rynku niż jego konkurencja. Biorąc pod uwagę jedynie ostatni okres, aktualnie Tron kosztuje ok. 0.012 dolara i spadł o 45% w tym miesiącu.

Ethereum, spadło zaś o 59% w tym miesiącu, a jego aktualny kurs wynosi około 84$.

EOS natomiast, spadł aż o 70% w tym miesiącu – obecnie jego kurs to 1.57$.

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 8,733.69
ethereum
Ethereum (ETH) $ 169.18
xrp
XRP (XRP) $ 0.236185
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 342.33
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 317.99
tether
Tether (USDT) $ 0.999893
litecoin
Litecoin (LTC) $ 57.66
eos
EOS (EOS) $ 3.62
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 18.20
stellar
Stellar (XLM) $ 0.061537