fbpx

Trivial – platforma, która ułatwi Ci podejmowanie decyzji na rynku kryptowalut

Tokeny oparte o Ethereum to ok. 90% rynku kryptowalut. Większość cyfrowych aktywów dostępnych na giełdach, działa w standardzie ERC20. Wśród nich są m.in. projekty takie jak Binance Coin (BNB), OmiseGo (OMG), czy polski Golem (GNT).

W sytuacji kiedy na rynku dostępnych jest tysiące tokenów, odnalezienie się w tym gąszczu stanowi nie lada wyzwanie. Sprzedać, czy dokupić więcej? A może po prostu HODL? Każda taka decyzja powinna opierać się na faktach i dokładnej analizie. Warto więc zwrócić uwagę na nowe narzędzie, które może pomóc w podejmowaniu decyzji. I przy okazji zaoszczędzić mnóstwo czasu na szukanie informacji rozsianych w czeluściach internetu.

Trivial.co to platforma analityczna dla tokenów opartych o Ethereum, czyli zdecydowanej większości, z którymi mamy do czynienia. Kiedy otworzymy stronę pod adresem trivial.co, zobaczymy przyjazny i minimalistyczny interfejs. Minimalizm tyczy się jednak wyłącznie kwestii wizualnych, ponieważ do dyspozycji mamy tu wiele użytecznych funkcjonalności.

Na stronie głównej widzimy listę artykułów, analiz oraz newsów z mediów społecznościowych, na temat tokenów. Możemy za pomocą filtrów spersonalizować platformę do naszych wymagań, zaznaczając jakiego rodzaju treści nas interesują. Do nas należy też decyzja czy mają być to informacje tworzone przez zespół Triviala, społeczność, czy przez samych autorów projektów.

Trivial – platforma analityczna dla tokenów ERC20

Kiedy w panelu bocznym wybierzemy zakładkę Tokeny, ujrzymy poszczególne projekty poukładane w kafelki. Tu również mamy do dyspozycji różne filtry, dzięki którym znajdziemy dokładnie to, czego szukamy. Możemy poukładać tokeny według kapitalizacji, aktywności użytkowników, liczby holderów, czy średniej liczby transakcji na użytkownika. Na kafelkach pojawiają nam się podstawowe informacje o tokenach, a po kliknięciu w nie, przechodzimy na podstrony dedykowane poszczególnym projektom.

trivial

Na poziomie strony danego tokena, od razu wyświetlają nam się najważniejsze informacje na jego temat. Ciekawą funkcjonalnością jest wykres przedstawiający aktywność użytkowników, który świetnie odzwierciedla aktualną sytuację na rynku. Widzimy tu też wszystkie najważniejsze newsy, update’y oraz informacje o wydarzeniach danego projektu.

Po przejściu do drugiej zakładki, widzimy detale, które są kluczowe dla każdego analitycznego umysłu. Na jednej karcie mamy do dyspozycji najważniejsze linki, szczegóły techniczne, wykres, dzienne statystyki aktywności oraz informacje odnośnie holderów. Mamy tu również ciekawą informację na temat innych tokenów, które posiadają użytkownicy danego projektu. Tokeny, które są dla nas najbardziej interesujące, możemy dodawać do ulubionych. Co ważne, żadne informacje o naszych działaniach nie są zapisywane nigdzie, poza pamięcią przeglądarki.

Warta uwagi jest również inicjatywa Triviala – “Token of the Week”. Co poniedziałek wyróżniony zostaje interesujący projekt, zweryfikowany przez twórców platformy. W ramach inicjatywy, token jest przez tydzień wyróżniony na stronie głównej. Towarzyszy temu również publikacja wywiadu z członkiem zespołu.

Co ważne, Trivial.co to platforma tworzona z myślą o społeczności. Serwis będzie w dużej mierze bazował na treściach tworzonych przez użytkowników i publicznej dyskusji o tokenach. Dzięki temu, możemy być pewni, że znajdziemy tu obiektywne informacje, które pomogą nam w podejmowaniu decyzji na dynamicznym rynku kryptowalut.

Choć już w tej chwili na Trivial.co znajdziemy wiele użytecznych funkcjonalności, projekt wciąż jest na wczesnym etapie rozwoju. Deweloperzy pracują nad wdrożeniem kolejnych opcji, wśród których jest m.in. rozwiązanie do oceny ryzyka, kluczowe dla inwestorów. Szczególnie ważny jest w tym przypadku głos użytkowników. Zachęcamy do dzielenia się wrażeniami z użytkowania i przesyłania każdej sugestii.

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 9,242.88
ethereum
Ethereum (ETH) $ 187.73
ripple
XRP (XRP) $ 0.290157
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 292.76
tether
Tether (USDT) $ 1.00
litecoin
Litecoin (LTC) $ 62.00
eos
EOS (EOS) $ 3.50
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 20.40
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 134.29
stellar
Stellar (XLM) $ 0.074915