fbpx

Jak MillionCoin buduje wartość tokena MON i jak skorzystają na tym inwestorzy?

Podejmując decyzje o inwestycjach, powinniśmy bazować głównie na faktach. Wielu inwestorów na własnej skórze przekonało się, że emocje nie są dobrym doradcą. Realna wartość projektów wynika z tego, co już zostało zrobione, a obietnice z whitepapera nigdy nie powinny być głównym wyznacznikiem w podejmowaniu decyzji. Projekt MillionCoin, rozwijany przez zespół z Katowic nie zmusza inwestorów, aby bazowali na obietnicach i udostępnia działające produkty już na etapie ICO.

Na czym opiera się wartość tokena MON i dlaczego będzie wzrastać?

18 Października 2018 roku to ważny dzień dla projektu. Kończy się wtedy 1 etap ICO MillionCoin. Zgodnie z założeniami, w każdym etapie przewidziane jest udostępnienie kolejnego elementu, który bezpośrednio podwyższy wartość całego projektu, jak i tokenów MON.

Twórcy projektu MillionCoin udowodnili, że potrafią sprawnie przechodzić od słów do czynów. Po zakończeniu fazy PreSale udostępnili sklep z płatnościami w kryptowalutach – OneMillionShop. Wraz z końcem trwającego obecnie 1 etapu ICO, zostaną udostępnione kolejne rozwiązania, wpływającego na wartość projektu i co za tym idzie – również tokenów MON.

Dokładnie 18 października 2018 roku Tokeny MON zostaną dodane do działających już platform projektu MillionCoin (OneMillionShop oraz AT.Systems). Bez wątpienia, realne zastosowania tokena, wygenerują na niego popyt, a co za tym idzie zwiększy się jego wartość.

Tokeny MON zyskają kilka praktycznych funkcjonalności. Nie odbywa się to tylko na zasadzie „wydawania” tokenów w zamian za coś. Twórcy będą udostępniać użytkownikom dodatkowe możliwości i korzyści w zamian za to że „hodlują” tokeny MON w swoim portfelu. Jest to doskonały sposób na „ściągnięcie” tokenów z rynku, czyli zmniejszenie ich ilości w obiegu. Dzięki takiej ekonomii tokena, jego wartość będzie rosła. Celem twórców jest stworzenie jak największej społeczności użytkowników korzystających z tokenów MON poprzez dawanie im licznych zniżek i bonusów.

Zastosowania tokenów MON

 1. Środek płatności za zakupy na platformie OneMillionShop
  Specjalne produkty na platformie będą do kupienia za tokeny MON. Aby zachęcić użytkowników do wybrania tej formy płatności, produkty te będą dostępne w niższej cenie niż normalnie.
 2. Obniżanie prowizji na platformie AT.Systems
  Oprogramowanie  pobiera prowizje od każdej transakcji transakcji wykonanej na koncie użytkownika i bazowo wynosi ona 0.2%. Im większy obrót na na koncie w ciągu 30 dni tym niższa prowizja, może ona zejść aż do 0.13%. Użytkownicy będą mogli zmniejszyć jej ilość od razu na stałe. Wystarczy, że będą posiadali oni na swoim portfelu odpowiednią ilość tokenów MON.
 3. Dodatkowe funkcjonalności oprogramowania AT.Systems
  Niektóre funkcjonalności, plany oraz pary walutowe będą dostępne po uiszczeniu miesięcznej opłaty w postaci tokenów MON.
 4. Dodatkowe funkcjonalności platform projektu MillionCoin
  Właściciele tokenów MON zyskają dodatkowe możliwości, takie jak promowanie swojej oferty w sklepie OneMillionShop czy dostęp do planów VIP na platformie AT.Systems.

To dopiero początek możliwości, które zyskają właściciele tokenów MON. Zespół wciąż udowadnia, że dba o użytkowników swoich produktów, systematycznie wprowadzając nowe rozwiązania. W planach jest m.in. oferowanie usług księgowo-prawnych oraz porad prawno-podatkowych w zamian za MON’y.

Zainteresowanych projektem MillionCoin i tokenem MON zapraszamy również na oficjalną stronę:
https://www.millioncoin.io/

Obserwuj nas na Telegramie i zapisz się do naszego newslettera poniżej, aby być na bieżąco.

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 10,084.49
ethereum
Ethereum (ETH) $ 178.60
ripple
XRP (XRP) $ 0.256738
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 303.15
litecoin
Litecoin (LTC) $ 70.96
tether
Tether (USDT) $ 1.00
eos
EOS (EOS) $ 3.78
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 21.86
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 125.97
monero
Monero (XMR) $ 71.98