Token FAME MMA – Cena ile kosztuje i czy warto kupić?

Znana wszystkim federacja FAME MMA zajmuje się organizacją walk celebrytów, youtuberów oraz influencerów. Zawodnikami są głównie znane osoby…

Znana wszystkim federacja FAME MMA zajmuje się organizacją walk celebrytów, youtuberów oraz influencerów. Zawodnikami są głównie znane osoby w sieci. Organizacja zdecydowała się na duży krok w przód i wypuściła na rynek swój własny token. O tym, federacja FAME MMA decyduje się na wykorzystanie całego potencjału blockchain pojawiła się już z początkiem kwietnia. Informacja ta została ogłoszona przy pośrednictwie Twittera. Token zbudowany na blockchainie ma się stać narzędziem, który to obsługiwać ma wszelkie transakcje, które są związane właśnie z FAME MMA.

Token Fame ile kosztuje

Wypuszczenie własnego tokena na rynek jest sporym ukłonem federacji ku technologii, którą jest blockchain. Razem ze sporym rozwojem technologii NFT większość firm wcześniej, czy też później się zdecyduje na skorzystanie z niej. Na pewno federacja FAME MMA stanie się w tejże dziedzinie absolutnym pionierem.

KUP TOKEN FAME TYLKO Z POLSKIEJ GIEŁDZIE KANGA – SPRAWDŹ

Giełda Kanga – jak kupić token FAME?

Token FAME wprowadzony został na giełdę scentralizowaną kryptowalut OKX. W dniu 29 kwietnia 2022 roku zostało to już oficjalnie ogłoszone. Kilka dni wcześniej sama sprzedać się odbywała na platformie o nazwie Tenstet Gem Launch Platform. W tychże transakcjach będą mogli uczestniczyć tylko i wyłącznie subskrybenci TGLP.

 

Korzystanie z token FAME

Token FAME ma przede wszystkim służyć do transakcji różnego rodzaju, które są bezpośrednio związane z organizowanymi walkami przed tą znaną federację. W tymże celu wykorzystano opracowaną technologię oraz rozwijaną poprzez Metahero. Dzięki niej zeskanowano zawodników. To właśnie na jej podstawie został stworzony wizerunek w formie tokenów NFT.

Token FAME wykorzystać swobodnie można do opłaty w systemie PPV (pay-per-view), który umożliwia nam oglądanie wszelkich transmisji z walk na żywo. Taki rodzaj płatności będzie akceptowany do opłacania gier, które wypuszczone zostaną na rynek, wszelkich usług marketingowych, wynagrodzeń zawodników oraz usług sponsorskich. Token FAME również będzie można wykorzystać do obstawiania wszelkich wyników walk. Obecnie sama usługa pay-per-view opłacona może być przy pomocy przelewu bankowego, karty lub BLIK. W przyszłości federacja także zapowiada, że oglądanie na żywo gali będzie jedynie możliwe przy płatności tokenem FAME.

KUP TOKEN FAME TYLKO Z POLSKIEJ GIEŁDZIE KANGA – SPRAWDŹ

Ile konkretnie można zarobić na tokenie FAME?

Token FAME MMA wyemitowany został w standardzie BEP-20. W przedsprzedaży jego cena oscylowała na poziomie 0,01 dolara za monetę. Założeniem głównym tego tokenu jest to, aby posiadacze wykorzystywać go mogli do przeróżnego rodzaju transakcji związanych z galami organizowanymi przez federację. Zgodnie ze wszelkimi zapowiedziami już za pewien czas przewidywalne jest opłacenie usługi pay-per-view przy pomocy tokena FAME będzie można galę oglądać na żywo.

Token FAME – Cena – wykres

Gdy tak się w rzeczywistości rzeczywiście stanie, to jego posiadanie będzie miało bardzo duże znaczenie dla najwierniejszych fanów walk freakfightowych. Czas pokaże nam jak to wszystko się potoczy oraz jak będzie to wyglądało. Jesteśmy bardzo ciekawi.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts