fbpx

Szpilki na Bitcoinie – Zuzanna Umińska o podatkach i inwestycjach [ODCINEK 1]

Seria „Szpilki na Bitcoinie” stworzona przez Mike’a Satoshiego jest unikatową w skali polskiego youtube’a serią wywiadów z kobietami świata technologii blockchain i kryptowalut, a także światów powiązanych. W serii tej Mike będzie przeprowadzał wywiady z kobietami, które zajmują się całym spektrum zadań począwszy od samej technologii blockchain, poprzez trading, analizę techniczną, a także kwestie podatkowe i prawne.

Chociaż statystyki mówią, że tylko 10% społeczności krypto to kobiety, to ilość ich cały czas rośnie, a wiele z nich w żadnym stopniu nie ustępuje swoim męskim odpowiednikom jeśli chodzi o wiedzę i umiejętności. Co więcej stwierdziliśmy, że w wielu dziedzinach kobiety są bardziej skrupulatne i sumienne niż mężczyźni.

Cukierkowa konwencja graficzna ma wywoływać w widzu poczucie, że tematy poruszane w odcinku będą lekkie, łatwe i mało poważne. Jednak kwestie poruszane są jak najbardziej poważne i rzeczowe, a rozmówczynie pokazują,  że są ekspertkami w swojej dziedzinie.

To właśnie stanowi główny cel serii. Przełamanie stereotypów i pokazanie, że w parze z pięknym ciałem idzie także piękny umysł.

Kobiety i kryptowaluty

W pierwszym odcinku występuje Pani Zuzanna Umińska z biura rachunkowego Profit Plus. Jest ona ekspertem prawa podatkowego w dziedzinie kryptowalut, a razem ze swoim biurem zajmuje się nie tylko tematyką podatków, ale także doradztwem inwestycyjnym.

W odcinku poruszane są tematy m.in. podatków od kryptowalut, podejścia inwestorów i wielu innych.

Mike Satoshi jest osobą związaną ze światem kryptowalut od ponad roku. Regularnie publikuje swoje filmy na takich platformach jak YouTube czy D.Tube. Dodatkowo prowadzi grupy o wspólnej nazwie KryptoNaród na Facebooku i platformie Discord. Jest recenzentem i doradcą projektów ICO, występuje jako prelegent na wielu konferencjach, a także edukuje społeczność z zakresu kopania kryptowalut.

Zasubskrybuj nasz kanałKryptowalutowe wiadomości w formie wideo    Dołącz do naszego TelegramaDodatkowe newsy na telefon

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 7,892.27
ethereum
Ethereum (ETH) $ 248.23
ripple
XRP (XRP) $ 0.381517
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 409.10
litecoin
Litecoin (LTC) $ 93.59
eos
EOS (EOS) $ 6.24
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 33.12
tether
Tether (USDT) $ 1.00
stellar
Stellar (XLM) $ 0.125157
cardano
Cardano (ADA) $ 0.080896