fbpx

Szpilki na Bitcoinie – Olga Brzeżecka o Blockchain Girls i I Love Crypto [Odcinek 2]

Seria „Szpilki na Bitcoinie” stworzona przez Mike’a Satoshiego jest unikatową w skali polskiego youtube’a serią wywiadów z kobietami świata technologii blockchain i kryptowalut, a także światów powiązanych. W serii tej Mike będzie przeprowadzał wywiady z kobietami, które zajmują się całym spektrum zadań począwszy od samej technologii blockchain, poprzez trading, analizę techniczną, a także kwestie podatkowe i prawne.

Chociaż statystyki mówią, że tylko 10% społeczności krypto to kobiety, to ilość ich cały czas rośnie, a wiele z nich w żadnym stopniu nie ustępuje swoim męskim odpowiednikom jeśli chodzi o wiedzę i umiejętności. Co więcej stwierdziliśmy, że w wielu dziedzinach kobiety są bardziej skrupulatne i sumienne niż mężczyźni.

Cukierkowa konwencja graficzna ma wywoływać w widzu poczucie, że tematy poruszane w odcinku będą lekkie, łatwe i mało poważne. Jednak kwestie poruszane są jak najbardziej poważne i rzeczowe, a rozmówczynie pokazują, że są ekspertkami w swojej dziedzinie.

To właśnie stanowi główny cel serii. Przełamanie stereotypów i pokazanie, że w parze z pięknym ciałem idzie także piękny umysł.

Olga Brzeżecka o Blockchain Girls i I Love Crypto

W drugim odcinku gościem jest Olga Brzeżecka. Olga jest bardzo aktywną osobą na polu polskiego świata technologii blockchain. Jest współtwórczynią inicjatywy o nazwie „Blockchain Girls”, która ma propagować technologię wśród kobiet, a także współorganizatorem konferencji o nazwie „I Love Crypto”, pierwszej w Polsce konferencji opartej o mechanizm „Smart Contract”.

Ale na tym nie kończy się działalność Olgi. Jest redaktorem prowadzącym w pierwszym w Polsce magazynie o kryptowalutach wydawanym pod nazwą „I Love Crypto”. Dodatkowo działa aktywnie na rzecz powstającego stowarzyszenia o nazwie „Polskie Stowarzyszenie Blockchain”.

W odcinku rozmowa toczy się wokół aktywności Olgi w świecie kryptowalut i technologii blockchain.
Mike Satoshi jest osobą związaną ze światem kryptowalut od ponad roku. Regularnie publikuje swoje filmy na takich platformach jak YouTube czy D.Tube. Dodatkowo prowadzi grupy o wspólnej nazwie KryptoNaród na Facebooku i platformie Discord. Jest recenzentem i doradcą projektów ICO, występuje jako prelegent na wielu konferencjach, a także edukuje społeczność z zakresu kopania kryptowalut.

Zasubskrybuj nasz kanałKryptowalutowe wiadomości w formie wideo Dołącz do naszego TelegramaDodatkowe newsy na telefon

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 9,242.88
ethereum
Ethereum (ETH) $ 187.73
ripple
XRP (XRP) $ 0.290157
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 292.76
tether
Tether (USDT) $ 1.00
litecoin
Litecoin (LTC) $ 62.00
eos
EOS (EOS) $ 3.50
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 20.40
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 134.29
stellar
Stellar (XLM) $ 0.074915