fbpx

Stellar Lumens (XLM) i jego nowe osiągnięcia. Ponad 1 MILION aktywnych kont

Bez wątpienia rok 2018 jest bardzo interesującym, choć niełatwym rokiem dla kryptowalut. Pomimo “bear marketu” z którym większość zdążyła się oswoić, niektóre projekty kryptowalutowe wyróżniają się z tłumu wykazując swoje nowe osiągnięcia.

Jednym z ostatnich, większych osiągnięć wykazuje Stellar (XLM), projekt kryptowalutowy, który niedawno osiągnął niesamowity tzw. “kamień milowy” – milion aktywnych kont. Z informacji jakie podaje oficjalne konto na Twitterze możemy się dowiedzieć o tym, że do tej pory, Stellar osiągnął ponad 3300 aktywów, 25 milionów płatności i 8 milionów transakcji.

O tym czym są aktywa w projekcie Stellar Lumens możecie dowiedzieć się w naszym opisie kryptowaluty XLM lub z ich oficjalnej strony:
Dowiedz się więcej o aktywach w XLM

Ogłoszenie zostało również wysłane za pośrednictwem twita z OrbitLens, na którym bardzo fajnie widać wykres przedstawiający wzrost liczby kont w okresie prawie jednego roku, począwszy od października 2017 r.

Inne godne uwagi partnerstwa i osiągnięcia

Stellar miał bardzo pozytywny rok z różnymi godnymi pochwały osiągnięciami. Na przykład w czerwcu tego roku, firma Stellar przejęła Chain, start-up z siedzibą w San Francisco, specjalizujący się w tworzeniu technologii blockchain, specjalnie dostosowwanej do potrzeb branży finansowej. Pomogło to ekspansji Stellar’a poprzez zapewnienie dostępu do różnych podmiotów finansowych w celu cyfrowego przekazywania pieniędzy lub innych aktywów.

Firma ogłosiła także partnerstwo z IBM. Głównym celem partnerstwa jest umożliwienie bankom dokonywania transakcji przy użyciu Lumens, a także konwersja Lumens na lokalną walutę pieniężną w oparciu o różne askepty jaki tworzy lokalny rynek.

Stellar znalazł się także na pierwszych stronach gazet/stron informacyjnych, gdy wprowadził sieć bankomatów w Singapurze. Koncepcja ma na celu pomóc ludziom, którzy nie są bardzo zaznajomieni ze światem kryptowalut, lepiej zrozumieć technologię i nauczyć jej obsługi, głównie korzystania we własnym zakresie.

Kolejnym godnym uwagi osiągnięciem Stellara jest to iż, według Shariyah Review Board (SRB), został on uznany jako zgodny z szariatem w zakresie płatności i tokenizacji aktywów.

Stellar stał się pierwszym tego typu projektem, który uzyskał certyfikat oznajmiający iż jest zgodny z szariatem. Może to pomóc firmie zwiększyć jej popularność w różnych społecznościach muzułmańskich oraz na Bliskim Wschodzie.

Biorąc to wszystko pod uwagę, wydaje się, że Stellar ma bardzo ciekawy rok za sobą, nie wykazuje oznak tzw. “zatrzymania projektu” oraz, że możemy spodziewać się znacznie więcej nowości w przyszłych miesiącach.. Jeśli Stellar nie znajduje się na twojej “crypto-wish liście”, to warto byłoby zwrócić na niego szczególną uwagę. Projekt ten może jeszcze sporo namieszać na rynku kryptowalut i mamy nadzieje, że będzie zaskakiwał nas pozytywnie.

Obserwuj nas na Telegramie i zapisz się do naszego newslettera poniżej, aby być na bieżąco.

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 7,901.91
ethereum
Ethereum (ETH) $ 251.98
ripple
XRP (XRP) $ 0.391080
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 407.49
eos
EOS (EOS) $ 6.25
litecoin
Litecoin (LTC) $ 90.53
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 31.62
tether
Tether (USDT) $ 1.00
stellar
Stellar (XLM) $ 0.129684
cardano
Cardano (ADA) $ 0.081886