fbpx

Nowa usługa kopania kryptowalut w chmurze przyciągnęła 10 000 inwestorów w niecałe 3 miesiące

Niedawno uruchomiona usługa kopania kryptowalut w chmurze, Splitt rozrasta się do globalnej społeczności kryptowalutowej. Została zaprojektowana tak, aby była to kopalnia kryptowalut przyjazna i bezpieczna dla użytkowników. Splitt zdobył w ciągu ostatnich trzech miesięcy inwestycje o wartości ponad 5 milionów USD od ponad 10 000 inwestorów.

Splitt, niedawno uruchomiona usługa kopania kryptowalut w chmurze, podejmuje gigantyczne kroki, aby stać się dominującym wyborem wśród entuzjastów kopania kryptowalut na całym świecie. Po wielkim launchu, który odbył się w sierpniu, Splitt osiągnął w rezultacie sto tysięcy użytkowników i dziesięć tysięcy inwestorów w mniej niż trzy miesiące. Oficjalne źródła ujawniły, że firma otrzymała już ponad 5 milionów USD inwestycji na dalszy rozwój działalności.

W wyniku dynamicznego wzrostu liczby górników, wydobycie bitcoina stało się w dzisiejszych czasach niezwykle konkurencyjne. Wraz z rosnącą konkurencją, sieć Bitcoin zwiększyła poziom trudności rozwiązywania zadań. W rezultacie stało się konieczne, aby górnicy wznowili działania, aby pozostać w wyścigu.

Chmura kryptograficzna Splitt może sprostać tym wyzwaniom, oferując usługi wydobywcze z układami scalonymi ASIC. Są to najnowsze rozwiązania w dziedzinie wydobycia kryptowalut, bardziej efektywne w porównaniu do kopania GPU oraz CPU i zużywające mniej energii. Chmura Splitt nie wymaga specjalistycznego sprzętu, ponieważ wykorzystuje współdzieloną moc obliczeniową z centrów danych.

Tysiące użytkowników poleca Splitt jako rozwiązanie do kopania kryptowalut ze względu na:

  • Elastyczne kopanie w chmurze, w oparciu o wiele algorytmów
  • Bez opłat za dostęp do poola, czekania na sprzęt i awarii systemu
  • Hashpower jest kupowany i jest przechowywany przez cały czas trwania umowy
  • Transparentność i publiczny dostęp do informacji
  • Firma może być łatwo zlokalizowana, a jej przedstawiciele regularnie uczestniczą w wielu wydarzeniach
  • Wydobywanie wielu różnych kryptowalut, od coinów opartych o scrypt po proof-of-work, a także wydobywanie z ASIC i GPU
  • Trójpoziomowy program partnerski i lukratywny system premiowy

Wszyscy użytkownicy Splitt mają również okazję co tydzień zwiększyć swoje umowy na wydobycie, wygrywając Punkty Splitt. Co więcej, firma szuka obecnie nazwy dla swojej maskotki, a zwycięzca otrzyma tysiąc punktów Splitt.

W ramach globalnego planu ekspansji, firma Splitt otworzyła niedawno biuro w Tajlandii. Biurem zarządza Certyfikowany Doradca Bitcoin, Taradon Kriwichet, który jest codziennie dostępny wraz ze swoim zespołem, aby pomóc odwiedzającym. Co ciekawe, duży odsetek inwestorów, którzy dołączyli do Splitt pochodzi z Tajlandii. Inwestorzy z Ghany, Włoch, Niemiec i Rosji również poczynili tu inwestycje.

“Z przyjemnością informujemy, że otrzymaliśmy inwestycje o wartości ponad 5 milionów USD na rozwój naszej firmy. W ciągu ostatnich miesięcy byliśmy nie do zatrzymania, ponad 95 tys. użytkowników i 10 tys. inwestorów.” – powiedział starszy przedstawiciel firmy Splitt. “Teraz mamy również w pełni funkcjonujące biuro w Tajlandii i planujemy znacznie więcej w najbliższej przyszłości.”

Jako szybko rozwijający się gracz, Splitt bierze udział w licznych konferencjach i forach poświęconych kryptowalutom, na całym świecie. W ostatnich miesiącach firma aktywnie uczestniczyła w trzech kluczowych wydarzeniach branżowych. W październiku przedstawiciele Splitt przeprowadzili udaną konferencję warsztatową i networkingową w Ghanie.

Splitt ma ambitny plan na przyszłość, który obejmuje otwarcie kawiarni w Tajlandii w styczniu 2019 roku. Aby sprostać oczekiwaniom gwałtownie rosnącej puli użytkowników, firma ostatnio zwiększyła swoją obecność w Internecie. Fanpage na Facebooku również przeszedł rebranding. Więcej najnowszych wiadomości i aktualizacji o Splitt można znaleźć na stronie: https://splitt.co/en/news

Nadchodzące wydarzenia, w których będzie uczestniczyć firma Splitt

  • Spotkanie w Ghanie nr 2 – 24 listopada 2018 r. – Sala konferencyjna Miklin Hotel (kontakt z Johnem Kaakyire – 0249791008)
  • star2 Pierwszy w historii szczyt we Włoszech (ze specjalnym tłumaczem języka włoskiego dla Speaker CBP Taradon) – 01 grudnia 2018 – Hotel Savoy Excelsior Palace – kontakt z Panem Alexem Vicinim – 3296752612)
  • star2 Tajlandia Szczyt nr 4 – 16 grudnia 2018 r. – Hotel Viva Garden (kontakt z panem Taradonem Kriwichetem – https://t.me/splittchat_th)

Aby być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami, użytkownicy Splitt mogą dołączyć do Telegrama: https://t.me/splittchat_pl
Firma prosi wszystkich klientów, aby wzięli udział w ankiecie związanej z wydarzeniem, dostępnej pod adresem: https://splitt.co/en/forms/eventsurvey

Więcej informacji o firmie Splitt: https://splitt.co/en/

O Splitt: Splitt oferuje przyjazną dla użytkowników alternatywę dla kopania kryptowalut z domu, w dowolnym momencie. Jest odpowiedni zarówno dla amatorów, jak i ekspertów kryptowalutowych działających na większą skalę. Usługa kopania w chmurze oferuje alternatywę dla tradycyjnych metod kopania kryptowalut. Priorytetem firmy jest dostarczanie standaryzowanego, wysoce niezawodnego i wydajnego środowiska przetwarzania w chmurze we wszystkich piętnastu miastach, w których obecnie działa.

Kontakt: Gerald Snief
Email: gerald.snief@splitt.so

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 7,892.27
ethereum
Ethereum (ETH) $ 248.23
ripple
XRP (XRP) $ 0.381517
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 409.10
litecoin
Litecoin (LTC) $ 93.59
eos
EOS (EOS) $ 6.24
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 33.12
tether
Tether (USDT) $ 1.00
stellar
Stellar (XLM) $ 0.125157
cardano
Cardano (ADA) $ 0.080896