Sławomir Mentzen żałuje, że nie zainwestował w dogecoina

Gościem podczas 156 Hejt Parku na Kanale Sportowym Krzysztofa Stanowskiego był prezes Kongresu Polskiego Biznesu – Sławomir Mentzen.…

Gościem podczas 156 Hejt Parku na Kanale Sportowym Krzysztofa Stanowskiego był prezes Kongresu Polskiego Biznesu – Sławomir Mentzen. Jest to także doradca podatkowy, członek Rady Liderów Konfederacji oraz także wiceprezes KORWiN. Jednym z ostatnich tematów, który został poruszony podczas rozmowy prawie 2,5 godzinnej był temat kryptowalut.

  • Sławomir Mentzen w Hej Parku był gościem Krzysztofa Stanowskiego,
  • Mężczyźni między innymi rozmawiali na temat kryptowalut,
  • Sławomir Mentzen także przyznał, że żałuje, iż w roku 2017 nie zainwestował w dogecoina.

Do studia Kanału Sportowego dodzwonił się internauta, który chciał porozmawiać o “pieniążkach”. Internauta ten zapytał Krzysztofa Stanowskiego oraz Sławomira Mentzena co oni sądzą o różnych kryptowalutach?

2,5 godzinna rozmowa z prezesem Kongresu Polskiego Biznesu

Sławomir Mentzen w dosyć obszerny sposób się wypowiedział na ten właśnie temat wskazując, że niezwykle ceni kryptowaluty. W roku 2013 sam zdecydował się zainwestować w BTC niemal wszelkie swoje dotychczasowe oszczędności. Co więcej także przyznał, że w ego ocenie dla BTC sporym zagrożeniem nie są Chiny (jak uważa większość osób) tylko Stany Zjednoczone.

Bitcoin jest symbolem

Sławomir Mentzen także przyznał, że poza BTC w swoim portfelu posiada także co nieco jakiegoś altcoina. Nie potrafił sobie przypomnieć jego jego konkretnej nazwy. Wytłumaczył to w ten sposób, że na ten zakup namówił go brat i kompletnie nic z tego nie wyszło.

Powiedział, że bardzo żałuje, że jeden człowiek w roku 2016 lub też w roku 2017 namawiał na dogecony, które poszły teraz w góry. One wówczas były jakieś bardzo tanie, ale teraz są już absurdalnie drogie. Wówczas wydawało mu się to strasznie głupie i nie zainwestował niestety w dogecoiny.

Przyznał, że obecnie swojej decyzji bardzo żałuje. Dodał także, że ze wszelkich kryptowalut wierzy przede wszystkim w bitcoina. Niektóre nasze decyzje nie do końca są trafne i wraz z biegiem czasu żałujemy ich.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts