fbpx

Sirin Labs z nowym aliantem. Firma łączy siły z MyEtherWallet

Sirin Labs, producent blockchainowego smartfonu Finney, rozpoczął współpracę z MyEtherWallet – popularnym portfelem dedykowanym tokenom Ethereum.

Przedstawiciele obu firm podkreślają, że ich cele uzupełniają się. CEO Sirin Labs, Zvika Landau powiedział mediom:

„Patrzymy na tę integrację jako na silny krok w kierunku większego udziału w rynku obu firm, ponieważ oba produkty uzupełniają się wzajemnie.”

O co dokładnie chodzi?

Zgodnie z zapowiedzią Sirin Labs, nowa współpraca sprawi, że ​​proces uzyskiwania dostępu do  Etherów i tokenów użytkowników smartfonów firmy, wraz z kontrolowaniem kluczy prywatnych, będzie teraz prostszy. Innymi słowy: usługa MEW zostanie wdrożona do systemem zimnego portfela, jaki znajduje się w Finney.

Na potrzeby tego newsa oddajmy jeszcze głos założycielowi i dyrektorowi generalnemu MEW Kosalowi Hemachandrowi:

„Zawsze staramy się zapewnić bezpieczniejsze integracje z [siecią] Ethereum, aby nasi użytkownicy czuli się komfortowo (…), a wierzymy, że posiadanie portfela sprzętowego telefonu jest niezwykle cenne dla użytkowników. To nie tylko ułatwi wysyłanie i odbieranie transakcji kryptograficznych, ale także zwiększy dostępność krypto dla wielu użytkowników.”

Smartfony typu blockchain

Od kilku miesięcy obserwujemy wypuszczanie na rynek urządzeń, które można określać mianem “blockchainowych smartfonów”. Pierwszym z nich był HTC Exodus, który ujrzał światło dzienne jeszcze w 2018 r. Pod koniec zeszłego roku fani e-walut mogli – po rocznym oczekiwaniu – w końcu kupić właśnie smartfon Finney. Sirin Labs ma już na koncie Solarin – urządzenie, które swego czasu okrzyknięto jednym z najbezpieczniejszych i najbardziej ekskluzywnych smartfonów na rynku.

Jak widać, izraelski startup podchodzi do tematu dość poważnie. Pomimo sukcesu ICO z 2017 r. zespół nie spoczął na laurach i nadal rozwija swój produkt.

Teraz jest coraz bliższy swojej głównej idei – stworzenia “niezależnej sieci blockchain” , jaką mają zbudować urządzenia Finney. Częścią projektu jest sklep internetowy DApp Web 3.0 ze zintegrowaną usługą konwersji tokenów (TCS) – mówimy tu o czymś na miarę AppStore Apple. Dzięki współpracy z Bancor możliwe jest bowiem konwertowanie tokenów SRN użytkownika na dowolną kryptowalutę potrzebną do użycia w konkretnej transakcji w DApp Web.

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 10,084.49
ethereum
Ethereum (ETH) $ 178.60
ripple
XRP (XRP) $ 0.256738
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 303.15
litecoin
Litecoin (LTC) $ 70.96
tether
Tether (USDT) $ 1.00
eos
EOS (EOS) $ 3.78
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 21.86
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 125.97
monero
Monero (XMR) $ 71.98