fbpx

Ripple dla przedsiębiorców w ramach XRP Tech

Ripple wprowadza nową inicjatywę Xpring. Zapewniającą inwestycje i dotacje dla przedsiębiorców korzystających z tokena oraz księgi głównej XRP. Informacja o inicjatywie pojawiła się na blogu Ripple 14 maja.

Były dyrektor sieci programistów Facebooka, Ethan Beard będzie pracował jako starszy wiceprezes do kierowania programami deweloperskimi Ripple oraz świeżo powstającą Xpring. Beard powiedział, że  „(…) XRP – dzięki swojej prędkości, skalowalności i udowodnionemu rzeczywistemu zastosowaniu – jest doskonałym narzędziem do tworzenia biznesów dla startupów i przedsiębiorców”.

Ripple dla przedsiębiorców

Partnerzy Xpring działają jako oddzielnie podmioty, chociaż Ripple zapewnia kapitał dla Xpring. W niektórych przypadkach Xpring obejmie miejsca w zarządzie lub udziały w przedsiębiorstwach, które obsługują. W ostatnim tygodniu, instytucje finansowe które wzięły udział w pilotażu platformy xRapid firmy Ripple, zgłosiły zarówno poprawę prędkości transakcji, jak i oszczędności rzędu 40-70 procent. W kwietniu prezes do spraw strategii rynkowych Ripple Foundation, Cory Johnson zapewniał, że XRP nie jest papierem wartościowym. Z powodu pytań o jego status, Johnson chciał uspokoić spekulujących o tym że XRP nie został dodany do bazy danych wymiany walut.

Na początku maja, Ripple została oskarżona w pozwie zbiorowym złożonym przez inwestora XRP. Twierdził że sprzedaż XRP była w rzeczywistości sprzedażą niezarejestrowanych papierów wartościowych. Niewątpliwie jednak Ripple dla przedsiębiorców oferuje bardzo ciekawy i wydajny system transakcyjny. 

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 11,454.36
ethereum
Ethereum (ETH) $ 271.36
ripple
XRP (XRP) $ 0.335562
litecoin
Litecoin (LTC) $ 103.62
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 346.92
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 31.60
eos
EOS (EOS) $ 4.81
tether
Tether (USDT) $ 1.00
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 160.57
tron
TRON (TRX) $ 0.028633