fbpx

Revolut – Lepszy niż Twój bank – 15 PLN + 15 PLN dla poleconego + Darmowa Karta Revolut o wartości 10$

Dziś mamy dla Ciebie Airdrop, w którym do zgarnięcia jest 15 PLN dla Ciebie i poleconego od projektu: Revolut . Airdrop wykonamy w niecałe 3 minuty. Jak wykonać Airdrop, jakich zasobów oraz ile czasu będziesz potrzebował na jego wykonanie opisujemy poniżej. Zatem, do dzieła! – darmowe PLNy same na portfel nie wpadną

Czym są Airdropy?

Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy, to zanim zaczniesz wykonywać zadania zalecamy kliknąć “+ Czytaj więcej”. Jeśli już wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie zarabiać darmowe kryptowaluty możesz przejść do wykonywania zadań.

Czytaj więcej...

Airdropy organizowane przez projekty kryptowalutowe to zabieg marketingowy stosowany przez twórców projektu, mający na celu zwiększenie tzw. brand awareness, czyli świadomości marki na rynku. Wykonując airdropy zostaniemy poproszeni o zrobienie prostych zadań (jak np.: polajkowanie, obserwowanie strony, napisanie komentarza lub udostępnienie posta), za których wykonanie otrzymamy darmowe kryptowaluty.

Pamiętaj aby w formularzach nigdy nie podawać wrażliwych danych (wykonując airdropy nie musimy [i nie powinniśmy] wypełniać organizatorom pełnego KYCa, jak podczas inwestowania w ICO). Pamiętaj również aby wykonując airdropy używać portfela, które klucz prywatny kontrolujesz  Ty a nie giełda, np. MyEtherWallet (jak założyć portfel MEW dowiesz się tutaj: LINK). Jeśli robiąc airdropy użyjesz portfela giełdowego, wtedy giełda otrzyma Twoją nagrodę w tokenach. Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie otrzymać swoje darmowe kryptowaluty, zalecamy zapoznać się z BHP wykonywania airdropów: LINK.

Revolut – Lepszy niż Twój Bank!

KRÓTKI OPIS PROJEKTU:

Revolut Ltd to brytyjska firma zajmująca się technologiami finansowymi, która oferuje usługi bankowe, w tym przedpłaconą kartę debetową (MasterCard lub VISA), wymianę walut, wymianę krypto-walutową i płatności typu peer-to-peer. Aplikacja mobilna Revolut obsługuje wypłaty w bankomatach w 150 walutach i wysyłanie 26 walut bezpośrednio z aplikacji. Obecnie posiada 7 milionów użytkowników co czyni ją liderem wśród wszystkich aplikacji bankowych. Listopad 2018 – Revolut otrzymał licencję bankową w UE.

STRONA PROJEKTU: https://www.revolut.com/

SZACUNKOWA WARTOŚĆ ZA WYKONANIE ZADAŃ: 15 PLN dla Ciebie i Poleconego + Darmowa karta Revolut (Wartość 10$)

CZAS POTRZEBNY NA WYKONANIE ZADAŃ: 3+ minuty

ZASOBY NIEZBĘDNE BY OTRZYMAĆ DARMOWE ZŁOTÓWKI:

  • Email

JAK UZYSKAĆ DARMOWE ZŁOTÓWKI:

  1. Zamów swoją kartę Revolut za darmo (o wartości 10 $)
  2. Uzyskaj 15 PLN za każdego znajomego, który się zarejestruje, doda pieniądze za pomocą przelewu bankowego (5 PLN), zweryfikuje swoją tożsamość i zamówi darmową kartę fizyczną.

Poniżej wymienione zostały wszystkie wspaniałe zalety DARMOWEGO konta Revolut:

OTWÓRZ RACHUNEK BIEŻĄCY W CIĄGU KILKU MINUTW przeciwieństwie do banków, otwarcie konta u nas zajmuje tylko kilka minut, a ponieważ nie wierzymy w placówki, można założyć je bezpośrednio z telefonu.

WBUDOWANE OPCJE BUDŻETOWANIAPokażemy Ci dokładnie, gdzie co miesiąc trafiają Twoje pieniądze oraz pomożemy ustawić miesięczne limity wydatków na kategorie takie jak restauracje lub sklepy spożywcze.

ZACHOWAJ SWOJĄ RESZTĘ Z WYDATKÓWZaokrąglaj każdą płatność kartą do najbliższej liczby całkowitej, a my odłożymy różnice i pomożemy ci zaoszczędzić na Twoje cele.

NATYCHMIASTOWE POWIADOMIENIA O WYDATKACHWyślemy Ci powiadomienie po dokonaniu przez Ciebie płatności kartą, nawet przed zakończeniem drukowania paragonu.

WYDAWAJ PIENIĄDZE ZA GRANICĄNie wierzymy w granice finansowe, dlatego pozwalamy Ci wydawać zagranicą w ponad 150 walutach za pomocą międzybankowy kurs walutowy .

WYPŁACAJ PIENIĄDZE ZA GRANICĘMimo że wypłaty z bankomatów nas kosztują, dajemy Ci PLN 800 miesięcznie w międzynarodowych wypłatach z bankomatów za darmo. Wszystko powyżej PLN 800 obarczone jest niewielką 2% opłatą, która pokrywa nasze koszty.

UBEZPIECZENIE ZA JEDNYM NACIŚNIĘCIEM PRZYCISKUOd zdrowia po telefon zapewniamy, że Ty i rzeczy, które kochasz, są chronione na całym świecie już od 1,00 £ dziennie. Ubezpieczenie dostarcza Revolut Travel Ltd.

PRZELEWAJ PIENIĄDZE NA CAŁY ŚWIATŚwiat staje się coraz bardziej połączony, dlatego nasi klienci mogą przelać pieniądze na całym świecie w 24 walutach za międzybankowy kurs walutowy .

WYSYŁAJ I ŻĄDAJ PIENIĘDZY W KILKA SEKUNDBłyskawicznie wysyłaj i proś o pieniądze znajomych za jednym naciśnięciem przycisku. Dołączaj notatki, obrazy i GIF-y, by uczynić przelewy bardziej interesującymi.

SKONFIGURUJ PŁATNOŚCI CYKLICZNENiezależnie od tego, czy płacisz czynsz, czy dzielisz rachunek, skonfiguruj powtarzalną płatność w kilka sekund, a my upewnimy się, że Twoje pieniądze dotrą na czas.

BLOKUJ I ODBLOKOWUJ SWOJĄ KARTĘJeśli stracisz lub zgubisz kartę, zablokuj ją w aplikacji, a my wyślemy Ci nową. Jeśli znajdziesz ją ponownie, po prostu odblokuj kartę z aplikacji.

KONTROLUJ SPOSÓB DZIAŁANIA TWOJEJ KARTYPrzejmij kontrolę nad swoim kontem i wyłącz funkcje, takie jak płatności bezstykowe, płatności za pomocą przeciągnięcia karty, płatności online i wypłaty z bankomatu z poziomu aplikacji.

BEZPIECZEŃSTWO OPARTE NA GEOLOKALIZACJIWłącz zabezpieczenia oparte na geolokalizacji i jeśli Twoja karta będzie używana w innym miejscu niż to, w którym się znajdujesz, automatycznie zablokujemy wszelkie płatności i powiadomimy Cię.

UZYSKAJ DOSTĘP W KILKA SEKUNDPrzedzieranie się przez giełdy kryptowalutowe może być czasochłonne i skomplikowane, dlatego skracamy ten proces, aby dać ci natychmiastowy dostęp do kryptowalut za jednym naciśnięciem przycisku.

WYBIERZ SPOŚRÓD 5 KRYPTOWALUTBłyskawicznie wymieniaj dowolne z naszych 24 walut bezpośrednio na Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin Cash i XRP, a wszystko to bez wysiłku.

KORZYSTAJ Z KURSÓW I ALERTÓW W CZASIE RZECZYWISTYMŚledź w czasie rzeczywistym wykresy kryptowalut oraz nasze aktualne stawki i skonfiguruj alerty cenowe, gdy Twoja kryptowaluta osiągnie określoną wartość.

Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie otrzymać swoje darmowe kryptowaluty, zalecamy zapoznać się z BHP wykonywania airdropów: LINK.

Uwaga! CryptoProfit nie gwarantuje żadnych zysków za wykonywane przez Ciebie airdropy. Nie odpowiadamy także za dane, które dobrowolnie udostępniasz na innych serwisach. Opisujemy jedynie w jaki sposób my wykonaliśmy poszczególne kroki, aby wykonać airdropy. Wszystkie kwoty w USD uwzględnione we wpisie są szacunkowe i finalnie mogą różnić się od tych, które podaliśmy, ze względu na wahania kursowe i inne czynniki niezależne od nas. Czy faktycznie otrzymasz darmowe kryptowaluty na swój portfel, który podałeś, zależy od organizatora airdropa, a nie od nas.
Zasubskrybuj nasz kanałKryptowalutowe wiadomości w formie wideo Dołącz do naszego TelegramaDodatkowe newsy na telefon
Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 9,614.47
ethereum
Ethereum (ETH) $ 259.18
xrp
XRP (XRP) $ 0.274489
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 380.68
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 297.32
tether
Tether (USDT) $ 1.00
litecoin
Litecoin (LTC) $ 70.53
eos
EOS (EOS) $ 4.02
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 22.11
tezos
Tezos (XTZ) $ 3.72