fbpx

Rejestracja i weryfikacja konta na pierwszej polskiej uregulowanej giełdzie Bitclude w <1 minutę

Rejestracja konta na polskiej giełdzie kryptowalut Bitclude jest niezwykle prosta i zajmuje mniej niż 1 minutę. W kwestii weryfikacji, założyciel platformy Jakub Wierzcholski zapewnia, że trwa ona jeszcze krócej, ponieważ tylko 30 sekund. Jest to dość zaskakująca informacja, gdyż inne giełdy potrzebują na ten proces nawet kilku dni. Instrukcja poniżej w łatwy sposób pomoże każdemu początkującemu przebrnąć przez wszystkie etapy zakładania konta oraz jego weryfikacji.

Wersja wideo poradnika

Jak założyć konto na Bitclude

W pierwszym kroku należy kliknąć w link rejestracyjny, tutaj: LINK. Gdy znajdziesz się już na głównej stronie Bitclude.com, naciśnij przycisk rejestracja w prawym górnym rogu ekranu.

Po przeniesieniu do następnej strony wypełnij dane takie jak: adres e-mail, numer telefonu i hasło, a na koniec wciśnij kliknij, aby zweryfikować.

Strona poprosi nas o wykonanie prostego zadania weryfikacyjnego. Przesuń puzzel w wolną przestrzeń.

Następnym krokiem jest wpisanie kodu, który otrzymałeś SMS’em. Po wszystkim wciśnij utwórz.

Gdy wyskoczy powiadomienie wysłano email, wciśnij ok.

W ostatnim kroku rejestracji konta na Bitclude wejdź na skrzynkę pocztową i w wiadomości od giełdy wciśnij potwierdź email.

W ten bardzo łatwy i szybki sposób założyłeś swoje konto na polskiej giełdzie Bitculude. Rejestracja i weryfikacja jest darmowa.

Weryfikacja konta na giełdzie Bitclude

Weryfikacja kont na giełdach kryptowalutowych zazwyczaj bywa dość pracochłonna. Jednak giełda Bitclude wyszła naprzeciw oczekiwaniom użytkowników i zminimalizowała czas weryfikacji do absolutnego minimum. Weryfikacja konta na Bitclude dokonuje się niemal natychmiastowo zaraz po wysłaniu dokumentów. Pod tym względem to jedna z najlepszych tego typu platform.

Po zalogowaniu się na giełdę Bitclude naciśnij przycisk weryfikacja w panelu bocznym, a następnie rozpocznij weryfikację na żywo.

Potem kliknij w verify me w celu rozpoczęcia głównego procesu weryfikacji konta na Bitclude.

Dokonaj wyboru języka procesu weryfikacji. Następnie w zależności jakim dokumentem chcesz zweryfikować konto na Bitclude wybierz odpowiednią opcję. Do wyboru masz prawo jazdy, dowód osobisty, paszport lub dowód rezydencji.

Po wybraniu państwa należy załadować zdjęcia dwóch stron wybranego dokumentu. W tym przykładzie wybraliśmy dowód osobisty.

Po załadowaniu dokumentu powinno wyskoczyć okienko z informacją upload successful.

Ostatni etap weryfikacji na Bitclude

Po założeniu konta i załadowaniu dokumentu tożsamości, każdego użytkownika czeka jeszcze etap face challenge. W tym kroku należy 2 razy w ciągu 3 sekund obrócić głową do kamery. Postępuj zgodnie z instrukcją zaraz po wciśnięciu na next.

Po prawidłowym ukończeniu etapu face challenge po dosłownie kilku chwilach otrzymasz SMS’a oraz informację na samej platformie Bitclude, że konto zostało zweryfikowane i jest od tej pory aktywne.

Bitclude pierwsza w pełni legalna giełda zgodna z polskimi regulacjami

Giełda Bitclude jest jedyną giełdą w Polsce, która posiada licencję instytucji płatniczej od KNF. Dodając do tego szybką weryfikację, na którą łącznie poświęcamy ok. 2 minut oraz szybkie depozyty BLIK to rodzi nam się obiecująca platforma, która ma szansę włączyć się do rywalizacji z największymi giełdami. W tej chwili obsługiwane są tam 4 waluty fiducjarne (złoty, funt brytyjski, dolar amerykański oraz euro) i 3 kryptowaluty (Bitcoin, Bitcoin Cash i Litecoin). Programiści zadbali również o to żeby interfejs był przyjemny dla oka, a obsługa platformy intuicyjna. Dzięki wyżej wymienionym cechom, poznańska giełda Bitclude z przytupem wchodzi na rynek kryptowalut.

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 8,328.87
ethereum
Ethereum (ETH) $ 158.36
xrp
XRP (XRP) $ 0.218433
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 303.02
tether
Tether (USDT) $ 1.00
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 252.68
litecoin
Litecoin (LTC) $ 51.70
eos
EOS (EOS) $ 3.44
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 16.60
stellar
Stellar (XLM) $ 0.054852