fbpx

Ta przeglądarka zapłaci ci za oglądanie reklam. W kryptowalucie.

Przeglądarka Brave już od swojej premiery uważana była za jeden z tych projektów, które mogą zrewolucjonizować internet oraz rozwiązać problem z reklamami. Po ponad roku prac ruszają testy programu, który pozwoli użytkownikom zarabiać na reklamach.

Przeglądarka została dobrze przyjęta przez użytkowników. Działa szybciej niż Chrome, a z Firefoxem idzie łeb w łeb. Jednak nadal jest wiele do zrobienia. Brave ma wyróżniać się tym, że pozwoli użytkownikom wybrać, czy chcą blokować reklamy całkowicie (adblock jest wbudowany w przeglądarkę), częściowo, czy może wyświetlać je i na tym zarabiać.

Ta ostatnia opcja z pewnością zainteresuje wielu użytkowników, jako że przeglądanie internetu to coś, co większość z nas robi każdego dnia. Dlaczego by więc na tym nie zyskać?
W tym celu ruszyła pierwsza testowa wersja programu reklamowego, w której internauci otrzymują tokeny BAT za wyświetlane reklamy. Imponujące jest to, że aż 70% zysku z reklam idzie do użytkowników przeglądarki. Jest to więc propozycja warta rozważenia. Pieniądze pochodzą od reklamodawców.

Podczas testów użytkownicy zobaczą kilka reklam dziennie. Na potrzeby analizy wyników programu historia przeglądania będzie wysyłana do zespołu Brave, dlatego osoby wysoko ceniące swoją prywatność prawdopodobnie nie powinny brać w nim udziału.

Wraz ze startem programu opcji kolejny kamień milowy projektu został osiągnięty. A Wy? Zgodzilibyście się na wyświetlanie reklam w zamian za kryptowaluty?

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 3,415.71
ripple
XRP (XRP) $ 0.300183
ethereum
Ethereum (ETH) $ 88.19
stellar
Stellar (XLM) $ 0.113098
tether
Tether (USDT) $ 1.01
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 99.25
eos
EOS (EOS) $ 1.85
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 88.35
litecoin
Litecoin (LTC) $ 23.76
tron
TRON (TRX) $ 0.013346