Programy partnerskie Bitcoin i kryptowaluty – jakie zarobki?

Programy partnerskie umożliwiają nam zarabianie na kryptowalutach poprzez przekazywanie ruchu do danych ofert. Istnieją w zasadzie dwa podstawowe…

Programy partnerskie umożliwiają nam zarabianie na kryptowalutach poprzez przekazywanie ruchu do danych ofert. Istnieją w zasadzie dwa podstawowe rodzaje prowizji w afiliacyjnym marketingu związanym z Bitcoinem oraz także innymi kryptowalutami: CPA, jak i także prowizje za odnowienie. Każdy rodzaj ma swoje wyróżniające cechy.

Programy partnerskie kryptowalutowe – jak działają?

W zasadzie to każda firma, która prowadzi działalność w branży kryptowalut w swojej ofercie posiada programy partnerskie. Wśród tychże firm są producenci portfeli, giełdy, kantory kryptowalut oraz także wiele, wiele innych. Każda z nich, dzięki naszym promocyjnym działaniom, ma na celu przyciągnąć do naszej oferty możliwie jak najwięcej osób. My im w tym pomagamy i zarabiamy prowizję za pozyskanie klientów dla tychże firm.

Najciekawsze pytania i odpowiedzi w sekcji FAQ:

Najprościej mówiąc – jako partner polecać możemy na przykład na swojej internetowej stronie lub też w social mediach usługi czy też produkty danej firmy w zamian za prowizję w tradycyjnej walucie lub też w kryptowalucie.

Jak zarobić na program partnerskich Bitcoin?

W celu znacznego ułatwienia zadania partnerom, partnerskie programy dają możliwość skorzystania z bardzo szerokiej gamy narzędzi służącej do pracy. Mamy tutaj na myśli: filmy, banery reklamowe, gify, reflinki, gotowe strony internetowe, templatki stron, zakodowanie rejestracyjne formularze oraz także gotowe strony internetowe.

Jedynie, co musimy zrobić to udostępnić nasz referencyjny link programu partnerskiego znajomym czy też na jakiś grupach społecznościowych, których członkowie jak najbardziej mogą się zainteresować polecaną przez nas usługą czy też produktem. W taki sposób zdobywamy polecanym, za których otrzymamy prowizję właśnie w danym programie partnerskim.

Programy partnerskie kryptowaluty jakie wybrać?

Programy partnerskie umożliwiają nam przechowywanie danych użytkownika poprzez śledzenie poszczególnych sesji w plikach cookie. Dzięki temu użytkownik raz pozyskany, przy następnych wizytach będzie na stronie refliny, który jest rozpoznawany jako “nasz polecony”.

Jakie są modele rozliczeń w afiliacyjnym marketingu?

W tradycyjnym afiliacyjnym marketingu związanym z kryptowalutami funkcjonuje cała masa modeli rozliczeniowych. Tymi, które są najczęściej spotykane to CPA oraz RevShare, a więc prowizję za odnowienie.

  • CPA

W afiliacyjnych ofertach typu CPA możemy być w sieci wynagradzanym w momencie, kiedy użytkownik wykona pewną określoną czynność bezpośrednio po kliknięciu w ofertę z reklamy na nasze stronie. Dla przykładu: otrzymujemy pewną część Bitcoina, kiedy dany użytkownik zarejestruje konto w witrynie docelowej, ściągnie aplikację czy też zakupi promowaną usługą lub też produkt.

  • Revenue Share
Całkiem inny rodzaj rozliczenia w partnerskich programach to tak zwane prowizje za odnowienie, a więc Revenue Share. Taki typ afiliacyjnej oferty jest rozwiązaniem idealnym dla osób, które zainteresowane są uzyskaniem pasywnego i stałego dochodu generowanego z reklam, które są umieszczone na ich internetowych stronach. Musimy pamiętać, że w takim właśnie wypadku należy się liczyć z procesem odnowienia długoterminowym.
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts