Polski projekt Subme zgromadził ponad 2,5 mln złotych w szybkim tempie

Najnowszy polski projekt mający na celu połączenie świata aktywów cyfrowych z prężnie rozwijającą się ekonomią subskrypcyjną ma za…
Double exposure people network structure HR – Human resources management and recruitment concept

Najnowszy polski projekt mający na celu połączenie świata aktywów cyfrowych z prężnie rozwijającą się ekonomią subskrypcyjną ma za zadanie odmienić nasze podejście do rynku e-commerce. Subme, bo o nim mowa ma spowodować, żeby modela subskrypcyjnego można było swobodnie używać nie tylko dla produktów SaaS (np. Spotify lub Netflix , ale także w licznych innych branżach. Właśnie dlatego projekt z dużym powodzeniem wykorzystano przy zbiórce środków w private sale. Wszystko potoczyło się w oszałamiającym tempie.

Subskrypcja i cashback w postaci walut cyfrowych

Użycie modelu subskrypcyjnego w szerszym obszarze życia, przyczyni się do tego, że nie będziemy musieli zaprzątać sobie głowy co miesięcznymi zakupami zużywalnych produktów czy też umawianiu się na cykliczne usługi. Moduł AI, w który została wyposażona aplikacja Subme w rezultacie zaowocuje tym, że proponowane będą nam produkty, które pokrywają się z naszymi zainteresowaniami.

Najciekawsze pytania i odpowiedzi w sekcji FAQ:

Część środków przeznaczonych na subskrypcje ma powrócić do nas w postaci cashbacku w walucie cyfrowej, jaką jest Subme Cash. Zgodnie z założeniami już niebawem powinna ona mocno zyskać na wartości.

Jednak rynek subskrypcyjny to nie tylko wygodne użytkowanie dla każdego konsumenta. Płynące z niego benefity dla sprzedawców znaczne przewyższają te dla konsumenta. Dlaczego? Już odpowiadamy: Subme będzie kanał powtarzalnej i przewidywanej sprzedaży. Dużym atutem jest także fakt, że projekt jest pozbawiony prowizji za tworzenie koszyków subskrypcyjnych, a tylko od sprzedaży. Platforma może szczególnie zyskać na popularności wśród grona lokalnych przedsiębiorców, którzy nie mają akcesu do zaawansowanych platform, a co za tym idzie sposobów promocji.

Jakie możliwości daje platforma?

Projekt Subme od samego początku cieszy się poparciem płynącym ze strony najbardziej znanego w Polsce kantoru walut cyfrowych, czyli Bitcan. Dzięki tej współpracy, nabywanie subskrypcji przy użyciu kryptowaluty zostanie uproszczone do minimum. Jak donoszą dobrze poinformowane źródła platforma chce także oferować:

  • subskrypcje inwestycyjne, czyli przeprowadzanie comiesięcznych inwestycji np. w Bitcoin (BTC) na zasadzie Dollar Cost Average Strategy czy też regularnego inwestowania na platformie SkyRocket.trade przy użyciu botów
  • subskrypcje charytatywne, czyli regularne zasilanie kont znanych fundacji wpływami pochodzącymi od użytkowników
  • subskrypcje wakacyjn, czyli odbywanie podróży do najbardziej egzotycznych zakątków globu dzięki wcześniejszej subskrybcii i opłat w niewielkich ratach.
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts