Paypal zrealizuje przelewy w ramach FTX

Użytkownicy aplikacji FTX mają już możliwość zasilania swoich kont  środkami pieniężnami z wykorzystaniem plaformy PayPal. Potwierdzenie tej informacji…

Użytkownicy aplikacji FTX mają już możliwość zasilania swoich kont  środkami pieniężnami z wykorzystaniem plaformy PayPal.

Potwierdzenie tej informacji zostało dość lakonicznie dokonane przez samego prezesa FTX – Sama Bankmana, który umieścił na swoim profilu na Tweeterze logo platformy Paypal. Wprawdzie Bankman nie podał żadnych dodatkowych informacji na ten temat, wiadomość ta spotkała się z dużym zainteresowaniem internautów.

Lider na rynku płatności internetowych – PayPal – oficjalnie potwierdził wiadomość, że począwszy od 2021 roku użytkownicy cyfrowych aktywów uzyskają możliwość obrotu kryptowalutami na jego platformie. Oficjalny komunikat jest zgodny z plotkami, które pojawiały się w powszechnym obiegu już od wielu miesięcy – powszechnie spodziewano się, że instrumenty pochodne z listy stworzonej przez Paypal zostaną umieszczone na giełdzie. Spekulacje internautów zaciekawionych tą formą inwestowania zostały potwierdzone oficjalnym komunikatem ze strony Paypal.

Zgodnie z komunikatem:

1) istnieje możliwość realizacji natychmiastowych depozytów fiat na platformie FTX,

2) istnieje możliwość wpłaty w dowolnej walucie. Konwersją zajmuje się platforma Paypal,

3) W przypadku większych transferów przelewy są wolniejsze, lecz tańsze,

4) Działają już depozyty kartą kredytową! https://t.co/yrzqbJdtQ4

– FTX – stworzony przez handlowców, dla handlowców (@FTX_Official) 2.03.2021

Zgodnie z zapowiedziami kierownictwa Paypal, przelewy pieniężne fiat będą realizowane niemal natychmiastowo.

W celu wykonania powyższej operacji, od użytkownika zostanie pobrana prowizja

Wpłatę środków pieniężnych w ramach platformy Paypal można zrealizować za pomocą karty kredytowej

Giełda FTX od dłuższego czasu prezentuje rozwiązania, które odróżniają ją od podmiotów konkurencyjnych w branży. Jednym z takich działań jest np. umożliwienie obrotu pochodnymi GME oraz srebra w następstwie niedawnych gwałtownego wzrostu zainteresowania tymi aktywami przez uczestników Reddita – dzięki takiej decyzji znacznie wzrosła popularność giełdy oraz cena tokena GME.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts