fbpx

Oyster przechodzi na mainnet + Analiza Techniczna PRL

Oyster (PRL) to stosunkowo młody projekt, który początkowo nosił nazwę Oyster Pearl. Dąży on do rozwiązania problemu reklam w internecie. Z jednej strony internauci często uważają je za natrętne i decydują się na instalację wtyczek blokujących, z drugiej strony tracą na tym właściciele stron. Oyster proponuje całkowite pozbycie się reklam i zarabianie w inny sposób.

PRL wykorzystuje technologię Tangle (znaną z IOTA) i umożliwia użytkownikom przechowywanie danych w decentralizowanej sieci za drobną opłatą. Właściciel strony internetowej za pomocą zaledwie jednej linii kodu może przeznaczyć małą część mocy obliczeniowej procesora lub karty graficznej czytelnika, by wspomóc przechowywanie plików w systemie. Możliwe jest również częściowe zrezygnowanie z reklam i połączenie obu metod monetyzacji treści.

Wczoraj rano Taylor French, dyrektor do spraw komunikacji w Oyster, ogłosił przejście projektu na mainnet. Z tej okazji użytkownicy tymczasowo mogą przechowywać pliki za darmo. Obecnie górny limit dla jednego pliku to 5 MB, czyli 25 razy więcej niż na testnecie.
Jeśli chcecie przetestować usługę, wejdźcie na stronę www.oysterstorage.com i wklejcie następujący ciąg znaków w zakładce Retrieve a File: „doggo.jpa533e320f6a1e100e7ee528d22fe99a3aefae9f89bfa6c34c7e83e96be40c68aU4Y9TisU”.

Analiza Techniczna 

Jak widzimy na wykresie obecnie jesteśmy w strefie tanio, aczkolwiek możemy zejść jeszcze taniej biorąc pod uwagę, że inwestorzy kupili plotki w maju i teraz sprzedali wiadomości. Nie zmiena to jednak faktu, że jesteśmy nisko w cyklu i stąd możemy zasadzić się na mid/long term. Tp1,2 to miejsca w których można realizować zyski. Warto zachować chociaż kilka-kilkanaście procent pozycji na Tp3 czyli “moon”.

Chcesz być na bieżąco z naszymi wiadomościami ?
Dołącz do naszej społeczności:
FanpageLINK GrupaLINK TelegramLINK TwitterLINK YoutubeLINK

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 7,901.91
ethereum
Ethereum (ETH) $ 251.98
ripple
XRP (XRP) $ 0.391080
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 407.49
eos
EOS (EOS) $ 6.25
litecoin
Litecoin (LTC) $ 90.53
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 31.62
tether
Tether (USDT) $ 1.00
stellar
Stellar (XLM) $ 0.129684
cardano
Cardano (ADA) $ 0.081886