fbpx

OneMillionShop – sklep z płatnością kryptowalutami, którego potrzebowała branża

W swiecie kryptowalut codziennie pojawiają się kolejne projekty ICO, które najczęściej swoją przygodę zaczynają od zebrania funduszy na realizację założonych celów. Na ich tle wyróżnia się OneMillionShop, czyli aktualnie funkcjonujący sklep, w którym użytkownicy mogą dokonywać płatności w kryptowalutach. Sklep jest jedną z platform Grupy One Million, która prowadzi tzw. “odwrócone ICO“, zaczynając od dostarczenia działających produktów, zapewniając tym samym większe bezpieczeństwo dla inwestorów.

Jednym z głównych zastrzeżeń wobec branży kryptowalut jest to, że mają one głównie wartość spekulacyjną. Jest w tym wiele prawdy, ponieważ istnieje niewiele platform, w których można dokonywać płatności kryptowalutami w wygodny i efektywny sposób. Problem ten już w 2015 roku dostrzegł zespół MillionCoin. Postawił jako cel rozpowszechnianie wiedzy na temat kryptowalut, poprzez promowanie waluty cyfrowej oraz uczynienie jej ogólnie rozpoznawalną i kojarzącą się z bezpiecznym, szybkim i ogólnodostępnym środkiem płatniczym.

W odróżnieniu od większości projektów, już na etapie ICO, zespół udostępnił działające produkty, w tym sklep OneMillionShop.com. W tej chwili na platformie można dokonywać zakupów w kategoriach takich jak: motoryzacja, elektronika, dom i ogród, media, usługi oraz nieruchomości.

Dla kogo jest sklep OneMillionShop?

OneMillionShop niesie korzyści zarówno dla tych, którzy chcą robić zakupy za kryptowaluty, jak i dla przedsiębiorców oferujących swoje produkty i usługi. Klienci mogą kupować tu produkty i usługi w konkurencyjnych cenach, bez potrzeby wymiany swoich kryptowalut na waluty fiat. Przedsiębiorcy zyskują nowe miejsce sprzedaży, które mogą przetestować przez 3 miesiące zupełnie za darmo. Mogą tym samym zaistnieć w świadomości zupełnie nowej grupy docelowej, jaką są użytkownicy kryptowalut. Co ważne, sprzedawcy mają wybór i mogą wybrać rozliczenia zarówno w kryptowalucie, jak i w tradycyjnych walutach, takich jak euro, dolar, funt i złotówka. Osoby wystawiające produkty nie ponoszą ryzyka kursowego, ponieważ podają kwotę, jaką chcą otrzymać w standardowej walucie, a ceny są przeliczane na bieżąco na kryptowaluty. Warto zwrócić uwagę również na dodatkowe możliwości, które daje program partnerski sklepu.

onemillionshop

Obecnie w sklepie można płacić w kryptowalutach takich jak BTC, ETH oraz LTC. W przyszłości dojdą tu kolejne metody płatności, w tym wewnętrzny token MON. Dla inwestorów stwarza to perspektywę zysków, w momencie, kiedy token kupiony podczas ICO zyska nowe zastosowanie. Oprócz wartości, którą token MON zyska w momencie wejścia na giełdy, jego wartość zbuduje również realna użyteczność.

Sklep OneMillionShop w tej chwili dostępny jest w polskiej oraz angielskiej wersji językowej. Już w tej chwili prowadzone są działania, które umożliwią otwarcie się na całą Europę, a kolejnym krokiem będzie wejście na rynek kanadyjski.

W sklepie czeka na Was szeroka gama asortymentu i usług, która sukcesywnie rozszerza się o nowe pozycje. Można tu kupić zarówno podstawowe produkty i usługi jak pakiety telewizji i internetu, elektronikę, wyposażenie domu, ale również produkty luksusowe takie jak Maserati Quattroporte S Q4 V6.

onemillionshop samochody

Podsumowanie

Sklep OneMillionShop został uruchomiony 18.07, a już w tej chwili oferuje ciekawą paletę produktów i usług. W perspektywie czasu może stanowić solidne wsparcie dla branży kryptowalut, która od cyfrowych aktywów oczekuje czegoś więcej niż wartości spekulacyjnej. Użytkownicy kryptowalut zyskują przyjazne miejsce do zakupów, a przedsiębiorcy dodatkowy kanał sprzedaży. Przemyślany interfejs i łatwy proces zakupowy, to mocne strony tego projektu.

OneMillionShop będzie solidną (choć nie jedyną) dźwignią dla tokena MillionCoin (MON), którego można zakupić podczas trwającego ICO. W porównaniu do innych projektów, inwestorzy zyskują tu większe bezpieczeństwo, z uwagi na funkcjonujące już na tak wczesnym etapie produkty. Projekt, który ma już konkretne efekty do pokazania, będzie miał znacznie łatwiejszą drogę do wejścia na giełdy, a realne zastosowania tokena mogą zwiastować przyszłe wzrosty jego wartości.

Proces rejestracji w sklepie przebiega bardzo sprawnie. Wystarczy po wejściu na stronę sklepu kliknąć przycisk “Konto”, znajdujący się w prawym górnym rogu. Następnie wybieramy opcję “Rejestracja”. Na tym etapie decydujemy, czy wybieramy Konto Prywatne czy Konto Firmowe, w zależności czy interesuje nas wyłącznie dokonywanie zakupów, czy może zainteresowani jesteśmy również sprzedażą swoich produktów i usług. Na kolejnej stronie podajemy podstawowe dane, i zatwierdzamy wszystko przyciskiem “Utwórz Konto”. Po utworzeniu konta, ze względów bezpieczeństwa będzie musiał je zweryfikować. W tym celu należy będąc zalogowanym do panelu przesłać wpis do KRS i CEIDG, co stanowi potwierdzenie, że sprzedawca działa zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zapraszamy do przetestowania możliwości sklepuonemillionshop rejestracja

Najważniejsze linki:

Sklep OneMillionShop: https://www.onemillionshop.com/
Rejestracja dla sprzedawców: https://coupons.onemillionshop.com/
ICO MillionCoin: https://cryptoprofit.pl/millioncoin-ico/

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 8,550.42
ethereum
Ethereum (ETH) $ 191.79
ripple
XRP (XRP) $ 0.273317
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 230.56
tether
Tether (USDT) $ 1.01
litecoin
Litecoin (LTC) $ 57.87
eos
EOS (EOS) $ 3.16
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 17.35
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 87.89
stellar
Stellar (XLM) $ 0.062293