fbpx

Nowy Jork oferuje lepsze stawki za prąd dla górników kryptowalut

Nowy Jork chce by ich sektor wydobywania kryptowalut rozwijał się coraz szybciej. Komisja Usług Publicznych stanu Nowy Jork (PSC) zatwierdza nowe stawki za prąd. Nowe przepisy będą sprzyjać zarówno osobom fizycznym jak i firmom. Firmy o dużym obciążeniu elektryczności związane z miningiem kryptowalut uzyskają dostęp do bardziej korzystnych taryf [umów].

Nowojorscy górnicy kryptowalut mogą ubiegać się o indywidualną umowę

Publikacja PSC oznajmia, że ” Firmy, które zajmują się miningiem, wykazujące znaczne zużycie prądu będą uprawnione do świadczenia usług na podstawie indywidualnej umowy z lepszymi warunkami, oczywiście wtedy gdy ich zapotrzebowanie przekroczy 300 kW.”

Przewodniczący Komisji John B. Rhodes opisał: “Nowe stawki jako część ich ciągłych wysiłków zmierzających do zrównoważenia potrzeb obecnych firm, którym zależy na przyciągnięciu nowych klientów. Musimy zapewnić, żeby ich klienci biznesowi, mogli płacić uczciwą cenę za energię elektryczną, którą konsumują.”

Komisja Usług Publicznych w swojej publikacji podkreśliła także znaczne korzyści ekonomiczne, które mogą być wynikiem zwiększonych inwestycji ze strony firm kryptowalutowych. Powołując się na przykład miasta w USA Massena, która notuje znacznie większe dochody, jeśli nowe firmy kryptowalutowe zakładają swoje działalności na ich terenie.

Miejscowe stawki zwiększają popyt ze strony górników

PSC stwierdza, że ​​”W ostatnich miesiącach, kilka miejskich władz energetycznych odnotowało wzrost liczby wniosków o nową lepszą stawkę za prąd. Wnioski pochodziły od nowych klientów za nieproporcjonalnie duże zużycie ilości energii, przez które ciężko im się utrzymać. Tego typu prośby pochodzą głównie od kopaczy kryptowalut.
Firmy kryptowalutowe wykorzystują niezwykłe ilości energii elektrycznej – zazwyczaj tysiące razy więcej energii niż przeciętny klient mieszkaniowy.”

Komisja opisuje utworzenie nowych stawek jako próba załagodzenia sytuacji związanej z nie niesprawiedliwymi kosztami jakie ponoszą firmy oraz osoby fizyczne, które kopią kryptowaluty i zużywają przy tym dużą ilość prądu. Chcą aby, wszyscy którzy kopią kryptowaluty i zużywają większą ilość prądu od przeciętnego mieszkańa mieli możliwość ubiegania się o niższa stawkę za prąd.
Przewiduje się, że lepsze stawki za prąd dla kopiących kryptowaluty w Massena’ie zaczną obowiązywać od 17 lipca 2018 r.
Obserwuj nas na Telegramie i zapisz się do naszego newslettera poniżej, aby być na bieżąco.

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 7,901.91
ethereum
Ethereum (ETH) $ 251.98
ripple
XRP (XRP) $ 0.391080
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 407.49
eos
EOS (EOS) $ 6.25
litecoin
Litecoin (LTC) $ 90.53
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 31.62
tether
Tether (USDT) $ 1.00
stellar
Stellar (XLM) $ 0.129684
cardano
Cardano (ADA) $ 0.081886