fbpx

Genesis Mining vs. Nuvoo. Kontrakty abonamentowe i taryfy tańsze nawet o 50%

Kanadyjska firma zajmująca się cloud miningiem (kopaniem w chmurze) – Nuvoo – z kontraktem abonamentowym, przedłużanym z miesiąca na miesiąc i 50% tańszymi taryfami.

Nuvoo to największa kopalnia w Kanadzie. Aktualnie celem firmy jest ekspansja na cały świat i zostanie globalnym liderem jako wygodna i przynosząca zyski platforma do kopania kryptowalut. Firma właśnie uruchomiła nowe kontrakty Bitcoin, które całkowicie odmienią branżę. Są to kontrakty odnawiane z miesiąca na miesiąc, oparte o 24 miesięczną umowę, która może być zerwana przez użytkownika w dowolnym momencie.

Nowe możliwości 

Jako jedna z kopalni darzonych największym zaufaniem, Nuvoo dumnie ogłasza wypuszczenie nowego kontraktu, który zdecydowanie będzie miał wpływ na całą branżę kryptowalut. Wraz z nowymi kontraktami, mającymi pokrycie w najświeższej technologii ASIC, Nuvoo może zaoferować niską strukturę kosztów, co stanowi wyzwanie dla firm takich jak Genesis czy Hashflare. Nuvoo jest zaszczycone, możliwością ogłoszenia, że ich kontrakty są aktualnie o 50% tańsze względem Genesis Mining – włączając w to koszty utrzymania sprzętu. 

Wraz ze startem nowych kontraktów, Nuvoo, staje się pierwszą firmą, która zaoferuje klientom tak dogodną strukturę płatności. Klient może rozbić opłatę na 24 wygodne, miesięczne raty. Dla przykładu, ktoś kto wykupuje od Nuvoo kontrakt na kwotę 3000 $, ma przywilej opłacać go z miesiąca na miesiąc w 24 ratach po 125$ miesięcznie. Tworzy to okazję dla klientów, którzy mogą nabyć większe kontrakty za mniejsze miesięczne opłaty.

Wraz z systemem kopania dostosowanym dla początkujących, Nuvoo oferuje wygodną i prostą możliwość dla początkujących krypto-entuzjastów. W tym samym czasie systemy Nuvoo były i są wykorzystywane przez branżowych ekspertów i inwestorów zainteresowanych kopaniem na dużą skalę. Dodatkowo, w planach jest również utworzenie własnej giełdy kryptowalut Nuvoo. 

“Mamy najbardziej zaawansowaną platformę do zarządzania cloud miningiem wraz z efektywnym programem afiliacyjnym. Nastał czas, aby świat dowiedział się, że Nuvoo jest znacznie stabilniejszą platformą do kopania, w porównaniu z Genesis, które jest uważane przez wielu za największą firmę oferującą cloud mining. Teraz z naszymi nowymi kontraktami Bitcoin, nasze ceny są ok 50% mniejsze w porównaniu z Genesis, a koszty utrzymania infrastruktury są niższe niż u któregokolwiek z naszych konkurentów” – mówi LeBlanc, założyciel i CEO Nuvoo.

Zaawansowana infrastruktura

Oprócz wyśmienitej infrastruktury i sprzyjających warunków w Kanadyjskim Quebec, Nuvoo aktualnie posiada i zarządza ponad 10 światowej klasy centrami baz danych, z których korzystają tysiące osób na całym świecie. Entuzjaści kryptowalut zaufali Nuvoo, ze względu na najbezpieczniejszy i najbardziej transparentny ekosystem dla cyfrowych górników. W celu dostarczenia najlepszych kontraktów dla klientów, Nuvoo nigdy nie zarabiało na sprzedaży koparek. Klienci kupują moc obliczeniową na podstawie dogodnych kontraktów. Hashpower jest dostarczany bezpośrednio przez jedną z największych kopalni ASIC, której właścicielem i operatorem jest Nuvoo. 

Nuvo stawia na zmniejszanie kosztów cyfrowego górnictwa oraz wykorzystanie energii odnawialnej. Jest to możliwe, dzięki temu, że duży procent prądu w Quebec jest generowany przez turbiny wodne. Koszty chłodzenia są również odpowiednio mniejsze, ponieważ w regionie jest stosunkowo chłodno przez większą część roku.

Nuvoo zawdzięcza swoją mocną pozycję na rynku, dzięki mocnym powiązaniom z dostawcami prądu w kilku gminach Quebec. Wszyscy dostawcy to kluczowi gracze na rynku energetycznym. W styczniu 2018, Nuvoo zostało zaproszone na specjalne wydarzenie organizowane przez Hydro-Quebec, jako gość panelu reprezentujący społeczność blockchain.

Kontrakty od Nuvoo mogą być zerwane w dowolnym momencie, a naliczenia są generowane codziennie, z minimalną kwotą wypłaty ustawioną na 0.0020 BTC. Aby zaprezentować potencjalne zarobki z każdego planu, na stronie Nuvoo jest dostępny specjalny kalkulator, dostarczany przez niezależną firmę – Cryptocompare.

Nuvoo, wraz z główną spółką zamierzają wystartować z własną giełdą wymiany kryptowalut. Giełda będzie posiadała pary wymiany krypto-krypto oraz krypto-FIAT. Firma jest bardzo podekscytowana mogąc dostarczyć bezpieczne środowisko do tradingu dla swoich klientów.

Oficjalna strona Nuvoo: https://nuvoo.io/

Zasubskrybuj nasz kanałKryptowalutowe wiadomości w formie wideo Dołącz do naszego TelegramaDodatkowe newsy na telefon

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 8,328.87
ethereum
Ethereum (ETH) $ 158.36
xrp
XRP (XRP) $ 0.218433
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 303.02
tether
Tether (USDT) $ 1.00
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 252.68
litecoin
Litecoin (LTC) $ 51.70
eos
EOS (EOS) $ 3.44
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 16.60
stellar
Stellar (XLM) $ 0.054852