fbpx

Monaco ogłasza rebranding na Crypto.com i publikuje nowy whitepaper

Zespół Monaco ogłosił dziś rebranding projektu na Crypto.com. Jednocześnie udostępnił nowy whitepaper w wersji 2.0. Monaco jest pionierem w obszarze systemów płatności opartych o kryptowaluty. 

Kilka słów o projekcie Monaco (MCO).

Już w tej chwili Monaco oferuje karty płatnicze, które wyróżnia brak miesięcznych i rocznych opłat oraz darmowa wysyłka. Ponadto użytkownicy kart, w zależności od wybranej wersji, mogą korzystać z cashbacku, nawet do 2% oraz specjalnych stref na lotniskach.

Dla wygody, posiadacze mogą wypłacać środki w lokalnych walutach, a dodatkową korzyścią są darmowe wypłaty w bankomatach na całym świecie (do określonej kwoty, w zależności od wybranej wersji karty).

Wydawca kart, chcąc zapewnić najwyższe bezpieczeństwo użytkowania swojego rozwiązania dodał opcję natychmiastowego “zamrażania” i “odmrażania” karty. Z pewnością jest to funkcja przydatna dla wszystkich nieostrożnych, którzy zgubią portfel z cenną zawartością.

Monitorowanie transakcji dokonywanych kartą jest łatwiejsze dzięki aplikacji mobilnej i powiadomieniom, które pojawiają się na telefonie użytkownika natychmiast po transferze środków. W razie jakichkolwiek problemów bez problemu możemy porozumieć się ze sprawnie odpowiadającą pomocą techniczną.

Na ten moment karty są dostępne w wersjach Obsidian Black, Icy White, Jade Green, Royal Indigo, Ruby Steel, Midnight Blue. W zależności od wybranej opcji, różnią się one cashbackiem, prowizjami od wypłat (kwotami powyżej których pobierana jest prowizja) oraz prowizjami od wymiany na inne waluty (również powyżej określonej kwoty). Dodatkowo posiadacze kart Jade Green, Royal Indigo, Icy White i Obsidian Black mogą cieszyć się z dostępu do wydzielonych stref na ponad 450 lotniskach na całym świecie. Porównanie kart Monaco można zobaczyć na poniższej grafice.

karty monaco porównanie

Oprócz kart płatniczych, Monaco oferuje również funkcjonalny portfel mobilny. Aplikacja MCO obsługuje obecnie 4 kryptowaluty: BTC, ETH, MCO i BNB. W przyszłości zostanie dodanych więcej kryptowalut. Co więcej, aplikacja pozwala klientom zarządzać posiadanymi kartami i umożliwia transakcje w kryptowalutach online i offline, u ponad 40 milionów sprzedawców. Możliwa jest tu również konwersja kryptowalut na waluty FIAT, takie jak USD, EUR, GBP, SGD, HKD, JPY oraz AUD.

monaco wallet

Tokeny MCO umożliwią użytkownikom

  • zarabianie w formie cashbacku oraz z programu partnerskiego, za każdym razem gdy znajomy dokona transakcji
  • głosowanie na tokeny, które mają być dodane do portfela mobilnego Monaco
  • otrzymywanie tokenów w airdropach dodawanych w aplikacji

W planach Monaco, jak wynika z nowego whitepapera, jest wdrożenie kolejnych usług, które zwiększą wartość projektu. Twórcy zapowiadają udostępnienie platformy inwestycyjnej oraz kredytowej. Nowe rozwiązania będą oczywiście oparte o kryptowaluty i zostaną dodane jako nowe funkcjonalności w aplikacji mobilnej.

Jak widzimy plany rozwoju Monaco, a właściwie Crypto.com są bardzo interesujące. Warto pamiętać, że mówimy tu o projekcie z częściowo polskimi korzeniami, tym bardziej warto mu kibicować.

 

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 8,550.42
ethereum
Ethereum (ETH) $ 191.79
ripple
XRP (XRP) $ 0.273317
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 230.56
tether
Tether (USDT) $ 1.01
litecoin
Litecoin (LTC) $ 57.87
eos
EOS (EOS) $ 3.16
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 17.35
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 87.89
stellar
Stellar (XLM) $ 0.062293