fbpx

MINDEX, GMEX Group i HYBSE otworzą pierwszą giełdę dla securities opartą o blockchain, na Mauritiusie

Jesteśmy zaszczyceni, że możemy ogłosić start HYBSE International Marketplace – wspólnego przedsięwzięcia organizowanego przez MINDEX Holdings Limited (MINDEX), GMEX Group Limited (GMEX) oraz Hybrid Stock Exchange Corporation Limited (HYBSE). Dostarczymy rewolucyjną giełdę opartą o blockchain, która będzie mieściła się na Mauritiusie.

MINDEX, pełnowymiarowa giełda z kompletną infrastrukturą napędzającą wiele klas aktyw, którymi będzie można handlować na Mauritiusie. GMEX, światowy lider w zakresie cyfrowych rozwiązań biznesowych i technologicznych dla operatorów giełdowych i post-trade. HYBSE, globalny rynek online oparty na technologii blockchain, która jest częścią ekosystemu DIM.

Międzynarodowy rynek HYBSE połączy technologię blockchain z tradycyjnymi systemami, znanymi w branży finansowej, zapewniając kompletny ekosystem do przenoszenia aktywów na blockchain. To partnerstwo umożliwi inwestorom instytucjonalnym dostęp do kryptowalutowych funduszy ETF i innych instrumentów opartych o rozwiązania z zakresu kryptografii.

Następujące klasy aktywów zostaną stokenizowane i sprowadzone do handlu cyfrowego:

 • Stokenizowane akcje
 • Stokenizowane walut
 • Surowce
 • Indeksy
 • Forex
 • ETC (towary giełdowe)
 • Fundusze ETF (Exchange Traded Funds)
 • CETF (Crypto Exchange Traded Funds)

SME będą mogły korzystać z międzynarodowego rynku HYBSE w celu pozyskania kapitału za pomocą Initial Blockshare Offering (IBO); ograniczona czasowo oferta zakupu stokenizowanych akcji i innych instrumentów kryptofonicznych, takich jak udziały blokowe, od firm zarejestrowanych na międzynarodowym rynku HYBSE. Zapewni to możliwość uczestnictwa w aukcjach i obrotach akcjami podmiotów nieposiadających rachunku bankowego (jest ich ponad 1,7 miliarda na całym świecie).

Strony zdecydowały się na utworzenie Międzynarodowego Rynku HYBSE na Mauritiusie w związku z niedawnym ogłoszeniem, mówiącym o tym, że lokalny organ regulacyjny, Komisja Usług Finansowych (FSC), utworzy nowe podlegające licencjonowaniu działania dla depozytariuszy aktywów cyfrowych i rynku aktywów cyfrowych oraz środowisko do wymiany i bezpiecznego przechowywania aktywów cyfrowych. Regulator na Mauritiusie wydał także wytyczne dotyczące inwestycji w kryptowaluty jako aktywa cyfrowe.

Hirander Misra, prezes MINDEX i dyrektor generalny GMEX Group skomentował:

“Cieszę się, że mogę ogłosić to ekscytujące wspólne przedsięwzięcie, w którym HYBSE wniesie swoją rozległą wiedzę na temat domen, papierów wartościowych, które mają zostać stokenizowane, a także technologii blockchain i cyfrowej wymiany. MINDEX, wspierane przez GMEX dostarczy skalowalną cyfrową platformę transakcyjną klasy instytucjonalnej oraz ekspertyzy biznesowe i operacyjne, które umożliwią utworzenie kompletnie nowego rynku.”

Hirander Misra dodaje również:

“Z zadowoleniem patrzymy na nowe ramy regulacyjne dotyczące aktywów cyfrowych na Mauritiusie i cieszymy się, że jesteśmy jednym z pierwszych przedsięwzięć, które mają powstać w ramach nowego systemu. Jesteśmy głęboko przekonani, że istnieje ogromna szansa dla Mauritiusa, aby stał się ważnym globalnym ośrodkiem w tej dynamicznej przestrzeni. Szczególnie gdy jest ona wspierana przez silny zarządzanie i regulacje zapewniające zaufanie.”

Daniel Liu z Hybrid Stock Exchange Corporation Limited (HYBSE) skomentował:

“Świeże przedsięwzięcie między trzema firmami przyniesie nowe, ekscytujące zmiany, nie tylko dla sfery kryptowalut i blockchain, ale także globalnych rynków kapitałowych. Kiedy wybieramy się w podróż, aby wytyczyć nową niezbadaną dotąd ścieżkę, nieuchronnie stworzy ona odmienną perspektywę, która pozwoli przenieść ewolucję wszystkich systemów finansowych, o lata świetle do przodu. Musimy również zachować świadome przekonanie o sile tego ewolucyjnego kroku, aby nie zakłócać obecnych rynków globalnych, a raczej wzmocnić nowy sposób myślenia, który obejmuje zdecentralizowany i prawdziwie wolny rynek.”

Międzynarodowy rynek ‘Marketplace HYBSE’ będzie składał wniosek o Licencję na Rynek Cyfrowy. Operacje powinny rozpocząć się w pierwszym kwartale 2019 roku, po uzyskaniu zgody organu regulacyjnego.

Kontakt

MINDEX:

Samantha Seewoosurrun, Acuitas Communications

(+230) 5772 4400

Samantha.seewoosurrun@acuitascomms.com

GMEX Group:

Melanie Budden, The Realization Group

+44 (0) 7974 937 970

melanie.budden@therealizationgroup.com

pr@gmex-group.com

HYBSE:

Uroš Trajković, Hybrid Stock Exchange Corporation Limited

+27 (0) 87 701 0914

ut@hybse.com

press@hybse.com

Informacje o MINDEX

MINDEX Holdings Limited – spółka holdingowa dla ekosystemu MINDEX

MINDEX Clearing Limited – będzie działało jako centralna izba rozliczeniowa (CCP) regulowana przez Mauritius Financial Services Commission (FSC) w celu rozliczenia wszystkich transakcji wykonywanych na MINDEX Limited.

MINDEX Limited – będzie prowadzić giełdę instrumentów pochodnych regulowaną przez Komisję Usług Finansowych Mauritiusa (FSC).

MINDEX Spot Limited – rynek handlu elektronicznego standardowymi fizycznymi i cyfrowymi kontraktami towarowymi na złoto, metale szlachetne i inne towary.

MINDEX Vault Limited – Proponowane bezpieczne depozytowe rozwiązanie depozytowe na złoto i inne metale szlachetne.

MINDEX Refinery Limited – Proponowane światowej klasy wytapianie, rafinacja i odzyskiwanie złota i innych metali szlachetnych według najwyższych standardów.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.mindex.mu

Obserwuj nas na Twitterze @MindexHoldings

Informacje o Grupie GMEX

Grupa GMEX (GMEX) to grupa firm oferujących najnowocześniejsze, innowacyjne rozwiązania dla nowej ery światowych rynków finansowych, zapewniająca wiedzę biznesową, najnowszą technologię, łączność i doskonałość operacyjną, realizowaną w ramach ukierunkowanego podejścia opartego na uregulowanym partnerstwie. GMEX wykorzystuje rozległe doświadczenie i wiedzę na temat infrastruktury rynkowej, aby stworzyć odpowiedni strategiczny plan współpracy z giełdami, izbami rozliczeniowymi, depozytami, rejestrami i platformami obsługującymi magazyny. GMEX oferuje również połączenia między wieloma partnerami, aby stworzyć globalne sieci płynności (finansowej). GMEX Technologies jest spółką całkowicie zależną od GMEX Group.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.gmex-group.com

Obserwuj nas na Twitterze @GMEX_Group

Informacje o HYBSE

Giełda Hybrydowa (HYBSE) to internetowa platforma wymiany oparta na blockchain. Pozwala na kupowanie i sprzedawanie stokenizowanego kapitału w nowej erze kryptowalut. Zastosowanie technologii blockchain pozwala uczestnikom na pozbycie się wielu pośredników związanych z tradycyjnymi rynkami wymiany. Podczas gdy tradycyjne platformy służą uczestnikom z określonych lokalizacji geograficznych, HYBSE jest otwarte dla wszystkich uczestników na całym świecie.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.hybse.com

Obserwuj nas na Twitterze https://twitter.com/HYBSE

Informacje o Fundacji DIM

Fundacja DIM jest organizacją non-profit, która jest odpowiedzialna za marketing, public relations, obsługę klienta i nadzór nad markami DIM (DIMCOIN, DIM Currencies, DIM Cryptocurrencies i przyszłe monety DIM). DIM X to platforma konwertująca kryptowaluty. Fundacja DIM jest zarejestrowana w Singapurze.

Ekosystem DIM jest ekosystemem finansowym opartym na blockchain. Obejmuje walutę DIM, ofertę różnych tokenów mających pokrycie w metalach szlachetnych. Waluty DIM to medium dla codziennych rozwiązań w zakresie handlu i płatności handlowych. Stabilność waluty zostanie dodatkowo wzmocniona przez szybki i skuteczny zakup metali szlachetnych za pośrednictwem MINDEX Spot Limited (Gold Spot Exchange) oraz przechowywanie dóbr w zabezpieczonych skarbcach MINDEX.

Regionalna fundacja DIM będzie odpowiedzialna za:

 • Zbieranie darowizn na ekosystem DIM
 • Tworzenie wydarzeń dla ekosystemu DIM i udział w wydarzeniach blockchain
 • Organizowanie kampanii marketingowych dla Fundacji DIM
 • Pozyskiwanie nowych firmy dla ekosystemu DIM
 • Stanie się centralnym miejscem spotkań ambasadorów i promotorów

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę www.dim.foundation

Zasubskrybuj nasz kanałKryptowalutowe wiadomości w formie wideo    Dołącz do naszego TelegramaDodatkowe newsy na telefon

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 3,870.18
ethereum
Ethereum (ETH) $ 134.96
ripple
XRP (XRP) $ 0.314094
eos
EOS (EOS) $ 3.61
litecoin
Litecoin (LTC) $ 52.41
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 131.73
tether
Tether (USDT) $ 1.01
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 13.14
stellar
Stellar (XLM) $ 0.085529
tron
TRON (TRX) $ 0.023344