fbpx

MillionCoin – projekt ICO z działającymi produktami. Dlaczego warto się nim zainteresować?

Zdecydowana większość projektów ICO zbiera środki, obiecując stworzyć określony produkt. W przypadku polskiego projektu MillionCoin jest inaczej. Zespół, zamiast dawać górnolotne obietnice, rozpoczął od stworzenia działających usług, aby od razu dać inwestorom realną wartość. O jakiej wartości mówimy? Jak możemy na tym skorzystać? O tym w artykule.

Pełen potencjał kryptowalut

MillionCoin to projekt, którego celem jest udostępnienie całego ekosysytemu, który pomoże wykorzystać pełen potencjał kryptowalut. Wiele mówi się o tym, że kryptowaluty w obecnej formie są mało użyteczne i aby zostały przyjęte na globalną skalę, niezbędna jest odpowiednia infrastruktura. Właśnie tego wyzwania podjął się zespół MillionCoin, tworząc usługi, które wprowadzają kryptowaluty do naszej codzienności.

Użytkownicy docenili sumienne działania projektu i ten zebrał już 1000 ETH w fazie pre-ICO, co umożliwiło stworzenie i udostępnienie gotowych rozwiązań.

MillionCoin – ICO, które daje inwestorom gotowe rozwiązania

AT.Systems

Pierwszy produkt firmy to platforma AT.Systems – oprogramowanie do automatyzacji tradingu. Początkujący użytkownicy mogą skorzystać z gotowych planów zarządzanych przez zespół traderów. Zaawansowani użytkownicy mogą natomiast sami konfigurować ustawienia pod własne strategie, aby maksymalizować zyski. AT.Systems może być dopasowany pod indywidualne preferencje użytkownika za pomocą ustawienia własnych restrykcji i zasad zarządzania kapitałem. Dzięki temu trading może zostać zautomatyzowany w znacznym stopniu a my będziemy musieli przeznaczyć minimalne nakłady czasu na zarządzanie swoim portfolio. Obecnie oprogramowanie działa na giełdach Binance i Poloniex. Oczywiście w przyszłości będą dodawane kolejne giełdy. 

Aplikacje AT.Systems będą posiadały API, które każdy programista będzie mógł wykorzystać do integracji oprogramowania AT.Systems z zewnętrznymi systemami, takimi jak istniejące platformy, strony internetowe czy giełdy.

Z oprogramowania możesz skorzystać tutaj: https://at.systems/

OneMillionShop

Kolejnym produktem, który został udostępniony po zakończeniu fazy pre-sale jest sklep OneMillionShop. Jest to miejsce, w którym każdy użytkownik kryptowalut może dokonywać zakupów bez wymiany swoich cyfrowych aktywów na waluty fiat. Już w tej chwili można dokonywać tu płatności w BTC, ETH oraz LTC. Dzięki temu nie musimy zbywać swoich cyfrowych aktyw by następnie kupić coś za waluty FIAT. W ten sposób, możemy wejść w posiadanie nowych rzeczy z wielu kategorii i nie musimy martwić się o regulacje prawne czy podatkowe, na które napotykamy się podczas wymiany krypto-fiat. Mimo, że sklep jest jeszcze niewielkim rynkiem to stale dodawani są do niego kolejni sprzedający z nowych branż. Docelowo ma to być internetowe centrum handlowe, gdzie za kryptowaluty możemy kupić dosłownie wszystko.

Zarówno w przypadku AT.Systems jak i OneMillionShop korzystając z tokenów MON zyskamy dostęp do szeregu dodatkowych funkcjonalności.

Wejdź i rozejrzyj się, może znajdziesz tam coś dla siebie: https://www.onemillionshop.com/

Software House

Kolejnym elementem ekosystemu jest własny software house. Jako, że kryptowaluty to aktywa w pełni cyfrowe, zespół doświadczonych programistów i specjalistów od cyber-bezpieczeństwa pełni kluczową rolę w każdym projekcie. Działalność MillionCoin jest bardzo szeroka i niezbędne jest zachowanie pełnej integralności i bezpieczeństwa wszystkich aplikacji wchodzących w skład ekosystemu – tym również zajmie się software house MillionCoin. Dodatkowo software house ten, daje również możliwość stworzenie konkretnych aplikacji na zamówienie klienta.

Doradztwo prawno-podatkowe

Każdy użytkownik kryptowalut, chcący uczciwe rozliczyć swoje cyfrowe aktywa boryka się z niejednoznacznymi i często sprzecznymi ze sobą interpretacjami instytucji finansowych czy państwowych. Z pomocą branżowych ekspertów będziesz miał dostęp do profesjonalnej i kompleksowej obsługi prawnej w jednym miejscu.

Wszystkie opłaty za te usługi będzie można uiścić w kryptowalutach lub tokenach MON.

Doradztwo księgowo-rachunkowe 

Na platformie będzie można uzyskać również porady księgowe i rachunkowe. Wszystko będzie odbywało się przy współpracy z działem prawno-podatkowym, który opisywaliśmy wyżej.

Wymiana kryptowalut

Czym byłyby cyfrowe aktywa, gdybyśmy nie byli w stanie wymienić ich na inne kryptowaluty lub waluty FIAT? W skład ekosystemu MillionCoin będą wchodziły:

  • szybka, bezpieczna i kompleksowa giełda kryptowalut
  • kantor, w którym łatwo i z niską prowizją upłynnimy cyfrowe aktywna do walut FIAT
  • procesor płatniczy, który będzie mógł zostać zintegrowany z milionami sklepów internetowych oraz stacjonarnych

Tymczasowe podsumowanie…

Dlaczego tymczasowe? Ponieważ cały ekosystem MillionCoin jest zbyt duży aby zwięźle opisać go w jednym artykule. Bez wątpienia dotychczasowe osiągnięcia projektu stanowią solidną wizytówkę i zapowiedź, że zespół wie co i jak robić. W przypadku MillionCoin, nie mówimy nawet o MVP, a o faktycznie działających i gotowych do użytkowania produktach (bot do handlu krypto oraz sklep internetowy). Warto pamiętać, że produkty te, wciąż są na bardzo wczesnym etapie i będą rozwijane o nowe funkcjonalności.

W kolejnych artykułach szerzej opiszemy poszczególne elementy ekosystemu MillionCoin.

Tymczasem, zapraszamy do obejrzenia podsumowania projektu w formie wideo:

Strona Internetowa: www.millioncoin.io
Whitepaper projektu:
https://www.millioncoin.io/pl/whitepaper-pdf

Obserwuj nas na Telegramie i zapisz się do naszego newslettera poniżej, aby być na bieżąco.

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 7,261.78
ethereum
Ethereum (ETH) $ 144.88
xrp
XRP (XRP) $ 0.218410
tether
Tether (USDT) $ 1.00
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 208.57
litecoin
Litecoin (LTC) $ 43.98
eos
EOS (EOS) $ 2.62
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 14.83
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 92.84
tezos
Tezos (XTZ) $ 1.72