MicroStrategy – Największa konferencja o Bitcoin – Prawie 7000 biznesów

Michael Saylor jest odpowiedzialny za przekazywanie przedsiębiorcom Bitcoinowej ewangelii. Okazuje się, że na jego wirtualnych konferencjach gromadzą tysiące…
Double exposure people network structure HR – Human resources management and recruitment concept

Michael Saylor jest odpowiedzialny za przekazywanie przedsiębiorcom Bitcoinowej ewangelii. Okazuje się, że na jego wirtualnych konferencjach gromadzą tysiące chętnych.

Konferencja Sailora

Michael Saylor we wczoraj opublikowanym tweecie przedstawił, że udział w konferencji zadeklarowało aż 22 tysiące osób. Konferencja odnosiła się do tematyki Bitcoina, także jego strony prawnej i finansowej. Zahaczono również o strategię korporacyjną.

Program “Bitcoin for Corporations” zgromadził 8 tysięcy uczestników, choć zarejestrowanych było 22 tysiące. W większości członków stanowili przedstawiciele aż 6917 przedsiębiorstw.

Należy wskazać, że to wyłącznie liczba osób uczestniczących w transmisji online. Została ona. Później udostępniona, co zwiększyło jej zasięg.

Saylor mierzył wysoko, jednak odbiór publiczności znacząco zadziwił nawet jego. Same deklaracje o chęci uczestnictwa były dla niego zdumiewające.

Czy Saylor to ewangelista Bitcoina?

Popularność Saylora na rynku kryptowalut wzrosła po masowym zakupie Bitcoina. W ostatnim czasie wyemitował obligacje na kwotę 650 milionów, tylko po to, aby kupić BTC. W efekcie obniżył wartość swojej firmy, przy równoczesnym wygenerowanym i liczonym w setkach milionów zysku.

MicroStrategy słynie z dokonywania zakupów podczas znaczących spadków notowań. Identycznie postępuje Sailor, który na ten moment posiada BTC o równowartości 230 milionów USD.

Poza samym kupowaniem BTC, Saylor rozpowszechnia informacje o kryptowalucie. Dokonując podsumowania jego tweetera, można zauważyć, że w 90% dokonuje wpisów tylko w tej tematyce.

Saylor zmienia opinie o branży

Eksperci twierdzą, że działania Saylora posiadają pozytywny wydźwięk. W konsekwencji doszło do tego, że wzrosły zakupy w firmie, co sprawiło, że jest nierównowaga w podaży. Jednocześnie wpłynęło to na wzrost cen.

Jesteśmy także świadkami “efektami MicroStrategy”. Inwestycje dokonane przez duże korporacje, m.in. PayPal, Square, MicroStrategy, czy też Grayscale, doprowadziły do gwałtownego wzrostu Bitcoina. Wcześniej osiągał wzrosty, jednak były powolne.

Zainteresowanie działaniami Saylora zwiastuje przyszły, bardzo pozytywny wydźwięk na rynku kryptowalut.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts