fbpx

McDonald’s rozpoczyna współpracę z OmiseGo

W opublikowanym dziś wywiadzie, dyrektor generalny McDonald’s Thailand, Hester Chew, wyraził zadowolenie z partnerstwa swojej firmy z Omise.

Ogłoszone po raz pierwszy we wrześniu 2017 r. partnerstwo ma na celu usprawnienie systemu płatności online. Natężenie ruchu zarówno na stronie internetowej tajskiego McDonald’s, jak i w aplikacji mobilnej systematycznie rośnie.

“Optymalizacja przepływu transakcji w witrynie McThai i aplikacji mobilnej była dla nas priorytetem” – stwierdził Chew. To tutaj Omise pokazał swoją wartość.

“Technologia naprawdę zyskuje na popularności, zwłaszcza w ciągu ostatnich kilku lat. Możliwość przyjmowania płatności online staje się coraz ważniejsza dla firmy.”

Oprócz wzrostu z 5000-7000 transakcji do ponad 18 000 transakcji dziennie, Hester Chew pokłada również nadzieję, że Omise ułatwi i przyspieszy również cały proces transakcyjny. Co za tym idzie, więcej osób niż dotychczas zdecyduje się dokończyć transakcję online i zmniejszy się problem “porzuconych koszyków”.

Podjęcie partnerstwa z McDonald’s stwarza ogromny potencjał dla OmiseGO

Sama technologia OmiseGO nie była realnie wykorzystywana w tej współpracy, jednak teraz wszyscy w sieci OmiseGO będą mogli płacić w powiązanych punktach, więc zdobycie tak ważnego partnera z pewnością przyniesie korzyści.

Co więcej, planem OmiseGO jest aby płatności przetwarzane przez klientów i partnerów Omise (wśród których znajdzie się teraz McDonald’s Thailand) były przetwarzane na blockchainie, a część opłaty transakcyjnej była przekazywana do posiadaczy tokenów OmiseGO. Dlatego im więcej partnerów i klientów Omise, tym więcej posiadacze OMG będą mogli zyskać. Nowa współpraca zapewni na pewno znaczy przyrost liczby transakcji w sieci oraz potencjalnie może przyciągnąć nowych partnerów.

Obecnie Omise obsługuje również płatności innego giganta – serwisu Alibaba, poprzez system Alipay. W czasach kiedy inwestorzy zaczęli bardziej analizować ryzyko i potencjalną wartość swoich inwestycji, właściciele firm są pod dużą presją. Dzięki nowej współpracy Omise może dużo zyskać w oczach inwestorów, co może przełożyć się również na wartość kryptowaluty OmiseGo.

Polecamy mieć ten projekt na uwadze, ponieważ często jest wymieniany wśród tych, z największym potencjałem wzrostów w 2018 roku.

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 7,892.27
ethereum
Ethereum (ETH) $ 248.23
ripple
XRP (XRP) $ 0.381517
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 409.10
litecoin
Litecoin (LTC) $ 93.59
eos
EOS (EOS) $ 6.24
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 33.12
tether
Tether (USDT) $ 1.00
stellar
Stellar (XLM) $ 0.125157
cardano
Cardano (ADA) $ 0.080896