fbpx

Airdropy, darmowe kryptowaluty: MapCoin + VEIAG + Betlycoin = 160$ za <10 minut pracy

Airdropy MapCoin, VEIAG oraz Betlycoin

Dziś mamy dla Ciebie 3 Airdropy, w których do zgarnięcia są darmowe kryptowaluty od projektów: MapCoin, VEIAG oraz Betlycoin o łącznej, szacunkowej wartości odpowiadającej ekwiwalentowi 160$, wypłacane w kryptowalutach projektów. Airdropy wykonamy w mniej niż 10 minut. Jak wykonać poszczególne Airdropy, jakich zasobów oraz ile czasu będziesz potrzebował na ich wykonanie opisujemy poniżej. Oczywiście, czy wykonasz wszystkie Airdropy czy tylko jeden z nich zależy już wyłącznie od Ciebie. Zatem, do dzieła! – darmowe kryptowaluty same na portfel nie wpadną 😉

Airdropy organizowane przez projekty kryptowalutowe to zabieg marketingowy stosowany przez twórców projektu, mający na celu zwiększenie tzw. brand awareness, czyli świadomości marki na rynku. Wykonując Airdropy zostaniemy poproszeni o zrobienie prostych zadań (jak np.: polajkowanie, obserwowanie strony, napisanie komentarza lub udostępnienie posta), za których wykonanie otrzymamy darmowe kryptowaluty.

Pamiętaj aby w formularzach nigdy nie podawać wrażliwych danych (wykonując Airdropy nie musimy [i nie powinniśmy] wypełniać organizatorom pełnego KYCa, jak podczas inwestowania w ICO). Pamiętaj również aby wykonując Airdropy używać portfela, które klucz prywatny kontrolujesz  Ty a nie giełda, np. MyEtherWallet (jak założyć portfel MEW dowiesz się tutaj: LINK). Jeśli robiąc Airdropy użyjesz portfela giełdowego, wtedy giełda otrzyma Twoją nagrodę w tokenach. Jeśli jeszcze nie wiesz czym są Airdropy i jak bezpiecznie otrzymać swoje darmowe kryptowaluty, zalecamy zapoznać się z BHP wykonywania Airdropów: LINK.

#1 Airdrop MapCoin

Krótki Opis Projektu

MapCoin zamierza wykorzystać swoje zaawansowane narzędzia oraz społeczność aby przewodzić tworzeniu nowych map i lokalizacji popychając na przód całą technologię mapowania.

Strona Internetowa: https://mapcoin.io/

Szacunkowa Wartość Darmowych Kryptowalut z Airdropa: 100 USD

Czas Potrzebny na Wykonanie Zadań: 2 minuty 30 sekund

Jakich Zasobów Potrzeba aby Otrzymać Darmowe Kryptowaluty?

 • adres email
 • konto na Telegram
 • konto na Twitter
 • adres portfela ETH lub adres portfela kompatybilnego z tokenami ERC20, na który chcesz otrzymać darmowe kryptowaluty (NIE portfel giełdowy!)

Jak Uzyskać Darmowe Kryptowaluty?

1. Odwiedź tę stronę: LINK
2. Dołącz do ich Telegrama i napisz przynajmniej jedną wiadomość
3. Obserwuj ich Twittera i retweetnij post przypięty
4. Wypełnij formularz na stronie podając swój adres email, nazwę użytkownika Twitter i Telegram oraz adres portfela kompatybilnego z tokenami ERC20, na który chcesz otrzymać darmowe kryptowaluty (NIE portfel giełdowy!)

#2 Airdrop VEIAG

Krótki Opis Projektu

VEIAG to globalna organizacja stworzona po to aby rozwijać i implementować wartości oferowane przez różne projekty biznesowe z całego świata. VEIAG ma także zamiar wprowadzić własną kryptowalutę, które wartość ma zabezpieczenie w kruszcach.

Strona Internetowa: https://veiag.com/

Szacunkowa Wartość Darmowych Kryptowalut z Airdropa: 50 USD

Czas Potrzebny na Wykonanie Zadań: 3 minuty

Jakich Zasobów Potrzeba aby Otrzymać Darmowe Kryptowaluty?

 • adres email
 • konto na Telegram
 • konto na Twitterze
 • konto na Facebook
 • konto na Youtube
 • adres portfela ETH lub adres portfela kompatybilnego z tokenami ERC20, na który chcesz otrzymać darmowe kryptowaluty (NIE portfel giełdowy!)

Jak Uzyskać Darmowe Kryptowaluty?

1. Otwórz formularz zgłoszeniowy: LINK
2. Dołącz do ich grupy na Telegramie
3. Obserwuj ich Twittera
4. Polub ich fanpage na Facebooku
5. Subskrybuj ich kanał na Youtube, polub wideo oraz napisz pod nim swój komentarz.
6. Wypełnij formularz podając swoją nazwę użytkownika na Twitterze, Telegramie i Facebooku oraz podaj adres swojego portfela ETH

#3 Airdrop Betlycoin

Krótki Opis Projektu

Betlycoin to platforma, która pozwala automatyczne, zdecentralizowane obstawianie zakładów sportowych po najlepszym kursie i największymi bonusami w branży.

Strona Internetowa: https://www.betlycoin.com

Szacunkowa Wartość Darmowych Kryptowalut z Airdropa: 10 USD

Czas Potrzebny na Wykonanie Zadań: 4 minuty

Jakich Zasobów Potrzeba aby Otrzymać Darmowe Kryptowaluty?

 • adres email
 • konto na Telegram
 • konto na Twitter
 • konto na Facebook
 • konto na Youtube (gmail)
 • adres portfela ETH lub adres portfela kompatybilnego z tokenami ERC20, na który chcesz otrzymać darmowe kryptowaluty (NIE portfel giełdowy!)

Jak Uzyskać Darmowe Kryptowaluty?

1. Rozpocznij konwersację z Botem na Telegramie: LINK
2. Podaj Botu swój adres email, on poprosi byś zarejestrował się na ich platformie. Zrób to i podaj swój adres email ponownie
3. Dołącz do ich obydwu kanałów na Telegramie
4. Obserwuj ich Twittera i retweetnij ich post przypięty, a następnie podaj Botu swoją nazwę użytkownika na Twitterze
5. Polub ich fanpage na Facebooku a następnie podaj Botu swoją nazwę użytkownika na Facebooku
6. Obserwuj ich na Youtube i polub wideo
7. Nie zapomnij odwiedzić ich panelu, na którym się rejestrowałeś w celu podania swojego adresu ETH, na który chcesz otrzymać darmowe kryptowaluty.

Jeśli jeszcze nie wiesz czym są Airdropy i jak bezpiecznie otrzymać swoje darmowe kryptowaluty, zalecamy zapoznać się z BHP wykonywania Airdropów: LINK.

Uwaga! CryptoProfit nie gwarantuje żadnych zysków za wykonywane przez Ciebie Airdropy. Nie odpowiadamy także za dane, które dobrowolnie udostępniasz na innych serwisach. Opisujemy jedynie w jaki sposób my wykonaliśmy poszczególne kroki, aby wykonać Airdropy. Wszystkie kwoty w USD uwzględnione we wpisie są szacunkowe i finalnie mogą różnić się od tych, które podaliśmy, ze względu na wahania kursowe i inne czynniki niezależne od nas. Czy faktycznie otrzymasz Darmowe Kryptowaluty na swój portfel, który podałeś, zależy od organizatora Airdropa, a nie od nas.

Obserwuj nas na Telegramie i zapisz się do naszego newslettera poniżej, aby być na bieżąco.

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz