fbpx

Airdropy, darmowe kryptowaluty: Magnetics = 11$ za <2 minuty pracy

Airdrop Magnetics

Dziś mamy dla Ciebie airdropa, w których do zgarnięcia są darmowe kryptowaluty od Magnetics o szacunkowej wartości odpowiadającej ekwiwalentowi 11$, wypłacane w tokenach projektu. Airdropa wykonamy w niecałe 2 minutu.

Czym są airdropy?

– Jeśli już wiesz “czym są airdropy?”, to opis zadania znajdziesz poniżej.

Airdropy organizowane przez projekty kryptowalutowe to zabieg marketingowy stosowany przez twórców projektu, mający na celu zwiększenie tzw. brand awareness, czyli świadomości marki na rynku. Wykonując airdropy zostaniemy poproszeni o zrobienie prostych zadań (jak np.: polajkowanie, obserwowanie strony, napisanie komentarza lub udostępnienie posta), za których wykonanie otrzymamy darmowe kryptowaluty.

Pamiętaj aby w formularzach nigdy nie podawać wrażliwych danych (wykonując airdropy nie musimy [i nie powinniśmy] wypełniać organizatorom pełnego KYCa, jak podczas inwestowania w ICO). Pamiętaj również aby wykonując airdropy używać portfela, które klucz prywatny kontrolujesz  Ty a nie giełda, np. MyEtherWallet (jak założyć portfel MEW dowiesz się tutaj: LINK). Jeśli robiąc airdropy użyjesz portfela giełdowego, wtedy giełda otrzyma Twoją nagrodę w tokenach. Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie otrzymać swoje darmowe kryptowaluty, zalecamy zapoznać się z BHP wykonywania airdropów: LINK.

Airdrop Magnetics

Krótki Opis Projektu

Magentics to zdecentralizowana platforma rekrutacyjna. Dzięki wykorzystaniu technologii blockchain mogą oni znacznie wydajniej weryfikować zestawienie umiejętności pracownika, z zestawieniami umiejętności wymaganymi ogólnie w branży oraz dopasować najbardziej zbliżonych do siebie pracowników i pracodawców. Z pomocą technologii blockchain projekt ewaluuje kompetencje miękkie pracowników i na podstawie jego aktualnych upodobań oraz przeszłych zatrudnień pomaga wybrać pracę, która będzie jednocześnie zadowalająca oraz, w której będzie on efektywny.
Strona Internetowa: https://magneticshr.com/

Szacunkowa Wartość Darmowych Kryptowalut z Airdropa: 11 USD

Czas Potrzebny na Wykonanie Zadań: 1 minuta 30 sekund

Jakich Zasobów Potrzeba aby Otrzymać Darmowe Kryptowaluty?

  • konto na Telegramie
  • adres portfela ETH lub adres portfela kompatybilnego z tokenami ERC20, na który chcesz otrzymać darmowe kryptowaluty (NIE portfel giełdowy!)

Jak Uzyskać Darmowe Kryptowaluty?

1. Dołącz do grupy Magnetics na Telegramie: LINK
2. Wypełnij ten formularz: LINK, podając w nim nazwę użytkownika Telegram oraz adres ETH lub adres portfela kompatybilnego z tokenami ERC20, na który chcesz otrzymać darmowe kryptowaluty (NIE portfel giełdowy!)

Jeśli jeszcze nie wiesz czym są Airdropy i jak bezpiecznie otrzymać swoje darmowe kryptowaluty, zalecamy zapoznać się z BHP wykonywania Airdropów: LINK.

Uwaga! CryptoProfit nie gwarantuje żadnych zysków za wykonywane przez Ciebie airdropy. Nie odpowiadamy także za dane, które dobrowolnie udostępniasz na innych serwisach. Opisujemy jedynie w jaki sposób my wykonaliśmy poszczególne kroki, aby wykonać airdropy. Wszystkie kwoty w USD uwzględnione we wpisie są szacunkowe i finalnie mogą różnić się od tych, które podaliśmy, ze względu na wahania kursowe i inne czynniki niezależne od nas. Czy faktycznie otrzymasz darmowe kryptowaluty na swój portfel, który podałeś, zależy od organizatora airdropa, a nie od nas.

Zasubskrybuj nasz kanałKryptowalutowe wiadomości w formie wideo Dołącz do naszego TelegramaDodatkowe newsy na telefon

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 8,841.57
ethereum
Ethereum (ETH) $ 167.90
xrp
XRP (XRP) $ 0.232302
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 338.77
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 291.48
tether
Tether (USDT) $ 1.00
litecoin
Litecoin (LTC) $ 59.01
eos
EOS (EOS) $ 3.87
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 17.57
tron
TRON (TRX) $ 0.017298