fbpx

Liga BTC – klub edukacyjny skupiony na zarabianiu na rynku kryptowalut

Kryptowaluty i blockchain to obszar, który rozwija się w niespotykanym gdzie indziej tempie. Jednocześnie, rozumiejąc jak działa ten rynek, można osiągać wymierne korzyści finansowe. Dużym ułatwieniem dla osób, które chcą skorzystać z trwającej blockchainowej rewolucji jest Liga BTC. W jaki sposób można zarabiać należąc do tego klubu? O tym w artykule.

Liga BTC to liczący obecnie 1800 członków klub edukacyjno-informacyjny, w którym każdy może od podstaw poznać temat kryptowalut i blockchaina. Po rejestracji użytkownicy otrzymują dostęp do użytecznych narzędzi i materiałów, które stanowią realną pomoc w działaniach na rynku. W ramach klubu organizowane są regularne webinary, podczas których uczestnicy mogą zgłębiać swoją wiedzę w przystępnej formie.

Jak możesz zarabiać w Lidze BTC?

Temat zarabiania, który jest niewątpliwie jednym z najbardziej interesujących, został tu przemyślany w bardzo ciekawy sposób. W istocie jest to cała, dobrze zaplanowana strategia funkcjonująca pod wymowną nazwą Milionerzy 2020.

Po rejestracji, w panelu użytkownika można wprowadzić linki partnerskie do rejestracji na giełdach oraz innych usługach powiązanych z kryptowalutami. Daje to możliwość zarabiania prowizji, za każdym razem gdy ktoś zaproszony przez nas (lub poprzez tzw. rotator linków stworzony przez Ligę), skorzysta również z powiązanych usług.

Twórca Ligi BTC, Jacek Dudzic organizuje spotkania online z ekspertami z branży, którzy przedstawiają swoje pomysły. Członkowie insiderskiej grupy mają możliwość poznania nowych projektów na wczesnym etapie istnienia, co wiąże się z dodatkowymi korzyściami, np. w postaci bonusowych tokenów.

Co ciekawe, twórcy Ligi BTC utworzyli również własny token o nazwie Elevato, w oparciu o platformę Waves. Token funkcjonuje obecnie na giełdzie DEX. Może on posłużyć m.in. jako alternatywna forma płatności, gwarantująca zniżki podczas zakupu dodatkowych usług klubu. Jest to również forma lokowania kapitału dla tych, którzy uwierzą w długoterminowy potencjał tego projektu.

Dostęp do Ligi BTC w podstawowej wersji jest bezpłatny. Poświęcając kilka minut na rejestrację, otrzymujesz dostęp nie tylko do użytecznych narzędzi, ale przede wszystkim zyskownych informacje, zanim jeszcze zostaną udostępnione publicznie. Członkowie klubu wielokrotnie mieli okazję przekonać się, że odpowiednia informacja w odpowiednim czasie może być bardzo zyskownym aktywem.

Polecamy przekonać się o tym osobiście. Zapraszamy do rejestracji pod adresem:
https://panel.ligabtc.pl/?sponsor=cryptoprofit

Zasubskrybuj nasz kanałKryptowalutowe wiadomości w formie wideo Dołącz do naszego TelegramaDodatkowe newsy na telefon

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 9,922.16
ethereum
Ethereum (ETH) $ 215.28
ripple
XRP (XRP) $ 0.316282
litecoin
Litecoin (LTC) $ 92.27
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 301.44
tether
Tether (USDT) $ 1.00
eos
EOS (EOS) $ 3.96
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 27.36
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 122.43
stellar
Stellar (XLM) $ 0.082930