fbpx

Airdropy, darmowe kryptowaluty: Leonardian + Rhubarb + Pigzbe = ponad 43$ za <13 minut pracy

Airdropy Rhubarb, Pigzbe oraz Leonardian

Dziś mamy dla Ciebie 3 Airdropy, w których do zgarnięcia są darmowe kryptowaluty od projektów: Leonardian, Rhubarb oraz Pigzbe o łącznej, szacunkowej wartości odpowiadającej ekwiwalentowi ponad 43$ wypłacane, rzecz jasna w kryptowalutach projektów. Airdropy wykonamy w około <13 minut. Jak wykonać owe Airdropy, jakich zasobów oraz ile czasu będziesz potrzebował na ich wykonanie opisujemy poniżej. Oczywiście, czy wykonasz wszystkie Airdropy czy tylko jeden z nich zależy już wyłącznie od Ciebie. Do dzieła – darmowe kryptowaluty same na portfel nie wpadną 😉

Airdropy organizowane przez projekty kryptowalutowe to zabieg marketingowy stosowany przez twórców projektu, mający na celu zwiększenie tzw. brand awareness, czyli świadomości marki na rynku. Wykonując Airdropy zostaniemy poproszeni o zrobienie prostych zadań (jak np.: polajkowanie, obserwowanie strony, napisanie komentarza lub udostępnienie posta), za których wykonanie otrzymamy darmowe kryptowaluty.

Pamiętaj aby w formularzach nigdy nie podawać wrażliwych danych (wykonując Airdropy nie musimy [i nie powinniśmy] wypełniać organizatorom pełnego KYCa, jak podczas inwestowania w ICO). Pamiętaj również aby wykonując Airdropy używać portfela, które klucz prywatny kontrolujesz  Ty a nie giełda, np. MyEtherWallet (jak założyć portfel MEW dowiesz się tutaj: LINK). Jeśli robiąc Airdropy użyjesz portfela giełdowego, wtedy giełda otrzyma Twoją nagrodę w tokenach. Jeśli jeszcze nie wiesz czym są Airdropy i jak bezpiecznie otrzymać swoje darmowe kryptowaluty, zalecamy zapoznać się z BHP wykonywania Airdropów: LINK.

#1 Airdrop Leonardian

Krótki Opis Projektu

Leonardian to platforma zakupowa, która bezpośrednio łączy ze sobą kupujących oraz firmy a także firmy z firmami potrzebującymi produktów czy usług. Dzięki technologi blockchain sprzedawca natychmiastowo otrzymuje pieniądze a prowizje są niewielkie a odpowiednie algorytmy sprawiają, że każdy ma równe szanse na dotarcie do klientów ze swoimi produktami/ usługami.

Strona Internetowa: https://leonardian.com/

Szacunkowa Wartość Tokenów z Airdropa: 36 USD

Czas Potrzebny na Wykonanie Zadań: 6 minut

Jakich Zasobów Potrzeba aby Otrzymać Darmowe Kryptowaluty?

 • adres email
 • konto na Telegram
 • konto na Twitter
 • konto na Facebook
 • konto na Medium
 • konto na Youtube (gmail)
 • konto na Bitcointalk.org
 • adres ETH, na którzy chcesz otrzymać darmowe kryptowaluty

Jak Uzyskać Darmowe Kryptowaluty?

1. Kliknij w link aby zostać przekierowanym do strony projektu: LINK
2. Naciśnij przycisk “register/ buy tokens” w prawym górnym rogu strony.
3. Podaj imię, email i hasło oraz zaznacz checkbox i naciśnij przycisk “register”. Na adres email otrzymasz link, którego kliknięcie dopełni rejestrację.
4. Po zalogowaniu się do panelu kliknij na przycisk “Airdrop”
5. Wypełnij wszystkie zadania z listy. Po kliknięciu na odpowiednie pole system będzie automatycznie dołączał Cię do odpowiednich mediów lub dosuwał Ci ikonki do udostępniania/ lajkowania. W przypadku Twittera po tym jak zautomatyzujesz Leonardiana on sam doda tweeta na Twojego walla.

Opcjonalnie: Możesz polecić Airdropa znajomym aby zyskać dodatkowe tokeny.

#2 Airdrop Rhubarb

Krótki Opis Projektu

Rhubarb to projekt twórców PeopleClaim, pierwszej i największej w pełni rozproszonej platformy dyskusyjnej do rozwiązywania problemów. Rhubarb korzysta z szybkiego rozproszonego konsensusu (RDCM), który pozwala rozwiązywać spory  znacznie szybciej, taniej i jeszcze bardziej demokratycznie, dzięki porozumieniu sieci.

Strona Internetowa: http://www.rhucoin.com/

Szacunkowa Wartość Tokenów z Airdropa: 4 USD (można uzyskać dodatkowe 8 USD, więcej w “Opcjonalnie”)

Czas Potrzebny na Wykonanie Zadań: 4 minuty 30 sekund

Jakich Zasobów Potrzeba aby Otrzymać Darmowe Kryptowaluty?

 • adres email
 • konto na Telegram
 • konto na Twitter
 • konto na Facebooku
 • adres ETH, na którzy chcesz otrzymać darmowe kryptowaluty

Jak Uzyskać Darmowe Kryptowaluty?

1. Aby wziąć udział w Airdropie wejdź w ten link i kliknij “sign up”: LINK
2. Wypełnij formularz podając w nim swoje imię i nazwisko, email, kraj zamieszkania oraz adres ETH
3. Następnie dołącz do ich Telegrama i podaj swoją nazwę użytkownika na Telegrami
4. Obserwuj ich Twittera, retweetnij post przypięty oraz podaj swoją nazwę na Twitterze
5. Polajkuj ich fanpage na Facebooku i podaj swoją nazwę użytkownika Facebook.

Opcjonalnie: Możesz polecić Airdropa znajomym aby zyskać dodatkowe tokeny. Aby dostać dodatkowe Tokeny oddaj głos na sprawy zamieszczone poniżej przyciski “sign up” – “Vote in an online jury pool. (Optional)”. Oddając głos na każdą sprawę dostaniesz 5 RHU oraz dodatkowe 20 RHU jeśli odpowiesz zgodnie z większością.  Ps.: Za samo oddanie głosu dostaniesz jedynie maksymalnie 10 RHU.

#3 Airdrop Pigzbe

Krótki Opis Projektu

Pigzbe to częściowo fizyczny i częściowo cyfrowy portfel dedykowany dzieciom powyżej 6 roku życia. Kryptowaluta Wollo celuje w rynek 200 mln dzieci dostających regularne kieszonkowe. Z pomocą Pigzbe będę one mogły grać w edukacyjne gry i dostawać za to nagrody w krypto. Kryptowaluta ma być zaimplementowana w sklepach, gdzie będzie można za nią zwyczajnie nabywać dobra.

Strona Internetowa: https://pigzbe.com/

Szacunkowa Wartość Tokenów z Airdropa: 3,60 USD

Czas Potrzebny na Wykonanie Zadań: 2 minuty

Jakich Zasobów Potrzeba aby Otrzymać Darmowe Kryptowaluty?

 • adres email
 • konto na Telegram
 • adres ETH, na którzy chcesz otrzymać darmowe kryptowaluty

Jak Uzyskać Darmowe Kryptowaluty?

1. Zarejestruj się na ich stronie dedykowanej Airdropowi: LINK
2. Zjedź nieco w dół strony i wypełnij formularz podając swoje imię, email, hasło, nazwę użytkownika Telegram oraz adres ETH.
3. Potwierdź rejestrację klikając w link otrzymany na email.

Opcjonalnie: W polu “referral code” możesz podać nazwę użytkownika Telegram “@websensei”. Możesz także polecić Airdropa znajomym aby zyskać dodatkowe tokeny.

Jeśli jeszcze nie wiesz czym są Airdropy i jak bezpiecznie otrzymać swoje darmowe kryptowaluty, zalecamy zapoznać się z BHP wykonywania Airdropów: LINK.

Uwaga! CryptoProfit nie gwarantuje żadnych zysków za wykonywane przez Ciebie Airdropy. Nie odpowiadamy także za dane, które dobrowolnie udostępniasz na innych serwisach. Opisujemy jedynie w jaki sposób my wykonaliśmy poszczególne kroki, aby wykonać Airdropy. Wszystkie kwoty w USD uwzględnione we wpisie są szacunkowe i finalnie mogą różnić się od tych, które podaliśmy, ze względu na wahania kursowe i inne czynniki niezależne od nas. Czy faktycznie otrzymasz Darmowe Kryptowaluty na swój portfel, który podałeś, zależy od organizatora Airdropa, a nie od nas.

Obserwuj nas na Telegramie i zapisz się do naszego newslettera poniżej, aby być na bieżąco.

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

2 komentarze

 1. Marian 15 czerwca 2018
 2. Dan 16 czerwca 2018

Zostaw Swój Komentarz