fbpx

Niepotwierdzone: Lamborghini zacznie korzystać z blockchaina?

Sławne w przestrzeni kryptowalutowych entuzjastów powiedzenie “when lambo?”, może niebawem nabrać nowego znaczenia. Według komunikatu prasowego na serwisie EINPresswire.com, Lamborghini podejmie współpracę z MetaHash.

Szwajcarska firma MetaHash to platforma blockchain zdolna do przetwarzania 50,000 transakcji na sekundę. Zgodnie z komunikatem prasowym Lamborghini planuje szerokie wykorzystanie technologii blockchain w najbliższej przyszłości.

Jak podaje komunikat:

Lamborghini planuje wiele inicjatyw z wykorzystaniem blockchaina. Należą do nich między innymi: wypuszczenie swojego własnego tokena na platformie MetaHash, sprzedaż aut za kryptowaluty oraz przechowywanie danych związanych z produkcją, jak i tych dotyczących sprzedaży.”

Współzałożyciel MetaHash – Anton Agranovsky, tak wypowiada się o nowym przedsięwzięciu:

“Jesteśmy zaszczyceni, że możemy podjąć współpracę z Lamborghini, które jest jedną z najpotężniejszych marek na świecie. Nasza współpraca jest świetnym przykładem na to, jak technologia blockchain rozprzestrzenia się na różne branże i nabiera momentu oraz coraz większego zaufania. Super szybki blockchain dla super sportowych samochodów – bardzo dobre połączenie”

W komunikacie prasowym nie zabrakło także cytatu od Jorge Antonio Fernández García, CEO & prezes Lamborghini LATAM:

“Kiedy bierzemy się za projektowanie i wytwarzanie, robimy to na podstawie solidnych planów. Implementacja technologii, przystosowanie do środowiska aby otrzymać maksymalne efekty oraz bezpieczeństwo, bez tracenia z oczu takich czynników jak prestiż i solidność marki, na które pracowaliśmy przez lata. Dzięki zespołowi naszych ekspertów przezwyciężyliśmy wyzwania, które przed nami stały, by polepszać się z dnia na dzień. MetaHash oraz ich społeczność, podzielają te same zasady – to ostateczny czynnik, który nas przekonał.”

MetaHash oraz Lamborghini są podekscytowani na nową współpracę i patrzą w przyszłość, na realizację swoich założeń z pomocą rewolucyjnej technologii, jaką jest blockchain. Blockchain może zdecydowanie stać się jednym z głównych narzędzi w rękach państw oraz sektora prywatnego a także dostarczyć rozwiązań na wiele problemów socio-ekonomicznych.

Uwaga: Jak na razie jest to jednostronne ogłoszenie. Wciąż czekamy na oficjalne potwierdzenie (lub zaprzeczenie) ze strony Lamborghini.

Zasubskrybuj nasz kanałKryptowalutowe wiadomości w formie wideo Dołącz do naszego TelegramaDodatkowe newsy na telefon

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 3,870.18
ethereum
Ethereum (ETH) $ 134.96
ripple
XRP (XRP) $ 0.314094
eos
EOS (EOS) $ 3.61
litecoin
Litecoin (LTC) $ 52.41
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 131.73
tether
Tether (USDT) $ 1.01
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 13.14
stellar
Stellar (XLM) $ 0.085529
tron
TRON (TRX) $ 0.023344