Kurs BTC oscyluje już w pobliżu poziomu 10 00 USD

Stało się to na co czekało pewnie wiele osób, a już na pewno fanów kryptowalut. O czym mowa?…

Stało się to na co czekało pewnie wiele osób, a już na pewno fanów kryptowalut. O czym mowa? Właśnie najpopularniejsza kryptowaluta się wspięła do poziomów, które są bliskie dziesięciu tysiącom USD. Na chwilę obecną dokładna cena Bitcoina to  9 980,11 USD. Wiele osób w tym miejscu zadaje sobie pytanie co dalej.

No właśnie co dalej? Czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć nam na to pytanie? Oczywiście najbardziej cenimy sobie wypowiedzi ekspertów i analityków z dziedziny kryptowalut. Osoby te wydają nam się najbardziej odpowiednie i są to po prostu specjaliści –  nie bójmy się tego określenia.

Kurs BTC rośnie gwałtownie

Może się to wydawać nieco dziwne. Co więcej wiele osób obstawiało całkiem coś innego. Jednak nie bądźmy już tajemniczy i wyraźmy jak cena Bitcoina kształtuje się obecnie. Właśnie ku zdziwieniu naprawdę wielu osób cena Bitcoina doznała obecnie mocnego ożywienia. Co jak co, ale wydarzenia te miały miejsce w ubiegły weekend.

Tak naprawdę to podczas dzisiejszej sesji kurs BTC się zbliżył i to trzykrotnie do bliskich poziomów kwoty 10 000 USD. Jak dokładnie kształtuje się cena Bitcoina? Cena aktualna tejże kryptowalut to mniej więcej jakieś 9 980,11 USD za jedną monetę. Jak oceniamy tę kwotę?

Wydawać by się mogło, że tak zwany handel boczny oraz długoterminowy w końcu dobiegł już końca. Dlaczego mówimy – w końcu? Wiele osób po prostu na to czekało z olbrzymią ciekawością. Musimy jednocześnie sobie zdawać sprawę, że w ostatnim miesiącu właśnie na wykresie Bitcoina były widoczne dosyć niewielkie zmiany. Tak naprawdę dosłownie kilka dni temu ta kryptowaluta pokonała „magiczną” granicę 9 500 USD.

Wszystko miało miejsce po to, aby móc dotrzeć do 10 000 USD (w zakrągleniu). Kurs BTC się znalazł tak wysoko i to po raz pierwszy od miesiąca czerwca. Jeśli chodzi o zyski tygodniowe, to sama wartość Bitcoina wzrosła o ponad osiem procent. Musimy przyznać, że jest to niewyobrażalnie dobra wiadomość. To na ten moment czekało wiele osób związanych w mniejszym bądź większym stopniu z kryptowalutami.

Najciekawsze pytania i odpowiedzi w sekcji FAQ:

Zdaniem niejakiego Petera Brandta symetryczny masywny trójkąt na wykresie tej jakże popularnej kryptowaluty, a w zasadzie najpopularniejszych kryptowaluty wskazywać może na nowe ATH oraz także rajd w kierunku 50 000 USD. Takimi właśnie przemyśleniami podzielił się sam Peter Brand na swoim Twitterze.

A co z altocoinami?

Tak naprawdę okazuje się, że wszystkim znane altcoiny objęły ponownie swoją przewagę nad Bitcoinem. Dla wielu osób może się to wydawać dziwne, ale taka właśnie jest rzeczywistość i z takimi wydarzeniami mamy na bieżąco do czynienia. Altcoiny pokonały Bitcoina pod względem wzrostów dobowych. Do projektów tak naprawdę pierwszej TOP 20 CMC, które na prowadzenie śmiało wyszły należą następujące:

  • Cardano (+7,97 procent),
  • Ether (+6,89 procent),
  • Monera (+3,73 procent)
  • XRP (+3,41 procent)

Jak widać na powyższym te wartości procentowe naprawdę robią ogromne wrażenie. Nie mamy co do tego żadnych, nawet najmniejszych wątpliwości.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts