fbpx

Kryptowaluty wiadomości 25.09.2018

Kryptowaluty wiadomości z dnia, to seria codziennych [z wyjątkiem niedziel] newsów z rynku kryptowalut i blockchain. Wybieramy zwykle od 4 do 6 najważniejszych wiadomości na temat kryptowalut, branży blockchain oraz tym co pośrednio jest z nią związane. Wideo trwają zazwyczaj kilkadziesiąt sekund, do minuty i kilkunastu sekund. Ważne współprace między wielkimi firmami, wdrożenia technologii blockchain na świecie, aktualizacje od projektów blockchain, opinie ekspertów dotyczące rynku kryptowalut i wiele więcej dowiesz się z serii – Kryptowaluty wiadomości z dnia.

Kryptowaluty wiadomości 25.09.2018. Dzisiaj o planach Banku SBI, życzliwości Google, możliwym sposobie poprawy skalowalności Ethereum oraz testowej sieci blockchain JP Morgan. Życzymy miłego oglądania:

#1

SBI Holdings – Japoński gigant finansowy testuje swój własny tokeny do płatności detalicznych za pomocą smartfonów.

“S Coin” ma być medium wymiany pozwalającym na płatności za pomocą smartfona. W planach jest stworzenie całej “bezgotówkowej infrastruktury”.

źródło: https://cointelegraph.com/

#2

Google zdejmuje zakaz reklam związanych z kryptowalutami, ale tylko dla niektórych branż. Od października zarejestrowane giełdy kryptowalut będą mogły ogłaszać się na platformie.

źródło: https://cointelegraph.com/

#3

W testowej sieci blockchain JP Morgan uczestniczy już 75 banków. Sieć jest efektem kolaboracji 3 banków JP Morgan, ANZ oraz Royal Bank of Canada.  

Tworzona od października 2017 sieć Interbank Information Network (IIN), jest oparta na Quorum sieci opartej o blockchain Ethereum.

źródło: https://www.coindesk.com/

#4

Technologia zk-SNARKs stosowana w ZCash, może zostać zaimplementowana w Ethereum aby pomóc sieci w skalowaniu. Vitalik Buterin wierzy, że rozwiązanie to pozwoliłoby ETH na osiągnięcie 500 transakcji na sekundę.

źródło: https://www.cryptoglobe.com/

W tym miejscu nasz materiał “Kryptowaluty wiadomości 25.09.2018” dobiega końca. Jutro kolejna porcja wiadomości z rynku kryptowalut i blockchain. Zazwyczaj publikujemy wiadomości między godziną 20 a 21. Obserwuj nasze kanały by dostawać powiadomienia o nowych istotnych wiadomościach z rynku.

Zasubskrybuj nasz kanałKryptowalutowe wiadomości w formie wideo Dołącz do naszego TelegramaDodatkowe newsy na telefon

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 3,882.80
ethereum
Ethereum (ETH) $ 151.77
ripple
XRP (XRP) $ 0.368193
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 165.17
eos
EOS (EOS) $ 2.80
stellar
Stellar (XLM) $ 0.116551
litecoin
Litecoin (LTC) $ 32.77
tether
Tether (USDT) $ 1.02
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 92.22
tron
TRON (TRX) $ 0.019784