fbpx

Kryptowaluty wiadomości 21.09.2018 [wideo]

Kryptowaluty wiadomości z dnia, to seria codziennych [z wyjątkiem niedziel] newsów z rynku kryptowalut i blockchain. Wybieramy zwykle od 4 do 6 najważniejszych wiadomości na temat kryptowalut, branży blockchain oraz tym co pośrednio jest z nią związane. Wideo trwają zazwyczaj kilkadziesiąt sekund, do minuty i kilkunastu sekund. Ważne współprace między wielkimi firmami, wdrożenia technologii blockchain na świecie, aktualizacje od projektów blockchain, opinie ekspertów dotyczące rynku kryptowalut i wiele więcej dowiesz się z serii – Kryptowaluty wiadomości z dnia.

Kryptowaluty wiadomości 21.09.2018 – Dzisiaj o tym ile zdziera za przelewy Bank Ameryki, ogłoszenie Fidelity, ciąg dalszy zabawy SEC, nowe regulacje AML dla kryptowalut, Petro oraz nowe prognozy Mike’a Novogratz. Życzymy miłego oglądania:

#1

Transakcje w BTC wciąż są 500x tańsze niż przelewy zagraniczne Banku Ameryki – przynajmniej według ich własnej tabeli tabeli opłat i prowizji. Według tych statystyk, obecnie średni koszt przelewu w Bitcoinie to ok. 10 centów. Natomiast koszt przelewu zagranicznego w Bank of America to 45$, dorzućmy do tego jeszcze kilka dni roboczych oczekiwania.

źródło: https://cryptovest.com/

#2

Fidelity, 4 największa na świecie instytucja zarządzająca aktywami, mówi że produkty związane z kryptowalutami są już “w drodze”.

“Mamy nadzieję, że będziemy mieli coś do ogłoszenia przed końcem roku.”

źródło: https://bitcoinist.com/

#3

Kolejne przełożenie decyzji w sprawie najważniejszego ETF’u Bitcoina (VanEck/Solid X). SEC otrzymał już 1400 listów od ludzi z komentarzami odnośnie ETF’u.

“Jestem zaszczycony i pod wrażeniem wsparcia od społeczności dla inicjatywy VanEck-SolidX by dopuścić do rynku dobrze skonstruowany, płynny finansowo, fizyczny i ubezpieczony ETF Bitcoina. 1400+ komentarzy, 99%+ popierających. Lud przemówił! Bitcoin jest kompatybilny z USA i globalnymi rynkami finansowymi.”

źródło: https://bitcoinist.com/

#4

Wenezuelska kryptowaluta Petro, której cena ma być zabezpieczona przez ropę ma być wykorzystywana podczas międzynarodowych transakcji komercyjnych od października 2018 zgodnie z oświadczeniem Nicolasa Maduro.

“Petro wejdzie do gry jako waluta do wymiany, nabywania i waluta zamienna dla całego świata.”

źródło: https://cointelegraph.com/

#5

Grupa Specjalna ds. Przeciwdziałania Praniu Pieniędzy (FATF) mówi, że zbliża się do ustalenia globalnego zestawu zasad przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy (AML) dla kryptowalut – przewidywany termin wprowadzenia regulacji mających “załatać obecne dziury” to październik.

źródło: https://cointelegraph.com/

#6

CEO Galaxy Digital Michael Novogratz twierdzi, że kryptowalutowy niedźwiedzi rynek dobiega końca. Mówi o “zmęczeniu sprzedających” po zeszłorocznej “klasycznej, globalnej manii spekulacyjnej”.

“Myślę, że instytucje zaczynają ruchy w kierunku inwestycji. To szokujące jak wiele się wydarzyło.”

źródło: https://www.newsbtc.com/

W tym miejscu nasz materiał “Kryptowaluty wiadomości 21.09.2018” dobiega końca. Pojutrze [kryptowaluty wiadomości z dnia publikowane są codziennie z wyjątkiem niedziel] kolejna porcja wiadomości z rynku kryptowalut i blockchain. Zazwyczaj publikujemy wiadomości między godziną 20 a 21. Obserwuj nasze kanały by dostawać powiadomienia o nowych istotnych wiadomościach z rynku.

Zasubskrybuj nasz kanałKryptowalutowe wiadomości w formie wideo Dołącz do naszego TelegramaDodatkowe newsy na telefon

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 3,870.18
ethereum
Ethereum (ETH) $ 134.96
ripple
XRP (XRP) $ 0.314094
eos
EOS (EOS) $ 3.61
litecoin
Litecoin (LTC) $ 52.41
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 131.73
tether
Tether (USDT) $ 1.01
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 13.14
stellar
Stellar (XLM) $ 0.085529
tron
TRON (TRX) $ 0.023344