fbpx

Kryptowaluty wiadomości 10.10.2018

Kryptowaluty wiadomości z dnia, to seria codziennych [z wyjątkiem niedziel] newsów z rynku kryptowalut i blockchain. Wybieramy zwykle od 4 do 6 najważniejszych wiadomości na temat kryptowalut, branży blockchain oraz tym co pośrednio jest z nią związane. Wideo trwają zazwyczaj kilkadziesiąt sekund, do minuty i kilkunastu sekund. Ważne współprace między wielkimi firmami, wdrożenia technologii blockchain na świecie, aktualizacje od projektów blockchain, opinie ekspertów dotyczące rynku kryptowalut i wiele więcej dowiesz się z serii – Kryptowaluty wiadomości z dnia.

Kryptowaluty wiadomości 10.10.2018

Na inflację, najlepsze są… Bitcoiny?

Obserwujemy pokaźne wzrosty wolumenu handlu Bitcoinem w krajach jak Wenezuela, Argentyna, Peru czy Filipin. Z powodu dewaluacji walut narodowych tych krajów oraz kryzysów ekonomicznych, obywatele tych krajów coraz częściej wybierają BTC.

źródło: https://coingape.com/

Ekspansja Santandera

Santander obecnie wykorzystuje platformę opartą o blockchain Ripple – OnePay FX, na której oferuje błyskawiczne przelewy w EUR oraz USD. Bank zapowiedział ekspansję na innego kraje.

źródło: https://theccpress.com/

IBM pomaga wdrożyć technologię blockchain w Azerbejdżanie

Technologiczny gigant – IBM – pomaga Bankowi Centralnemu Azerbejdżanu we wdrożeniu technologii blockchain do ich obecnej infrastruktury. Źródłem jest raport z tej strony. Nie pojawił się jeszcze oficjalny komunikat prasowy w tej sprawie.

źródło: https://www.newsbtc.com/

Bitcoin.com planuje uruchomić własną giełdę kryptowalut

CEO Bitcoin.com – Roger Ver, ujawnił w wywiadzie dla bloomberg, że firma zamierza otworzyć własną giełdę kryptowalut. Natywną kryptowalutą na giełdę miałby być oczywiście Bitcoin Cash.

źródło: https://cointelegraph.com/

Forbes na blockchainie

Forbes rozpoczął współpracę z Civil – zdecentralizowaną platformą dla publicystów treści. Zgodnie z doniesieniami współzałożyciela Civil – Matta Coolidge – Forbes zaimplementuje ich oprogramowanie do swojego systemu zarządzania treścią na początku 2019 roku.

źródło: https://cointelegraph.com/

W tym miejscu nasz materiał “Kryptowaluty wiadomości 10.10.2018” dobiega końca. Jutro kolejna porcja wiadomości z rynku kryptowalut i blockchain. Zazwyczaj publikujemy wiadomości między godziną 20 a 21. Obserwuj nasze kanały by dostawać powiadomienia o nowych istotnych wiadomościach z rynku.

Zasubskrybuj nasz kanałKryptowalutowe wiadomości w formie wideo Dołącz do naszego TelegramaDodatkowe newsy na telefon

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 7,901.91
ethereum
Ethereum (ETH) $ 251.98
ripple
XRP (XRP) $ 0.391080
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 407.49
eos
EOS (EOS) $ 6.25
litecoin
Litecoin (LTC) $ 90.53
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 31.62
tether
Tether (USDT) $ 1.00
stellar
Stellar (XLM) $ 0.129684
cardano
Cardano (ADA) $ 0.081886