fbpx

Kryptowaluty wiadomości 09.10.2018

Kryptowaluty wiadomości z dnia, to seria codziennych [z wyjątkiem niedziel] newsów z rynku kryptowalut i blockchain. Wybieramy zwykle od 4 do 6 najważniejszych wiadomości na temat kryptowalut, branży blockchain oraz tym co pośrednio jest z nią związane. Wideo trwają zazwyczaj kilkadziesiąt sekund, do minuty i kilkunastu sekund. Ważne współprace między wielkimi firmami, wdrożenia technologii blockchain na świecie, aktualizacje od projektów blockchain, opinie ekspertów dotyczące rynku kryptowalut i wiele więcej dowiesz się z serii – Kryptowaluty wiadomości z dnia.

Kryptowaluty wiadomości 09.10.2018

PWC wchodzi w krypto “po uszy”

PWC, globalna firma doradcza, audytorska i analityczna prowadząca działania operacyjne na terenie 158 krajów rozpoczęła współpracę z Cred – zdecentralizowaną platformą pożyczkową – aby wspólnie stworzyć stablecoina mającego pokrycie w USD.

źródło: https://kryptomoney.com/

CryptoZombies ture

CryptoZobies – gra ucząca programowania w Solidity – rusza z globalnymi spotkaniami offline. Jest to świetna okazja dla programistów chcących nauczyć się programowania blockchain natywnym w języku Ethereum – Solidity. Są to również kolejne działania zbliżające krypyptowaluty i blockchain do rynku masowego.

źródło: https://medium.com/

Zamrożone środki na Binance

Według doniesień jednego z traderów na portalu społecznościowym Reddit Biance zablokowało jego konto z prawie 1200 BTC. Użytkownik ten opowiedział o dodatkowych weryfikacjach, które musiał przechodzić oraz o tym, że Binance kilkukrotnie zmieniało powód blokady środków. W efekcie jego cyfrowe fundusze wciąż są zablokowane bez konkretnego i jednoznacznego uzasadnienia.

źródło: https://www.crypto-news.in/

Szwajcaria przychylna zarządcą krypto majątków

Szwajcarskie, finansowe organy regulacyjne FINMA nadały pierwszą w kraju licencję zezwalającą na zarządzanie kryptowalutowymi aktywami firmie Crypto Finance.

źródło: https://coingape.com/

Zjednoczone Emiraty Arabskie przychylne ICO

Zjednoczone Emiraty Arabskie dopuszczą ICO do rynków kapitałowych w 2019 roku.

źródło: https://cointelegraph.com/

IBM + Carrefour

IBM oficjalnie uruchomił swoją sieć blockchain do śledzenie żywności. Carrefour mający ponad 12 tysięcy sklepów na całym świecie ogłosił, że dołącza do sieci IBM.

źródło: https://cointelegraph.com/

W tym miejscu nasz materiał “Kryptowaluty wiadomości 09.10.2018” dobiega końca. Jutro kolejna porcja wiadomości z rynku kryptowalut i blockchain. Zazwyczaj publikujemy wiadomości między godziną 20 a 21. Obserwuj nasze kanały by dostawać powiadomienia o nowych istotnych wiadomościach z rynku.

Zasubskrybuj nasz kanałKryptowalutowe wiadomości w formie wideo Dołącz do naszego TelegramaDodatkowe newsy na telefon

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 3,649.55
ripple
XRP (XRP) $ 0.303130
ethereum
Ethereum (ETH) $ 117.69
litecoin
Litecoin (LTC) $ 43.79
eos
EOS (EOS) $ 2.71
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 123.41
tether
Tether (USDT) $ 1.01
tron
TRON (TRX) $ 0.025500
stellar
Stellar (XLM) $ 0.078220
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 9.27