fbpx

Kryptowaluty wiadomości 08.10.2018

Kryptowaluty wiadomości z dnia, to seria codziennych [z wyjątkiem niedziel] newsów z rynku kryptowalut i blockchain. Wybieramy zwykle od 4 do 6 najważniejszych wiadomości na temat kryptowalut, branży blockchain oraz tym co pośrednio jest z nią związane. Wideo trwają zazwyczaj kilkadziesiąt sekund, do minuty i kilkunastu sekund. Ważne współprace między wielkimi firmami, wdrożenia technologii blockchain na świecie, aktualizacje od projektów blockchain, opinie ekspertów dotyczące rynku kryptowalut i wiele więcej dowiesz się z serii – Kryptowaluty wiadomości z dnia.

Kryptowaluty wiadomości 08.10.2018

Charytatywne Binance

Binance podjęło nagłą decyzję o przekazywaniu wszelkich środków uzyskanych z prowizji za dodanie kryptowalut/ tokenów do giełdy na cele charytatywne. W dodatku projekty i deweloperzy chcący dodać swoje cyfrowe monety do giełdy mogą nie zapłacić za to ani złotówki – w ich gestii pozostaje to ile pieniędzy chcą przekazać.

Biance zapewnia również, że nie zrezygnuje ze szczegółowej weryfikacji projektów przed dodaniem ich do giełdy. CEO Binance mówi także o swoich nadziejach, że “inni [giełdy] pójdą w tym samym kierunku”.

źródło: https://cointelegraph.com/

Paszporty za Petro

Obywatele Wenezueli zmuszeni do zakupu paszportu za Petro. Koszt nowego paszportu to 2 Petro, natomiast przedłużenie obecnego to 1 Petro. Podczas gdy jest to ekwiwalent odpowiednio 150 i 75$, minimalna pensja wenezuelczyków utrzymuje się na poziomie ok. 30$.

Dodatkowo została utworzona specjalna jednostka policji – policja migracyjna – która będzie obstawiała wszystkie przejścia graniczne oraz porty i lotniska w kraju.

źródło: https://cryptovest.com/

Blockchain Kakao

Największy komunikator w Korei Południowej – Kakao – ze swojego ramienia zajmującego się blockchainem – Ground X – właśnie uruchomił sieć testową – testnet – nazwany Klaytn.

Kakao ma ponad 130 milionów zarejestrowanych użytkowników.

źródło: https://www.coindesk.com/

Pundi X [NPXS]

Pundi X oraz Ebooc Fintech & Loyalty Labs nawiązują współpracę z emCredit i Biurem Kredytowym Dubaju, aby wspólnie stworzyć platformę, która pozwoli obywatelom Dubaju na zakup wielu dóbr oraz opłacenie swoich rachunków za pomocą stablecoina – cyfrowym odpowiedniku UAE dirham (AED).

źródło: https://cryptovest.com/

Tron [TRX] 08.10.2018

Rusza Odyssey 3.1, jak twierdzi CEO Trona, Justin Sun: “Tron będzie 200x szybszy niż Ethereum oraz 100x tańszy niż EOS. Deweloperzy i użytkownicy dApps to dla was!”

źródło: https://cointelegraph.com/

eBoost [EBST] 08.10.2018

Uruchomienie giełdy wymiany kryptowalut na stronie eBoost.

źródło: https://eboost.fun/exchange/

W tym miejscu nasz materiał “Kryptowaluty wiadomości 08.10.2018” dobiega końca. Jutro kolejna porcja wiadomości z rynku kryptowalut i blockchain. Zazwyczaj publikujemy wiadomości między godziną 20 a 21. Obserwuj nasze kanały by dostawać powiadomienia o nowych istotnych wiadomościach z rynku.

Zasubskrybuj nasz kanałKryptowalutowe wiadomości w formie wideo Dołącz do naszego TelegramaDodatkowe newsy na telefon

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 7,901.91
ethereum
Ethereum (ETH) $ 251.98
ripple
XRP (XRP) $ 0.391080
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 407.49
eos
EOS (EOS) $ 6.25
litecoin
Litecoin (LTC) $ 90.53
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 31.62
tether
Tether (USDT) $ 1.00
stellar
Stellar (XLM) $ 0.129684
cardano
Cardano (ADA) $ 0.081886