fbpx

Kryptowaluty wiadomości 03.10.2018

Kryptowaluty wiadomości z dnia, to seria codziennych [z wyjątkiem niedziel] newsów z rynku kryptowalut i blockchain. Wybieramy zwykle od 4 do 6 najważniejszych wiadomości na temat kryptowalut, branży blockchain oraz tym co pośrednio jest z nią związane. Wideo trwają zazwyczaj kilkadziesiąt sekund, do minuty i kilkunastu sekund. Ważne współprace między wielkimi firmami, wdrożenia technologii blockchain na świecie, aktualizacje od projektów blockchain, opinie ekspertów dotyczące rynku kryptowalut i wiele więcej dowiesz się z serii – Kryptowaluty wiadomości z dnia.

Kryptowaluty wiadomości 03.10.2018

Śledztwo w sprawie DasCoina

Fundacja Trading Jam otrzymała odpowiedź o rozpoczęciu śledztwa w związku z zawiadomieniem o możliwości popełnienia przestępstwa z art. 286 §1 kk, czyli doprowadzenia do niekorzystnego rozporządzania mieniem, przez osoby „naganiające” na zakup licencji, która według zapewnień promotorów programu, miała uprawniać do wydobywania kryptowaluty. Sprawa dotyczy rozpoznawalnego wśród społeczności scamu – DasCoina.

źródło: http://tradingjam.pl/

Prognozy rynku Banku Ameryki

Bank Ameryki sugeruje, że blockchain stanie się 7 mld. $ rynkiem jeśli tylko 2% serwerów zaczną działać na blockchainie. Najwięcej skorzystają na tym największe firmy technologiczne, takie jak Microsoft, Amazon czy Oracle. Bank Ameryki przewiduje również, że rynek wzrośnie kilkakrotnie, jednakże nie określił kiedy dokładnie to nastąpi.

źródło: https://blokt.com/

Petro na sprzedaż

Prezydent Wenezueli, Nicolas Maduro ogłosił, że oficjalna strona już wystartowała. Jest również możliwość pobrania portfela z Google Play. Sprzedaż publiczna wystartuje 5 listopada.

Dodatkowo, prezydent ogłosił, że wszystkie zakupy ropy na eksport czy import muszą być płacone w Petro. Nawet samoloty lądujące w Wenezueli będą tankowały za Petro.

źródło: https://cointelegraph.com/

Ubisoft zgłębia technologię blockchain

Wydawca gier Ubisoft, znany z takich produkcji jak Assassin’s Creed dołącza do nowo uformowanego konsorcjum – Blockchain Game Alliance.

Celem konsorcjum jest ujednolicenie standardów i praktyk z wykorzystaniem blockchain do gier wideo.

źródło: https://www.coindesk.com/

W tym miejscu nasz materiał “Kryptowaluty wiadomości 03.10.2018” dobiega końca. Jutro kolejna porcja wiadomości z rynku kryptowalut i blockchain. Zazwyczaj publikujemy wiadomości między godziną 20 a 21. Obserwuj nasze kanały by dostawać powiadomienia o nowych istotnych wiadomościach z rynku.

Zasubskrybuj nasz kanałKryptowalutowe wiadomości w formie wideo Dołącz do naszego TelegramaDodatkowe newsy na telefon

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 9,922.16
ethereum
Ethereum (ETH) $ 215.28
ripple
XRP (XRP) $ 0.316282
litecoin
Litecoin (LTC) $ 92.27
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 301.44
tether
Tether (USDT) $ 1.00
eos
EOS (EOS) $ 3.96
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 27.36
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 122.43
stellar
Stellar (XLM) $ 0.082930