Kryptowaluta SUSHI – jak i gdzie można kupić?

W internecie jest sporo błędnych danych na różne tematy, w tym odnoszące sie do kryptowalut. Poniżej przedstawiamy konkretną…
Jak kupić kryptowalutę Sushi

W internecie jest sporo błędnych danych na różne tematy, w tym odnoszące sie do kryptowalut. Poniżej przedstawiamy konkretną wiedzę na temat kryptowalutowego projektu Sushi.

Projekt SUSHI – czym jest?

Projekt ma anonimowych założycieli z Azji, ale mimo tego stał się dość popularny. Jest zdecentralizowaną platformą do wymiany kryptowalut, stworzoną na technologii Ethereum. Sushi powstało jako konkurencja dla Uniswap, innej zdecentralizowanej giełdy, a ma na celu dostarczanie szybszych i tańszych rozwiązań. Ze względu na fakt, że część kodu jest zapożyczona, a sam layout projektu jest pochodną swojego starszego wzorca, nie istnieje konieczność przeprowadzenia weryfikacji (KYC).

Najciekawsze pytania i odpowiedzi w sekcji FAQ:

SUSHI – gdzie można kupić?

Nie ma sensu kupować sushi ani innych kryptowalut na mało znanych platformach, tym bardziej że sushi jest dostępne na największej giełdzie kryptowalutowej na świecie, czyli na Binance. Jednakże mądry inwestor to taki, który dywersyfikuje swoje zasoby i dlatego zalecamy i różnorodny portfel i lokowanie swoich zasobów na większej ilości giełd.

SUSHI – czy warto w to inwestować?

Jakie jest obecnie zainteresowanie kryptowalutą Sushi. Twitter, to ponad 45 tysięcy obserwujących, na discordzie dalszych 20 tysięcy. Jako projekt De-fi jest na 40 pozycji pod względem kapitalizacji. Na początku 2021 roku osiągnęło najpierw ATH na poziomie 16$, a potem 13 marca ustanowiło nowe na poziomie 22.8 USD. Póxniej trochę spadków, a obecna cena to ponad 19.8 USD (18.05.2021 godz. 12:04), gdzie kryptowaluta wzrasta o ponad 22,6%.

SUSHI – gdzie trzymać?

To ważne, tym bardziej że wiele osób nie przykłada większej wagi do tego, gdzie trzymają swoje kryptowaluty. Najbezpieczniejszym przetrzymywaniem sushi i każdej innej kryptowaluty jest umieszczenie jej na zewnętrznym portfelu i najlepiej niepodłączonym do internetu.

Podsumowując

Sushi jest śmiałym projektem, przede wszystkim dlatego, że konkuruje z giełdą o ugruntowanej pozycji. Dal nas użytkowników jest to jednak korzystne, ponieważ istnienie konkurencji wymusza na giełdach zmiany korzystne w obrocie kryptowalutami. Na pewno ciekawe jest nazwanie kryptowaluty najpopularniejszym na świecie japońskim jedzeniem, a co do inwestowania, to czemu nie?! Dla uzupełnienia swojego portfela kryptowalut projekt Sushi nadaje się jak niemal każdy inny.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts