Kryptowaluta DOGECoin – jak i gdzie można kupić?

Zadaniem artykuły jest zapoznanie osób zainteresowanych z zakupem kryptowaluty Dogecoin. Niestety złą wiadomość jest niemożliwość kupna tej cyfrowej…

Zadaniem artykuły jest zapoznanie osób zainteresowanych z zakupem kryptowaluty Dogecoin. Niestety złą wiadomość jest niemożliwość kupna tej cyfrowej waluty za PLN. Aby to zrobić, trzeba wykorzystać inną kryptowalutę.

Ciekawym miejscem do kupowania kryptowalut jest giełda BitBay. Oczywiście skupiamy się na rynku polskim. Brakuje jednak na platformie kryptowaluty DOGE. W związku z tym raczej poleca się giełdę Binance.

Kupowanie DOGECoin za PLN lub popularną kryptowalutę

Dzięki Binance można kupić DOGE za waluty FIAT lub cyfrową walutę BTC. Aby zacząć zakupy, należy zarejestrować się na danej giełdzie. Następnie trzeba zweryfikować swoją tożsamość. Wbudowany kantor umożliwi nam na zakup DOGE za PLN na giełdzie Binance. Najpierw dokonujemy zakupu BTC, które później wykorzystamy w transakcji związanej z DOGE. Do wyboru mamy transakcję Limit lub zlecenie Market.

Najciekawsze pytania i odpowiedzi w sekcji FAQ:

Kupno DOGECOIN za EUR

Środki należy przelać na konto giełdowe. Następnie można za nie dokonać zakupu DOGE. Tutaj również można kupić walutę w dwóch trybach: Limit oraz Market. Drugi typ zlecenia jest szybką metodą zakupu.

Kupowanie DOGE za pomocą smartfona

Dostępna jest aplikacja giełdy Binance na smartfony z systemem Android. Wpłacamy środki na nasze konto. Dysponujemy walutą FIAT, a kupimy DOGE za pośrednictwem BTC. Panel jest bardzo intuicyjny, więc nie będziemy mieć problemów z kolejnymi krokami transakcji. Zlecenia Limit pozwalają kupować DOGE za samodzielnie ustaloną cenę. Zlecenia Rynkowe umożliwiają jednak znacznie szybsze transakcje, ponieważ kupujemy za aktualną cenę giełdowego kursu. Aplikacja giełdy Binance pozwala kupować DOGE za EUR oraz kryptowalutę BTC.

Kupowanie DOGE na giełdzie BitBay

Niestety w tym momencie nie ma szansy na zakup kryptowaluty Dogecoin na giełdzie BitBay. Jeśli jesteśmy zainteresowani DOGE, to powinniśmy skorzystać z opisanej powyżej giełdy Binance, która zapewnia wygodne transakcje przez stronę internetową oraz aplikację na smartfon z systemem Android.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts