Kopanie kryptowalut na telefonie – czym jest? Czy warto? zarobki

Jakiś czas temu kopanie kryptowalut tylko było możliwe przy użyciu komputera o sporej mocy obliczeniowej oraz także wyposażonego…

Jakiś czas temu kopanie kryptowalut tylko było możliwe przy użyciu komputera o sporej mocy obliczeniowej oraz także wyposażonego w kilka drogich graficznych kart.

Obecnie możemy nawet to zrobić przy pomocy smartfona. Czy kopiąc Bitcoina oraz inne kryptoewalut na swoi telefonie zarobimy pieniądze? Zaraz tego wszystkiego się dowiemy.

Czy kopiesz kryptowaluty przy pomocy aplikacji na smartfony?

Wydobywanie kryptowaluty przy pomocy telefonu różni się niewiele od komputerowego miningu. Polega na rozwiązywaniu dosyć złożonych problemów kryptograficznych, do których potrzebujemy sprzętu o danej określonej mocy obliczeniowej.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby używać telefonu komórkowego – szczególnie najnowszej generacji. W smartfonach nowoczesnych współczynnik efektywności zużycia energii jest korzystny, że uzyskamy dosyć duży przychód, jeśli zajmiemy się wydobyciem Bitcoinów. Jednym, czego potrzebujemy, jest jedynie specjalna aplikacja.

Programy do kopania kryptowalut na PC:

Jaką aplikację do kopania Bitcoina wybrać? Android oferuje ich dosyć sporo

W przypadku telefonów, które oparte na tymże popularnym systemie mamy dostęp do wielu aplikacji, które to pozwalają na wydobywanie Bitcoinów. Dzięki Androidowi skorzystamy z kilku najciekawszych platform, z których pierwsza to Mobile Miner.

To część bardzo popularnego produktu do wydobywania kryptowalut na stacjonarne komputery. W tej wersji jest przyjazny wyjątkowo dla użytkownika (nie wyświetlają się wyskakujące reklamy). Za jego pomocą wykopiemy kryptowaluty takie jak: DigitalNote, Dashcoin, Bytcoin, Bitcoiny, Monero, QuazarCoin, MonetaVerda oraz Infinium-8.

Najciekawsze pytania i odpowiedzi w sekcji FAQ:

Poza tym jest to jedna z niewielu aplikacji do wydobywania kryptowalut z portfelem wbudowanym, w którym przechowamy do tej pory wygenerowane monety. Oprócz tego na platformie sprawdzimy ceny kryptowalut oraz o wiele łatwiej wycofany jednostki z giełd Changelly.com oraz MinerGate. Jak widać możliwości jest naprawdę wiele. Mamy z czego wybierać.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts