Kantor Bitcoin – Kup i sprzedaj BTC Online

Kantor Bitcoin Online do 1000 zł bez weryfikacji

Prowizja całkowita to tylko 5%.

Wystarczy, że użyjesz kodu Blik i w ciągu kilku minut masz już go na swoim portfelu.

  • Zakup do 1000 zł nie wymaga weryfikacji tożsamości, wystarczy podać numer telefonu, adres e-mail i potwierdzić zakup wpisaniem przesłanego przez nas kodu SMS.
  • Zakup od 1000 zł do 10 000 zł poza podaniem adresu e-mail i numeru telefonu, łączy się również z weryfikacją tożsamości> (przesłaniem dokumentu tożsamości tj. dowodu osobistego lub paszportu – ale czynność ta jest jednorazowa i nie będzie wymagana przy ewentualnych kolejnych zakupach robionych na podany przez ciebie adres e-mail i numer telefonu).

Możesz skorzystać z płatności BLIK lub szybkiego przelewu internetowego.

W przypadku problemów z realizacją transakcji, zapraszamy do kontaktu pod adresem: [email protected]

Nasz support pracuje w godzinach:

  • poniedziałek – piątek: 8:00 – 22:00
  • sobota i niedziela: 13:00 – 15:00

Kantor Bitcoin to najwłaściwsze miejsce na pozyskanie kryptowalut. Transakcja przy użyciu polskich złotówek jest banalnie prosta, a poza tym bezpieczna i w pełni komfortowa. Połączenia są szyfrowane, dlatego o własne środki nie trzeba się obawiać. Z kantoru można skorzystać z dowolnego miejsca na ziemi. Można to zrobić np. z poziomu kanapy czy też jadąc pociągiem na uczelnię. Cały proces przebiega sprawnie, a po drodze zainteresowani nie napotykają na żadne zakłócenia.

Kantor Bitcoin – dlaczego warto się zdecydować?

Kantor Bitcoin niesie za sobą wiele zalet. Przede wszystkim to jeden z najszybszych sposobów na zakup kryptowalut. Zainteresowani sami decydują o tym, jaką kwotę chcą przeznaczyć na realizację transakcji. Może to być np. 1000 złotych. Wszystko odbywa się ekspresowo, a transakcji można dokonać np. przy pomocy telefonu komórkowego, komputera stacjonarnego, tabletu lub laptopa. Kantor Bitcoin daje dwie możliwości na pozyskanie kryptowalut. Osoby zainteresowane takim przedsięwzięciem mogą skorzystać z:

  • szybkiego przelewu internetowego,
  • płatności BLIK.

Co najważniejsze ostateczna decyzja zawsze należy do konkretnego klienta i nic nie jest mu z góry narzucane. Wszelkie problemy z transakcjami można zgłaszać do obsługi klienta. Są one rozwiązywane od ręki, dzięki czemu każdy użytkownik będzie w pełni zadowolony z działania kantoru.

Kantor Bitcoin – jak to wygląda w praktyce?

Obsługa kantoru nie powinna być dla nikogo większym wyzwaniem. W praktyce wygląda to następująco: zakupy do 1000 złotych nie wymagają żadnej weryfikacji. Użytkownicy zostaną poproszeni wyłącznie o:

  • numer telefonu,
  • adres e-mail,
  • potwierdzenie zakupu kryptowalut przy pomocy kodu SMS.

Jak widać kantor Bitcoin działa na jasnych zasadach, które nikogo nie rozczarują. Wystarczy się do nich dopasować, aby rozpocząć swoją udaną przygodę z kryptowalutami. Zakupy w przedziale od 1 do 10 tysięcy złotych wymagają weryfikacji tożsamości. Klienci muszą przygotować się na to, iż oczekuje się od nich przesłania paszportu lub dowodu osobistego. Czynność ta jest realizowana jednorazowo. Nie trzeba tego robić przy każdej kolejnej transakcji w tym przedziale cenowym. Dzięki temu zachodzi pewność, iż transakcji chce dokonać dana osoba. Weryfikacja jest w tym przypadku absolutną koniecznością. W ten sposób każdy zatroszczy się o swoje bezpieczeństwo w sieci internetowej i nie narazi się na utratę pokaźnych środków pieniężnych.

Kantor Bitcoin – o czym jeszcze warto wiedzieć?

Odwiedzając kantor Bitcoin warto wiedzieć przede wszystkim o tym, iż po wykonaniu transakcji z użyciem kodu BLIK wystarczy kilka minut, aby portfel klienta został doładowany. Nie jest to czasochłonny proces, a poza tym nie trzeba się w niego zbytnio angażować. Jeśli dana osoba wypróbuje już działanie kantoru zawsze może polecić go swoim znajomym.

Prowizja całkowita od dokonywanych transakcji wynosi zaledwie 5 procent. Kantor Bitcoin działa w pełni legalnie, więc zainteresowani nie muszą się niczym przejmować. Wystarczy zdecydować, jaką kwotę chce się wymienić, a następnie przejść do realizowania konkretnej transakcji. W kantorze można prowadzić zakup kryptowalut, ale też ich sprzedaż. Wiele zależy od tego, jakie potrzeby będą mieć kolejni klienci. To jeden z najszybszych i najbezpieczniejszych sposobów na realizowanie transakcji z tej kategorii. Oczywiście nie obejdzie się bez przeprowadzania testów, dlatego warto wypróbować kantor i sprawdzić na własnej skórze, jak działa oraz jakie są jego najmocniejsze strony.

Kantor Bitcoin FAQ

Do zakupu bitcoina w naszym kantorze nie potrzebujesz przechodzić przez proces weryfikacji użytkownika (KYC) Jedyne co musisz podać, to Twój adres email, adres porfela oraz kod BLIK
W Polsce nie istnieją żadne zakazy co do posiadania czy korzystania z bitcoinów i innych kryptowalut.
Wszystkie połączenia między Tobą a serwerem są szyfrowane. Podmiotem odpowiedzialnym za transakcje jest Litpay Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Bóżnicza 15 lok. 6, 61-751 Poznań, NIP: 7831797973, REGON: 382609890
Maksymalna kwota jednej transakcji do 1.000 zł bez weryfikacji. Maksymalna kwota jednej transakcji to 10.000 zł z weryfikacją.
Kantor obsługuje wyłącznie kryptowalutę Bitcoin.