fbpx

Kanga Exchange – giełda dla ICO, której potrzebował rynek

Powiedzieć, że Kanga Exchange to kolejna giełda kryptowalut to jakby nie powiedzieć nic. W istocie jest to kompleksowa platforma dla ICO, która może pomóc w działaniu na rynku, zarówno twórcom projektów, jak i użytkownikom. W jaki sposób? O tym w artykule.

2017 rok był czasem ogromnego boomu w obszarze ICO. W wielu przypadkach wystarczyła prosta strona internetowa i napisany na kolanie whitepaper, aby zebrać ogromne środki od nieświadomych inwestorów.

W drugim kwartale ubiegłego roku, w ramach ICO udało się zebrać łącznie ok. 797 mln USD. W tym samym czasie w ramach funduszy Venture Capital zebrano ok. 235 mln USD. Oznacza to, że projekty z obszaru kryptowalut i blockchaina zebrały ponad 3 razy więcej od ich tradycyjnych odpowiedników.

Ogromne zainteresowanie rynku projektami ICO niestety nie zawsze szło w parze z zyskami dla uczestników zbiórek. W większości przypadków projekty te funkcjonowały na granicy prawa. Według analityków z Satis Group, około 80% projektów uruchomionych w 2017 roku okazało się scamem, a na giełdy kryptowalut trafiło jedynie 8% z nich.

Czy to oznacza, że koncepcja ICO jest zła i nie należy działać na tym rynku? Nie. Potrzebne są natomiast odpowiednie rozwiązania, które zapewnią bezpieczeństwo inwestorom i jednocześnie uwiarygodnią projekty warte zainteresowania.

Odpowiedzią na palące potrzeby rynku może być właśnie Kanga Exchange. Giełda skupia się głównie na projektach ICO i przed wprowadzeniem na platformę szczegółowo je weryfikuje. Przed dodaniem projektu sprawdzane są kwestie techniczne, jak np. smart contract oraz kwestie prawne. Pracownicy giełdy rozmawiają także z osobami zaangażowanymi w ICO, sprawdzają czy faktycznie istnieją, przeglądają media społecznościowe w celu poprawnej weryfikacji. Wszystko po to, aby stworzyć przestrzeń tylko dla tych projektów, które oferują klientom realną wartość.

Co zyskają użytkownicy Kanga Exchange?

Użytkownicy Kanga Exchange zyskują bezpieczeństwo m.in. dzięki mechanizmowi cold storage oraz weryfikacji smart kontraktów w oparciu o Etherscan. Ponadto z platformy scentralizowanej, giełda będzie dążyła do decentralizacji. Elementem tego procesu będzie również własny token giełdy – KNG. Przyglądając się historii innych tokenów giełd jak Binance czy Kucoin, w tym przypadku również możemy spodziewać się solidnych wzrostów.

Unikalną wartością proponowaną przez Kanga Exchange będzie integracja z oprogramowaniem do miningu. Możliwość ta z pewnością ucieszy górników, którzy będą mogli błyskawicznie wymieniać wykopane monety na wybrane tokeny. Będzie odbywało się to bez ujawniania tożsamości, w sposób w pełni automatyczny.

Oprócz oczywistych korzyści dla użytkowników, zespół Kanga Exchange mocno wspiera przedsiębiorców. Opłaty za listing będą tu znacznie niższe niż w przypadku innych platform i ograniczą się do kosztów związanych z weryfikacją projektu. Twórcy projektu wzięli do serca powiedzenia, że “czas to pieniądz” i zaprojektowali cały proces tak, aby ograniczyć czas do minimum. W efekcie listowanie tokenu zajmie dosłownie kilka minut od strony technicznej. Pozostaje zaplanować kwestie marketingowe, tak aby były korzystne dla obu stron.

Co ważne, rejestracja na Kanga Exchange jest bardzo prosta i trwa dosłownie chwilę. Po zalogowaniu mamy dostęp do przyjaznej w obsłudze platformy, na której z pewnością odnajdą się nawet początkujący użytkownicy.

Ponadto w październiku mamy promocję na start. Nie są pobierane żadne opłaty za transakcje (kupno/sprzedaż), więc jest to dobry czas na przetestowanie tej platformy.

Zapraszamy do rejestracji i czekamy na opinie na temat giełdy Kanga Exchange.
Link do rejestracji: https://user.kanga.exchange/register

Zasubskrybuj nasz kanałKryptowalutowe wiadomości w formie wideo Dołącz do naszego TelegramaDodatkowe newsy na telefon

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarz (1)

  1. Daria 11 października 2018

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 7,901.91
ethereum
Ethereum (ETH) $ 251.98
ripple
XRP (XRP) $ 0.391080
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 407.49
eos
EOS (EOS) $ 6.25
litecoin
Litecoin (LTC) $ 90.53
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 31.62
tether
Tether (USDT) $ 1.00
stellar
Stellar (XLM) $ 0.129684
cardano
Cardano (ADA) $ 0.081886